نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 611 از 651 نخستنخست ... 111511561601602603604605606607608609610611612613614615616617618619620621 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,101 تا 6,110 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    توصیه میکنم اول راهنما رو بخونید و ببینید میتونید خودتون ادامه بدید یا نه؟ در ضمن بحث واقعی بودن رابطه هم رو در نظر داشته باشید.
    رابطه واقعی هست و سوالم هم اساسا همینه؛ که با توجه به اینکه وقتی اومدم اینجا مجرد بودم و الان تصمیم گرفتم که ازدواج کنم و میخوام از ایران ازدواج کنم چند درصد شانس ویزا شدن هست چون میگن به این راحتی قبول نمیکنن و نمیدونم چه مدارکی برای اثبات باید ارائه کرد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    باید برای ویزای شنگن اقدام کنید. ویزا رو راحت میگیرید چون اسپانسر همسر هست و قسمت مالی فرم رو نمیخواد پر کنید و هزینه ویزا رو هم نمیدید ولی هزینه ویزا سنتر رو میگیرن. حتما باید باهم سفر برید و برای اثباتش هم بلیط هواپیما و یا قطار و رزرو هتل که پرداخت شده رو بهشون تحویل بدید. بدیش اینه که هربار باید شخصا برای تقاضای ویزا برید ویزا سنتر مربوط به کشوری که میخواید برید و هر بار هم انگشت نگاری میشید. بستگی به تاریخ بلیط برگشت شما بهتون ویزای شنگن میدن و اگه اسپانیا باشه که فقط به تعداد روزهایی که هتل گرفتید و بلیط دارید ویزا میده. بقیه شاید ۱ ماهه بدن ولی همشون single entry میدن و فقط ۱ بار میتونید برید و برا سفر بعدی باید باز درخواست ویزا بدید.
    من برلی فرانسه اقدام کردم همینطور که گفتید هزینه ویزا نداره و تنها هزینه ویزا سنتر هست.به من شش ماهه و مولتی دادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahjan نمایش پست ها
    من برلی فرانسه اقدام کردم همینطور که گفتید هزینه ویزا نداره و تنها هزینه ویزا سنتر هست.به من شش ماهه و مولتی دادن.
    بسیار عالی، من هم برا ایتالیا سال قبل ۶ ماهه مالتی دادن ولی برا اسپانیا هر بار نهایتش ۱ ماهه میدن سینگل با اینکه ۵ بار هم تو ۳ سال ازشون ویزا گرفتم. نروژ هم سینگل میدن و کوتاه مدت. برا نروژ کل مدارک سفر از سفر کشتی کروز گرفته تا سفر بعدی که ۱ ماه بعدش بود به فرانسه رو بهشون دادم و نامه گذاشتن رو پاسپورت که ما تصمیم گرفتیم که ویزای ۲ بار ورود نیاز دارید با توجه به برنامه سفر. تاریخ آخرین روز ویزا رو زده بودن روزی که بلیط برگشت از فرانسه داشتم با Ferry به پورتموث. روز برگشت واقعا هوا خراب بود امکان داشت Ferry کنسل بشه و خوش شانس بودم که سفر انجام شد. فقط احمقی که در سفارت نروژ ویزا صادر کرده و مدارک سفر جلو چشمش بوده و دیده که بلیط برگشت کی هست و بازم تاریخ انقضا ویزا رو زده همون روز بلیط برگشت بدون در نظر گرفتن هیچ ریسکی. به نطرم یا باید برا ایتالیا اقدام کرد و یا هم فرانسه که استرس و اینجور دردسری رو نداشته باشید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    بسیار عالی، من هم برا ایتالیا سال قبل ۶ ماهه مالتی دادن ولی برا اسپانیا هر بار نهایتش ۱ ماهه میدن سینگل با اینکه ۵ بار هم تو ۳ سال ازشون ویزا گرفتم. نروژ هم سینگل میدن و کوتاه مدت. برا نروژ کل مدارک سفر از سفر کشتی کروز گرفته تا سفر بعدی که ۱ ماه بعدش بود به فرانسه رو بهشون دادم و نامه گذاشتن رو پاسپورت که ما تصمیم گرفتیم که ویزای ۲ بار ورود نیاز دارید با توجه به برنامه سفر. تاریخ آخرین روز ویزا رو زده بودن روزی که بلیط برگشت از فرانسه داشتم با Ferry به پورتموث. روز برگشت واقعا هوا خراب بود امکان داشت Ferry کنسل بشه و خوش شانس بودم که سفر انجام شد. فقط احمقی که در سفارت نروژ ویزا صادر کرده و مدارک سفر جلو چشمش بوده و دیده که بلیط برگشت کی هست و بازم تاریخ انقضا ویزا رو زده همون روز بلیط برگشت بدون در نظر گرفتن هیچ ریسکی. به نطرم یا باید برا ایتالیا اقدام کرد و یا هم فرانسه که استرس و اینجور دردسری رو نداشته باشید.
    بستگی به کشور داره و همونطور که خودتون هم گفتید و دوستمون هم گرفتند فرانسه معمولا راحت تره و من حتی یک ساله مالتی هم دیدم.

