نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 6 از 651 نخستنخست 1234567891011121314151656106506 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان

سلام، دوستان بهتره براى گرفتن اطلاعات صحيح از منابع مطمئن كمك گرفت. من امروز براي برطرف شدن نگراني ام در مورد گرفتن ويزاى ازدواج از طريق تركيه به worldbridge ايميل دادم و در عرض چند دقيقه پاسخ دادن.
    تركيه پاس برميگردونه اما يه كپى از پاسپورت شما بايد ضميمه كنيد
    If you have applied for the settlement visa, we would like to let you know that settlement visa applications are aimed to be processed within 12 weeks. Please provide a copy of your passport as well while submitting your documents to the visa application centre as you will receive your passport after you submit your application so that you do not need to stay in Turkey during your settlement visa application process. Meanwhile, your visa application will still be processed. You may have more information regarding this process at the Visa Application Centre.
    ویرایش توسط Leila82 : August 7th, 2012 در ساعت 03:11 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    فکر کنم همون روز بهتون برمیگردونه. از worldbridge بپرسید.
    اقاي houman 1979 از راهنماييتون ممنون بابت معرفى سايت worldbridge.

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان
    اگه تو یکی از کشورهای حوزه یورو باشیم و با یه دختر انگلیسی نامزدی و ازادواج کنیم میشه بدون ورود به خاک انگلیس و حدود 2-3 سال ازدواج پروسه اقامت رو پیگیری کرد یا نه حتما باید وارد انگلیس شد؟
    یه سوال دیگه اگر به واسطه نامزدی/ازدواج اقامت انگلیس رو به دست بیاریم و بعدش جدا بشیم اقامت باطل نمیشه؟ این نوع اقامت مادام العمر هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه تو یکی از کشورهای حوزه یورو باشیم و با یه دختر انگلیسی نامزدی و ازادواج کنیم میشه بدون ورود به خاک انگلیس و حدود 2-3 سال ازدواج پروسه اقامت رو پیگیری کرد یا نه حتما باید وارد انگلیس شد؟
    یه سوال دیگه اگر به واسطه نامزدی/ازدواج اقامت انگلیس رو به دست بیاریم و بعدش جدا بشیم اقامت باطل نمیشه؟ این نوع اقامت مادام العمر هست؟
    اگر شما در اتحادیه اروپا باشید و با یک دختر انگلیسی ازدواج کنید میتونید از حق اعضای خانواده شهروند اتحادیه اروپا استفاده کنید و یزای EEA Family Permit بگیرید که 5 سال اعتبار داره و بعدش در کشوری که هستید منجر به اقامت دائم میشه. مثلا شما در فرانسه با یک دختر انگلیسی ازدواج میکنید و بعد از 5 سال میتونید اقامت دائم فرانسه رو بگیرید. اگر بخواهید بیاید انگلیس کارتون سخت تر میشه و باید ویزای Spouse بگیرید.

شاید مسخره باشه ولی اگر دنبال اقامت دائم هستید بهتره درهر کشور اتحادیه اروپا که هستید با شهروند اتحادیه اروپا غیر خود اون کشور ازدواج کنید! در صورت چدا شدن هم این اقامت از بین نمیره.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها

شاید مسخره باشه ولی اگر دنبال اقامت دائم هستید بهتره درهر کشور اتحادیه اروپا که هستید با شهروند اتحادیه اروپا غیر خود اون کشور ازدواج کنید! در صورت چدا شدن هم این اقامت از بین نمیره.
    بسیار متشکر از پاسخ سریعتون
    این حرفتون برام جالب بود. چرا بهتره با شهروند غیر خود اون کشور ازدواج کنیم؟
    این ازدواج باید 5 سال طول بکشه که منجر به اقامت بشه یا کمتر؟
    و اینکه میگید در صورت جدایی اقامت از بین نمیره مربوط به کیسی هست که با شهروند اتحادیه اروپا غیر اون کشور ازدواج کنیم یا چه تبعه اون کشور باشه چه نباشه فرقی نمیکنه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    بسیار متشکر از پاسخ سریعتون
    این حرفتون برام جالب بود. چرا بهتره با شهروند غیر خود اون کشور ازدواج کنیم؟
    این ازدواج باید 5 سال طول بکشه که منجر به اقامت بشه یا کمتر؟
    و اینکه میگید در صورت جدایی اقامت از بین نمیره مربوط به کیسی هست که با شهروند اتحادیه اروپا غیر اون کشور ازدواج کنیم یا چه تبعه اون کشور باشه چه نباشه فرقی نمیکنه؟
    دلیلش رو توضیح دادم چون کارتون ساده تر میشه. بعد از اقدام بهتون اقامت 5 ساله میدند که بعد از 5 سال اقامت دائم میشه. اگه رابطه از بین بره این اقامت از بین نمیره. چرا اگه با تبعه اون کشور باشه کارتون سخت تره و اگه ازدواج از بین بره اقامت از بین میره.

