نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 599 از 651 نخستنخست ... 99499549589590591592593594595596597598599600601602603604605606607608609649 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,981 تا 5,990 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام‌ به همگی
    من برای تمدید ویزا مشغول پر کردن اپلیکیشن هستم.
    میخواستم ازتون کمک بگیرم و ببینم جواب این سوالی که در عکس هست رو باید کدوم گزینه رو انتخاب کنم.یک مقدار گیج کننده بود برام .
    ممنون پیشاپیش
    https://pasteboard.co/IxzD3Rq.jpg

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

[QUOTE=Pedi484;2629054]اره حق با شماست یکم این کیس من گیج کنندست اما من منظورم تکس نبود ،من تکس رو میدم اما بیمه رو از من کم نمیکنند چون قانون میگه‌ زیر ۱۶۶£ در هفته بیمه تعلق نمیگیره
    بزارید واضحتر بگم

هر سه کار پارت تایم هست
    کار اولم که ۱۵ ساعت در هفته و ساعتی ۹£ هست و ماهیانه حقوقم از طرف کارفرما بعد از تکس به حسابم واریز میشه اما چون زیر ۱۶۶£ هست بیمه کم نمیشه

کار دوم ۲۰ ساعت در هفته هست که به صورت کش و ماهیانه پرداخت میشه و من پی اسلیپ می‌گیرم که توی پی اسلیپ مبلغ ناخالص مشخصه و تکس هم مشخصه و مبلغ خالص هم مشخصه و من مبلغ تکس رو ماهیانه به حسابدار کارفرما میدم و اون تکس من رو پرداخت میکنه و مبلغ خالص رو به بانکم واریز می‌کنم که تمام پرداخت های تکس هم توی سیستم و اکانت من توی وبسایت HMRC قابل مشاهده هست اما باز بیمه کم نمیشه چون زیر ۱۶۶£ در هفته هست

شما به خود HMRC تلفن بزنید من فکر میکنم این لینک رو هم بخونید چون مجموع دریافتی دریافتی شما از ۱۲۰۰ پوند در ماه بیشتره من فکر میکنم شما باید یک مقداری پرداخت داشته باشید یا نامه از hmrc . همسر من هر سال p800 در خواست میکنه که توش ریز دریافتی سالیانه و پرداختها به دولت نوشته شده .

https://www.gov.uk/defer-national-insurance
    اگر بتونید از hmrc نامه بگیرید که شما شامل national.insurance نمیشید بهترین حالته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahjan نمایش پست ها
    سلام‌ به همگی
    میخواستم ازتون کمک بگیرم و ببینم جواب این سوالی که در عکس هست رو باید کدوم گزینه رو انتخاب کنم.یک مقدار گیج کننده بود برام .
    ممنون پیشاپیش
    من اولین بار بود که برای تمدید اقدام میکردم برای همین yes رو انتخاب کردم امیدوارم که درست بوده باشه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedi484 نمایش پست ها
    اره حق با شماست یکم این کیس من گیج کنندست اما من منظورم تکس نبود ،من تکس رو میدم اما بیمه رو از من کم نمیکنند چون قانون میگه‌ زیر ۱۶۶£ در هفته بیمه تعلق نمیگیره
    بزارید واضحتر بگم

هر سه کار پارت تایم هست
    کار اولم که ۱۵ ساعت در هفته و ساعتی ۹£ هست و ماهیانه حقوقم از طرف کارفرما بعد از تکس به حسابم واریز میشه اما چون زیر ۱۶۶£ هست بیمه کم نمیشه

کار دوم ۲۰ ساعت در هفته هست که به صورت کش و ماهیانه پرداخت میشه و من پی اسلیپ می‌گیرم که توی پی اسلیپ مبلغ ناخالص مشخصه و تکس هم مشخصه و مبلغ خالص هم مشخصه و من مبلغ تکس رو ماهیانه به حسابدار کارفرما میدم و اون تکس من رو پرداخت میکنه و مبلغ خالص رو به بانکم واریز می‌کنم که تمام پرداخت های تکس هم توی سیستم و اکانت من توی وبسایت HMRC قابل مشاهده هست اما باز بیمه کم نمیشه چون زیر ۱۶۶£ در هفته هست

و کار سوم هم ۱۶ ساعت در هفته هست که پرداخت ها دقیقا مثل کار دومم هست

مسئاله گیج کننده کیس من همنجاست که HMRC در قبال من و شغل های من و تکس من بابت ۳ شغل داره به صورت مجموع نگاه مینه اما بیمه رو میگن چون بابت هر شغل به صورت مجزا زیر ۱۶۶£ می‌گیرم بهم تعلق نمیگیره

اینو اضافه کنم که من مبلغ ناخالص دریافتیم به این شکل هست که :