Junior Member

سلامبههمهدوستان
    منصفحاتسايترابررسيكردموليمتاسفانهگيجشدموممنونميشمبهسوالاتمپاسخبدهيدوراهنماييبفرماييد:
    همسرمنمتولدانگليس(بريتيشايراني) هستندوفقط٤سالكودكيراآنجابودندوازبعدازسالهابهانگلستانبرگشتندواز12 جولاي2019 سركاررفتهاندوفيشحقوقايشانماهانه1582.56 پوندبدونكسرتكسميباشدكهساليانهمعادل18990.72 پوندميگردد،مادرايرانازدواجكردهايموبرايژانويه2019 ميخواهمبرايspouse visa اقدامكنم.
    ١- پيسليپايشاناولهرماهصادرميشودكهاولژانويه،ششمينپيسليپماآمادهاستولياولينپيسليپماكمتراز٣٠روزويكماهكاملاست،ميخواهمبدانمكهآيابهترهكهمنيكماهديگرهمصبركنمو٧تاپيسليپداشتهباشمويااينكهمشكلينيستوتعدادروزهامهمنيستوفقطتعدادپيسليپمهمهوميتوانمژانويهاقدامكنم؟
    ٢- آيامبلغ١٨٦٠٠ساليانهبدونكسرتكسميباشدوحقوقهمسرمموردقبوله؟

Junior Member

و در ادامه پست قبلي

٣- منتماميمداركموردنيازراخواندهاموميدانمچهچيزهايينيازميباشدامادرقسمتپركردنفرموتحويلمداركمشكلدارم.
    ميخواهمبدانمكهمندرستمتوجهشدهام؟فقطبايداطلاعاتهويتيرادرسايتپركنموپولويزاراپرداختكنموفرماسپانسرهمبصورتدستيتوسطهمسرمپرشودوبعدازپرداختپولويزاوانتخابكشورvfs ،بهمنوقتدادهميشودكهمداركامرابهآنجاببرمياخيربايدازقبلوقتvfs بگيرموهمچنينمداركرابايدهمزمانباتكميلاطلاعاتسايتبارگذاريكنم؟
    واينكهميخواهمبدانم،باتوجهبهاينكهوقتامتحانآيلتسلايفاسكيلزمندراولژانويهميباشدوششمينپيسليپهمهفتهاولژانويهآمادهاست،آياميتوانماطلاعاتسايتراآخردسامبرپركنموهزينهراپرداختكنموتازمانآمادهشدنمداركامدراولژانويه،وقتvfs بگيرمومداركراتحويلدهم؟
    ممنونماگرمنراراهنماييبفرماييد