Junior Member

سلام دوستان

من قصد ازدواج با یه آقای انگلیسی را دارم که از طریق دوستم که لندن هست با ایشان آشنا شدو ولی همدیگر را ندیدیم فقط از طریق skype صحبت میکنیم با توجه به مدارکی که نیاز هست از جمله عکس که ندارم و زمان آشنایی کوتاهی که داریم آیا شانسی دارم و اگر ویزای تحصیلی بگیرم بعد اونجا ازدواج کنم میتونم همانجا ویزای تحصیل را به ازدواج و در نهایت اقامت دائم تغیر بدم.میشه راهنماییم بفرمایید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar310 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من قصد ازدواج با یه آقای انگلیسی را دارم که از طریق دوستم که لندن هست با ایشان آشنا شدو ولی همدیگر را ندیدیم فقط از طریق skype صحبت میکنیم با توجه به مدارکی که نیاز هست از جمله عکس که ندارم و زمان آشنایی کوتاهی که داریم آیا شانسی دارم و اگر ویزای تحصیلی بگیرم بعد اونجا ازدواج کنم میتونم همانجا ویزای تحصیل را به ازدواج و در نهایت اقامت دائم تغیر بدم.میشه راهنماییم بفرمایید.
    احتمال رد شدن ویزا زیاده چون باید نشون بدید ازدواج واقعیه بهترین کار اینه که با ویزای دانشجویی برید با ایشون ازدواج و مدتی زندگی کنید و بعد تقاضای ویزای ازدواج بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar310 نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگه می خواهید همون انگلیس ویزای تحصیلیتونو به ویزای ازدواج تبدیل کنید باید ویزای تحصیلیتون بیشتر از 6 ماهه باشه. با ویزای student visitor که معمولا 6 ماهه هست نمیتونید این کار رو بکنید. سایت ukba.homeoffice.gov.uk همه جزئیات لازم رو توضیح داده.
    اگه با student visitor برید می تونید انگلیس ازدواج کنید بعد باید از کشور خارج شوید و از ترکیه یا دبی برای ویزای ازدواج اقدام کنید.

یه روش دیگه برای شما اینه که قبل از اقدام برای ویزا، در یک کشور دیگه (مثل ترکیه) همدیگه رو ببینید و یک سری عکس بگیرید و بعد برای ویزا اقدام کنید. چون شرط اصلی ویزای ازدواج اینه که همدیگه رو دیده باشید. در ضمن باید به طریقی نشون بدید که با هم در ارتباط بوده اید. مثلا پرینت چت یا ای میل یا مکالمات تلفنی و...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila82 نمایش پست ها
    سلام، دوستان بهتره براى گرفتن اطلاعات صحيح از منابع مطمئن كمك گرفت. من امروز براي برطرف شدن نگراني ام در مورد گرفتن ويزاى ازدواج از طريق تركيه به worldbridge ايميل دادم و در عرض چند دقيقه پاسخ دادن.
    تركيه پاس برميگردونه اما يه كپى از پاسپورت شما بايد ضميمه كنيد
    If you have applied for the settlement visa, we would like to let you know that settlement visa applications are aimed to be processed within 12 weeks. Please provide a copy of your passport as well while submitting your documents to the visa application centre as you will receive your passport after you submit your application so that you do not need to stay in Turkey during your settlement visa application process. Meanwhile, your visa application will still be processed. You may have more information regarding this process at the Visa Application Centre.
    سلام. ممنون از اطلاع رسانی.
    ما 6 june از استانبول برای ویزا اقدام کردیم ولی پاسپورت رو پس ندادن! این پیغام شما رو که دیدم به worldbridge ایمیل زدم و جویای دلیل شدم و اونا جواب دادن که این قانون از جولای تصویب شده و شامل شما نمی شد! در حالیکه من همینجا خوندم که یکی از دوستان may اقدام کرده و گذرنامه ش رو پس گرفته. خلاصه احتمالا در مورد کیس من اشتباهی رخ داده. به نظرم خوبه موقع رفتن یه پرینت از ایمیلی که دریافت کردید همراه داشته باشید که اگه گفتن نمیشه نشون بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)