کار اول ماهیانه : ۵۴۰£ که البته متغیر هست چون بعضی وقتا بیشتر و بعضی وقتا کمتره (بیشتر از یک سال هست که اینجا کار می‌کنم )
    کار دوم ماهیانه ۶۵۶£ به صورت ثابت هست ( ۹ ماه اینجا کار می‌کنم )
    کار سوم ماهیانه ۵۲۵£ به صورت ثابت هست (۹ماه اینجا کار می‌کنم )

که در مجموع ماهیانه ناخالص ۱۷۲۱£ هستش

و در سال مجموع ناخالص بابت ۳ شغل حدودا ۲۰۰۰۰£ هستش
    امیدوارم واضح توضیح داده باشم

کلا میخاستم ببینم آیا من جایی از کار رو اشتباه عمل می‌کنم یا نه ؟؟؟ضمن اینکه HMRC میگه‌ شما نیازی به پرداخت بیمه ندارید اما توی appendix میشه که شما باید تکس و بیمه رو پرداخت کرده باشید که مورد قبول واقع بشه اما توضیح واضحی نداده که من مشابه کیس خودم رو بدونم (من در حال حاضر فقط دارم تکس رو پرداخت می‌کنم اما بیمه رو نه )

ممنون که وقت میزارید
    جایی گفته نشده در راهنما که باید مالیات و بیمه حتما رقمی خاص داشته باشند. مهم اینه که مالیات و بیمه قانونی متعلق به شما پرداخت شده باشه. اگر شده مشکلی نیست چون تصمیم این مساله بر HMRC هست و شما باید این موضوع رو بیشتر با حسابدارها و خود HMRC مطرح کنید. اینکه چرا بیمه کم نشده به اونها مربوطه و مساله مهاجرتی نیست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahjan نمایش پست ها
    سلام‌ به همگی
    ممنون پیشاپیش
    شما دفعه اول نیست که دارید برای partner route اقدام میکنید. دفعه دومه. در چنین مواقعی اگر ابهامی دارید همیشه میتونید در کاور لتر توضیح بدید که شرایط من این بود و من به این دلیل این گزینه رو انتخاب کردم

Junior Member

سلام دوستان.من دارم برای تمدید ویزای ازدواج اقدام می کنم ،می خواستم بدونم بعد از سابمیت کردن اپلیکیشن ،اسکن و آپلود مدارک به عهده وکیل هست ؟اگر خیر کجا باید کار اسکن و آپلود مدارک رو انجام داد؟ممنون می شم اگر پاسخ بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط olv نمایش پست ها
    سلام دوستان.من دارم برای تمدید ویزای ازدواج اقدام می کنم ،می خواستم بدونم بعد از سابمیت کردن اپلیکیشن ،اسکن و آپلود مدارک به عهده وکیل هست ؟اگر خیر کجا باید کار اسکن و آپلود مدارک رو انجام داد؟ممنون می شم اگر پاسخ بدید.
    الان وکیل بابت چی داره از شما پول میگیره و چه کاری رو داره انجام میده؟ این سوال رو که وکیل در حال خوردن عصرونه هم باید بتونه جواب بده. همون صفحه ای که سابمیت میکنید همونجا هم راحت مدارک رو آپلود میکنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    الان وکیل بابت چی داره از شما پول میگیره و چه کاری رو داره انجام میده؟ این سوال رو که وکیل در حال خوردن عصرونه هم باید بتونه جواب بده. همون صفحه ای که سابمیت میکنید همونجا هم راحت مدارک رو آپلود میکنید.
    والله من هم نمیدونم دوستان میرند پول میدن به یکی بعد چنین سوالهایی رو میاند اینجا میپرسند!!!

Junior Member

لطفا كمكم كنيد

Junior Member

سلام
    لطفا راهنمايي بفرماييد

من همسرم دو مليتي ، يعني ايراني و متولد انگلستان هست و الان به مدت ٢ ماهه كه در انگليس تكس ميده و پيسليپ داره و من در ايران هستم و منتظر ٦ ماه پيسليپ هستم ميخوام بدونم كه آيا مشكلي در شرايط زير براي ما وجود دارد:

١- اينكه اولين پيسليپ من كمتر از ١ ماهه ، آيا سفارت برايش پيسليپ فقط مهمه يا بايد حتما يك ماه كامل باشه؟

٢- همسرم ميخواد ١ ماه بياد ايران ولي تاثيري بر روي كارش نميزاره و سر ماه براش تكس رد ميشه ، مثل يك ماه مرخصي ، آيا سفارت به اين قضيه كار دارد كه چرا هنوز ٢ ماه كار نكرده ، ١ ماه حضور نداشته و آيا بهتره در انگليس بماند يا مشكلي پيش نمياد ؟

٣- آيا اين درسته كه ميگن ، همسرم بايد يك خانه گرفته باشه و ٣ تا بيل و رنت داده باشه و من بايد در پرونده بزارم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)