Junior Member

سلام دوستان. یه سوال در مورد اجاره خونه داشتم. ممنون میشم جوابمو بدین.
    برای نشون دادن خونه ای که قصد زندگی داریم برای سفارت فقط اجاره نامه کافیه؟ یا مدارک دیگه ای هم میخاد. همسر من قصد داره برای زندگی مشترک یه خونه اجاره کنه. آیا تاریخ اجاره خونه برای سفارت مهم؟ مثلا اینکه چند ماه قبل از اپلای باشه یا نه؟
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sami83 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال در مورد اجاره خونه داشتم. ممنون میشم جوابمو بدین.
    برای نشون دادن خونه ای که قصد زندگی داریم برای سفارت فقط اجاره نامه کافیه؟ یا مدارک دیگه ای هم میخاد. همسر من قصد داره برای زندگی مشترک یه خونه اجاره کنه. آیا تاریخ اجاره خونه برای سفارت مهم؟ مثلا اینکه چند ماه قبل از اپلای باشه یا نه؟
    با تشکر
    مهم اینه که زمانی که شما قراره وارد انگلیس بشید این مکان وجود داشته باشه و اطلاعاتش در فرم قید بشه. معمولا به رضایت صاحبخونه، نقشه یا گزارش ابعاد خونه و یه قبض جدید (در صورت امکان) برای تایید آدرس هم نیازه.
    برای هر پرونده این شرایط فرق میکنه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Elham_a_z نمایش پست ها
    [FONT="][FONT="]سلام[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]به[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]همه[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]دوستان[/FONT][/FONT]
    [FONT="][FONT="]من[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]صفحات[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]سايت[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]را[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]بررسي[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]كردم[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ولي[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]متاسفانه[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]گيج[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]شدم[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]و[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ممنون[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ميشم[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]به[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]سوالاتم[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]پاسخ[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]بدهيد[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]و[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]راهنمايي[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]بفرماييد[/FONT][FONT="]:[/FONT][/FONT]
    [FONT="][FONT="]همسر[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]من[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]متولد[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]انگليس[/FONT][FONT="]([/FONT][FONT="]بريتيش[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ايراني[/FONT][FONT="]) [/FONT][FONT="]هستند[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]و[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="]فقط[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]٤[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]سال[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]كودكي[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]را[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]آنجا[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]بودند[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]و[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]از[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]بعد[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]از[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]سالها[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]به[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]انگلستان[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]برگشتند[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]و[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]از[/FONT][FONT="]12 [/FONT][FONT="]جولاي[/FONT][FONT="]2019 [/FONT][FONT="]سركار[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]رفته[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]اند[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]و[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]فيش[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]حقوق[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ايشان[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ماهانه[/FONT][FONT="]1582.56 [/FONT][FONT="]پوند[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]بدون[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]كسر[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]تكس[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ميباشد[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]كه[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ساليانه[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]معادل[/FONT][FONT="]18990.72 [/FONT][FONT="]پوند[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ميگردد[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]،[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ما[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]در[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ايران[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ازدواج[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]كرده[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ايم[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]و[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]براي[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ژانويه[/FONT][FONT="]2019 [/FONT][FONT="]ميخواهم[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]براي[/FONT][FONT="]spouse visa [/FONT][FONT="]اقدام[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]كنم[/FONT][FONT="].[/FONT][/FONT]
    [FONT="][FONT="]١[/FONT][FONT="]- [/FONT][FONT="]پيسليپ[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ايشان[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]اول[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]هر[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ماه[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]صادر[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ميشود[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]كه[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]اول[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ژانويه[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]،[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ششمين[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]پيسليپ[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ما[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]آماده[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]است[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ولي[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]اولين[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]پيسليپ[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ما[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]كمتر[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]از[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]٣٠[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]روز[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]و[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]يك[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ماه[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]كامل[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]است[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]،[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ميخواهم[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]بدانم[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]كه[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]آيا[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]بهتره[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]كه[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]من[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]يك[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ماه[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ديگر[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]هم[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]صبر[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]كنم[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]و[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]٧[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]تا[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]پيسليپ[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]داشته[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]باشم[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]و[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]يا[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]اينكه[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]مشكلي[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]نيست[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]و[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]تعداد[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]روزها[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]مهم[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]نيست[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]و[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]فقط[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]تعداد[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]پيسليپ[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]مهمه[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]و[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ميتوانم[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ژانويه[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]اقدام[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]كنم[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]؟[/FONT][/FONT]
    [FONT="][FONT="]٢[/FONT][FONT="]- [/FONT][FONT="]آيا[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]مبلغ[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]١٨٦٠٠[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ساليانه[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]بدون[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]كسر[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]تكس[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]ميباشد[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]و[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]حقوق[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]همسرم[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]مورد[/FONT][FONT="][/FONT][FONT="]قبوله[/FONT][FONT="][/FONT]؟[/FONT]
    والله متن شما که اصلا خوانا نیست ولی به نظر میاد سوالها اکثرا تکراری هستند

