نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 609 از 651 نخستنخست ... 109509559599600601602603604605606607608609610611612613614615616617618619 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,081 تا 6,090 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط tara77 نمایش پست ها
    ممنون دوستان،درست میفرمایید اقا هومن در سفارت امکانپذیر هست اما من برای دریافت گواهی تجرد از سفارت ایران به مشکل برخوردم چون نمیدونستن برای کسی که دو ملیت دارن چطور هست برای دادن گواهی تجرد من گواهی تجرد طرف مقابل رو هم میخوان، کشوری که من زندگی میکنم از هردوی ما برای ثبت ازدواج گواهی تجرد و گواهی تولد میخواد البته من ملیتم ایرانی و نامزدم بریتیش هست .
    به نظرم بهتره که شما برا finance visa اقدام کنید و بعدا در طول ۱ ماه در انگلیس ازدواج کنید و سریع ویزا رو به ازدواج تبدیل کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام به همه دوستان
    ی سوال داشتم از حصور اقا هومن
    من‌کارت اقامت ازدواج دو سال نیم دارم و به تازگی وارد انگلیس شدم چهار ماه هستش.سوالم از شما این هستش که برای سفر به اروما ایا من‌نیاز به گرفتن ویزا دارم .قبلا قانون این بود که اگر همسر ماسپورت بریتیش داشته باشه به همراه همسر میتونم بدون گرفتن ویزا به اروپا سفر کنم الان قانون جدید برای سفر به اروپا چگونه هست برلی من که اقامت انگلیس دارم.ممنون از جوابتون

Junior Member

بازم ممنون دوستان از اینکه وقت میذارین و جواب میدین، ایشون میخوان فقط با ملیت انگلیسیشون اپلای کنیم، به نظرتون امکانش هست که از طریق شناسنامه ایرانی تجرد ایشون رو برای سفارت ایران ثابت کنیم؟
    ویزای نامزدی سختتر نیست از اینکه مدرک ثبت ازدواجو در دست داشته باشیم؟
    نظر شما چیه اقا هومن؟ استرس گرفتیم نمیدونیم دقیقا باید چکار کنیم به خاطر اشکالتراشی سفارت ایران!

Junior Member

سلام دوستان...
    من میخوام از تهران اقدام کنم و کلی سایت ها رو زیر و رو کردم برای اینکه سر در بیارم که تو ویزا سنتر تهران چطور مدارکمون رو میفرستن شفیلد ولی متاسفانه هنوز سر در نیوردم. ممنون میشم اگر کمک کنید و توضیح بدبد که وقتی مدارک رو میبریم به ویزا سنتر آیا همونجا مدارک رو خودشون اسکن میکنن و اصل مدارک رو پس میدن و خودشون میفرستن به شفیلد؟ یا اینکه خودمون باید بفرستیم شفیلد؟

Junior Member

سلام ، می خواستم بدونم وقت ها تو ترکیه کی باز میشه و ایا اقدام از طریق ترکیه بهتره و یا امارات.

الان برای وقت ویزای Settlement تا پایان دسامبر چیزی نشون نمیده.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Atifa191 نمایش پست ها
    سلام دوستان...
    من میخوام از تهران اقدام کنم و کلی سایت ها رو زیر و رو کردم برای اینکه سر در بیارم که تو ویزا سنتر تهران چطور مدارکمون رو میفرستن شفیلد ولی متاسفانه هنوز سر در نیوردم. ممنون میشم اگر کمک کنید و توضیح بدبد که وقتی مدارک رو میبریم به ویزا سنتر آیا همونجا مدارک رو خودشون اسکن میکنن و اصل مدارک رو پس میدن و خودشون میفرستن به شفیلد؟ یا اینکه خودمون باید بفرستیم شفیلد؟
    https://www.vfsglobal.co.uk/ir/en/ne...ettlement-visa

نقل قول نوشته اصلی توسط tara77 نمایش پست ها
    بازم ممنون دوستان از اینکه وقت میذارین و جواب میدین، ایشون میخوان فقط با ملیت انگلیسیشون اپلای کنیم، به نظرتون امکانش هست که از طریق شناسنامه ایرانی تجرد ایشون رو برای سفارت ایران ثابت کنیم؟
    ویزای نامزدی سختتر نیست از اینکه مدرک ثبت ازدواجو در دست داشته باشیم؟
    نظر شما چیه اقا هومن؟ استرس گرفتیم نمیدونیم دقیقا باید چکار کنیم به خاطر اشکالتراشی سفارت ایران!
    مدارک مورد نیاز تقریبا مثل ویزای ازدواج هست و باید ثابت کنید که رابطه واقعی هست. من با ویزا نامزدی وارد انگلیس شدم و اینجا ازدواج و روزش بعدش هم برا ویزا ازدواج اقدام کردم.

نقل قول نوشته اصلی توسط homirez;[URL="tel:2634004"
    2634004[/URL]]سلام به همه دوستان
    ی سوال داشتم از حصور اقا هومن
    من‌کارت اقامت ازدواج دو سال نیم دارم و به تازگی وارد انگلیس شدم چهار ماه هستش.سوالم از شما این هستش که برای سفر به اروما ایا من‌نیاز به گرفتن ویزا دارم .قبلا قانون این بود که اگر همسر ماسپورت بریتیش داشته باشه به همراه همسر میتونم بدون گرفتن ویزا به اروپا سفر کنم الان قانون جدید برای سفر به اروپا چگونه هست برلی من که اقامت انگلیس دارم.ممنون از جوابتون
    باید برای ویزای شنگن اقدام کنید. ویزا رو راحت میگیرید چون اسپانسر همسر هست و قسمت مالی فرم رو نمیخواد پر کنید و هزینه ویزا رو هم نمیدید ولی هزینه ویزا سنتر رو میگیرن. حتما باید باهم سفر برید و برای اثباتش هم بلیط هواپیما و یا قطار و رزرو هتل که پرداخت شده رو بهشون تحویل بدید. بدیش اینه که هربار باید شخصا برای تقاضای ویزا برید ویزا سنتر مربوط به کشوری که میخواید برید و هر بار هم انگشت نگاری میشید. بستگی به تاریخ بلیط برگشت شما بهتون ویزای شنگن میدن و اگه اسپانیا باشه که فقط به تعداد روزهایی که هتل گرفتید و بلیط دارید ویزا میده. بقیه شاید ۱ ماهه بدن ولی همشون single entry میدن و فقط ۱ بار میتونید برید و برا سفر بعدی باید باز درخواست ویزا بدید.

Junior Member

سلام و وقت بخیر. دوستان ممکنه بگین این کدی که توی این پیام خواسته چی هستش؟ آیا قبلا این مورد رو داشتین؟
    If you have a sponsor, they may have made arrangements to receive your BRP, and they will give you an Alternative Collection Location (ACL) code to enter below.

Otherwise, you will need to collect your BRP from a UK Post Office. Enter a UK postcode below to find out where your nearest UK Post Office will be.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moamineh نمایش پست ها
    سلام ، می خواستم بدونم وقت ها تو ترکیه کی باز میشه و ایا اقدام از طریق ترکیه بهتره و یا امارات.

الان برای وقت ویزای Settlement تا پایان دسامبر چیزی نشون نمیده.
    آقا هومن عزیز امکانش هست این سوال رو جواب بدهید.
    آیا توصیه ای برای مکان اقدام دارید؟
علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)