نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 569 از 651 نخستنخست ... 69469519559560561562563564565566567568569570571572573574575576577578579619 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,681 تا 5,690 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط joliia نمایش پست ها
    من پاسپورت قبلیمو نداشتم و اسکن صفحات پاسپورتمم بردم اما ازم نگرفتن، دادنشون بهم گفت لازم نیست ، ممکنه خودشون اسکن کنن صفحات رو؟ من از هر صفحه اسکن گرفته بودم چه با مهر چه بی مهر ، ولی کپی ها رو از من نگرفتن
    ببين شما ممكنه از مداركتون اسكن گرفته باشن و به شما پس داده اند..

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Haneen نمایش پست ها
    پاسپورتو كه ازم تحويل گرفتن ندادن بهم ، بقيه مدارك رو هم از همش يك كپي گرفتم تمام اونها رو هم برداشتن ، ترجمه سند ازدواجمم برداشتن ، فقط پسلپا بود كه كپي نگرفته بودم چون گفته بودن بايد اصلشون باشه، اصلشو كه بر نداشت حتي نگفت كپيشونو بده ، نشونشونم كه دادم گفت لازم نبست ، در صورتي كه خيلي هم پسليپ مهمه ، به هر حال ما فرستاديمشون ، ولي كارمنداي سفارت بدون آگاهي نبايد مدركي رو نگيرن و بگن لازم نيست ، اميدوارم بشه تجربه براي بقيه دوستان كه اين كارمنداي ناكاربلد سفارت باعث مشكل نشن ، چون مراجعه كننده به مشكل بر مبخوره كارمند كه ضرر نميكنه .

Junior Member

سلام عزیزم
    ببخشید من‌میتونم ی سوال از شما داشته باشم .شما قبلا ی بار از ترکیه اقدام کردین و جوابتونون منفی شد سوالم اینه که چه ایمیلی براتون اومد و چقد طول کشید تا جواب دادن ممنون مبشم

نقل قول نوشته اصلی توسط homirez نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    ببخشید من‌میتونم ی سوال از شما داشته باشم .شما قبلا ی بار از ترکیه اقدام کردین و جوابتونون منفی شد سوالم اینه که چه ایمیلی براتون اومد و چقد طول کشید تا جواب دادن ممنون مبشم

سلام بله درسته ، دقيقاً ١٢ هفته طول كشيد تا جوابمون اومد ،هيچ ايملي هم بما ندادن ،، فقط خانمي كه تو سفارت كار پيكاپ رو انجام ميداد ، وقتي پاسپورتم رو بهش دادن مـِْ♡̨ـِْا رو از نتيجة مطلع كرد ( خانم سويل يوسفي نجمي)

نقل قول نوشته اصلی توسط Scythian نمایش پست ها
    یه سوال کوچیک داشتم... کپی تمام صفحات پاسپورتهای قدیمی حتی اونهایی که توش استمپ یا ویزایی نیست... آیا باید هر صفحه پاسپورت رو توی یه صفحه آ4 کپی کنم یا میشه مثلا چهار تاشو توی یه آچار جا بدم... مشکلی نیست اینطوری؟
    کپی تمام صفحات نیاز هست چون افسر ویزا که نمیدونه اون صفحه ای که ندادی مهر داره یا نه. همه صفحات رو میدن که نشون بدن چیزی رو مخفی نکردن. زیاد مهم نیست روش جا دادن، فقط مهم اینه که کپی ها یا اسکن های همه صفحات رو بدید.

Junior Member

سلام بله درسته ، دقيقاً ١٢ هفته طول كشيد تا جوابمون اومد ،هيچ ايملي هم بما ندادن ،، فقط خانمي كه تو سفارت كار پيكاپ رو انجام ميداد ، وقتي پاسپورتم رو بهش دادن مـِْ♡̨ـِْا رو از نتيجة مطلع كرد ( خانم سويل يوسفي نجمي)
    من استانبول بعد از انگشت نگاری موندم تا نتیجه ویزام بیادش .یعنی هیچ ایمیلی نخواهد اومد و من باید پیگیری کنم و نمیدونم از چه طریق جوری پیگیری کنم
    خانمی که فرمودین هنوز اونجا مشغول هستن هیچ راه ارتباطی هست بتونم باهاشون تماس بگیرم عزیزم

من استانبول بعد از انگشت نگاری موندم تا نتیجه ویزام بیادش .یعنی هیچ ایمیلی نخواهد اومد و من باید پیگیری کنم و نمیدونم از چه طریق جوری پیگیری کنم
    خانمی که فرمودین هنوز اونجا مشغول هستن هیچ راه ارتباطی هست بتونم باهاشون تماس بگیرم عزیزم

برا مـِْ♡̨ـِْا كه نيومد ،، حالا بعضي ها دريافت كردن ،آره هنوز مشغول به كاره، مٍْـْ♡̬ـْن كه نميشه شماره تلفونش رو به شما بدم ،، ،ولي شما أگه هنوز اونجايي ميتونيد بريد ويزا سنتر تو سالن انتظار ميتونيد پيداش كنيد ، ٢ تا خانم بودن با يه آقا ، هر ٣ ايراني هستن و كارشون پكاپ ويزاس

سلام دوستان.. امروز از ابوظبی یه ایمیل بهمون دآدم که مدارکتون به دستمون رسیده... حالا دیگه باید منتظر جواب باشیم.. امیدوارم زودتر جواب بدن تا از این نگرانی راحت بشیم..

ApplyAbroad Guru

میتونم بپرسم چرا موندید؟ چون پروسه الان طولانی شده و منطقی نیست انقدر صبر کردن در ترکیه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    میتونم بپرسم چرا موندید؟ چون پروسه الان طولانی شده و منطقی نیست انقدر صبر کردن در ترکیه.
    اقا هومن سلام.
    من همه خانوادهم خارج از ایران زندگی میکنن و چون هر ایرانی میتونه ۹۰ روز بمونه در ترکیه به صلاح دید همسرم موندم اینجا چون اشنایان اینجا هستن و الان فردا ۶۰ روز هستش که از زمان انگشت نگاریم میگدره و امیدوارم به زودی جواب بدن
    اقا هومن ی سوال حتما بهمون ایمیل داده میشه بعد از تصمیم گیری
    چون گفتن شاید ایمیل ندن
    ممنون از راهنماییها و جوابهاتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)