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من صفحات سايت را بررسي كردم ولي متاسفانه گيج شدم و ممنون ميشم به سوالاتم پاسخ بدهيد و راهنمايي بفرماييد:
    همسر من متولد انگليس (بريتيش ايراني) هستند و فقط ٤ سال كودكي را آنجا بودند و از بعد از سالها به انگلستان برگشتند و از 12 جولاي 2019 سركار رفته اند و فيش حقوق ايشان ماهانه 1582.56 پوند بدون كسر تكس ميباشد كه ساليانه معادل 18990.72 پوند ميگردد ، ما در ايران ازدواج كرده ايم و براي ژانويه 2019 ميخواهم براي spouse visa اقدام كنم.
    ١- پيسليپ ايشان اول هر ماه صادر ميشود كه اول ژانويه ، ششمين پيسليپ ما آماده است ولي اولين پيسليپ ما كمتر از ٣٠ روز و يك ماه كامل است ، ميخواهم بدانم كه آيا بهتره كه من يك ماه ديگر هم صبر كنم و ٧ تا پيسليپ داشته باشم و يا اينكه مشكلي نيست و تعداد روزها مهم نيست و فقط تعداد پيسليپ مهمه و ميتوانم ژانويه اقدام كنم ؟
    ٢- آيا مبلغ ١٨٦٠٠ ساليانه بدون كسر تكس ميباشد و حقوق همسرم مورد قبوله ؟
    ممنونم راهنمايي بفرماييد

در ادامه پست قبلي
    ديگر آنكه
    پروسه به چه صورت ميباشد؟

٣- من تمامي مدارك مورد نياز را خوانده ام و ميدانم چه چيزهايي نياز ميباشد اما در قسمت پر كردن فرم و تحويل مدارك مشكل دارم.
    ميخواهم بدانم كه من درست متوجه شده ام ؟ فقط بايد اطلاعات هويتي را در سايت پر كنم و پول ويزا را پرداخت كنم و فرم اسپانسر هم بصورت دستي توسط همسرم پرشود و بعد از پرداخت پول ويزا و انتخاب كشور vfs ، به من وقت داده ميشود كه مدارك ام را به آنجا ببرم يا خير بايد از قبل وقت vfs بگيرم و همچنين مدارك را بايد هم زمان با تكميل اطلاعات سايت بارگذاري كنم ؟
    و اينكه ميخواهم بدانم، باتوجه به اينكه وقت امتحان آيلتس لايف اسكيلز من در اول ژانويه ميباشد و ششمين پيسليپ هم هفته اول ژانويه آماده است ، آيا ميتوانم اطلاعات سايت را آخر دسامبر پر كنم و هزينه را پرداخت كنم و تا زمان آماده شدن مدارك ام در اول ژانويه ، وقت vfs بگيرم و مدارك را تحويل دهم ؟
    ممنونم اگر من را راهنمايي بفرماييد

سلام
    آقا هومن
    ممنون ميشم نظرتون رو به دو پست قبلي اعلام كنيد ������������
    ویرایش توسط Simon : December 7th, 2019 در ساعت 02:48 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)