نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 613 از 651 نخستنخست ... 113513563603604605606607608609610611612613614615616617618619620621622623 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,121 تا 6,130 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    من موردی رو میشناسم که فقط با BRP اقدام کرد و ویزا رو گرفت. البته توضیحات لازم رو داده بودن (برای تراول جدید درخواست شده بود) و کپی تراول قبلی هم گذاشته شده بود. باز باید هر پرونده رو به طور موردی بررسی کرد.
    ممنون از‌پاسخگویی

و یه سوال دیگه‌؟
    اینکه‌ واسه ویزای نامزدی
    از ایران اقدام کنم شرایط خوبه یا بهتره از ترکیه اقدام کنم ؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Pedi484 نمایش پست ها
    ممنون از‌پاسخگویی

و یه سوال دیگه‌؟
    اینکه‌ واسه ویزای نامزدی
    از ایران اقدام کنم شرایط خوبه یا بهتره از ترکیه اقدام کنم ؟
    بارها گفته شده که فرقی نمیکنه از نظر کیفیت جواب و الان که تقریبا همه جا پرونده ها میره شفیلد

Junior Member

سلام. من یه سؤال دارم، آیا اینکه کسی اسپانسر بشه و درخواست کار به همسر من بده و ضمانت کنه که همسرم رو با حقوق بالاتر از مبلغ مورد نیاز اونجا به مدت یک سال استخدام می‌کنه و مالیات هم پرداخت می‌شه این امکان رو به وجود میاره که دیگه شش ماه زودتر لزومی به رفتن نباشه؟

ابوظبی گزینه خوبی نیست چون اگر بخواهید سرویس سریع استفاده کنید باید بمونید و ممکنه طول بکشه و هزینه زیادی داشته باشه مگر اینکه شما کسی رو داشته باشید پیشش بمونید تا هزینه ها کم بشه و طول کشیدن مساله براتون مهم نباشه. ترکیه از این نظر بهتره که میتونید با برگه عبور برگردید ایران و هزینه اقامت در ترکیه رو ندارید.
    ممنون از جوابتون، یعنی سرویس سریع از ترکیه هم در دسترس هست؟ و آیا به نظرتون رسیدگی به پرونده از ترکیه سریع تره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tirak نمایش پست ها
    سلام. من یه سؤال دارم، آیا اینکه کسی اسپانسر بشه و درخواست کار به همسر من بده و ضمانت کنه که همسرم رو با حقوق بالاتر از مبلغ مورد نیاز اونجا به مدت یک سال استخدام می‌کنه و مالیات هم پرداخت می‌شه این امکان رو به وجود میاره که دیگه شش ماه زودتر لزومی به رفتن نباشه؟
    همسرتون الان کجا هستند؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Anousheh1395 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون، یعنی سرویس سریع از ترکیه هم در دسترس هست؟ و آیا به نظرتون رسیدگی به پرونده از ترکیه سریع تره؟
    من در زمینه سرعت نظری ندارم بحث من هزینه اقامت بالا در اماراته که در ترکیه نیازی به پرداختش نیست

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم هر کسی این سوال رو میخونه و جواب رو میدونه پاسخ بده
    من میخوام با ویزای کاری سال 2020 وارد انگلیس بشم و سپس ازدواج کنم به طور مثال سال در 2021
    چند سال بعد میتونم برای پاسپورت اقدام کنم؟ سه سال بعد از تاریخ شروع اقامتم؟ یا سه سال بعد از تاریخ ازدواج و یا بیشتر

Junior Member

همسرتون الان کجا هستند؟
    همسرم هفت ساله که برگشتن و ایران هستن. اما در حال حاضر پیشنهاد کاری از اونجا دارن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط tirak نمایش پست ها
    همسرم هفت ساله که برگشتن و ایران هستن. اما در حال حاضر پیشنهاد کاری از اونجا دارن.
    در راهنمای زیر قسمت 5.2 در صفحه 22 رو بخونید:
    https://assets.publishing.service.go...ment-ext_1.pdf

بطور باید اسپانسر حداقل شش ماه در سر کار باشه و هنوزم در همون کار باشه و درآمدش سالی حداقل 18600 پوند باشه. پیشنهاد کاری باید داشته باشند از انگلیس که ظرف سه ماه از ورودشون کار شروع شه و حداقل 18600 پوند درآمد داشته باشه. پس ایشون اگر در ایران کار میکنند باید درآمد بالا رو داشته باشند و مدارک لازم رو هم بذارند.

راهنما رو بخونید کامل توضیح داده

نقل قول نوشته اصلی توسط triptour نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم هر کسی این سوال رو میخونه و جواب رو میدونه پاسخ بده
    من میخوام با ویزای کاری سال 2020 وارد انگلیس بشم و سپس ازدواج کنم به طور مثال سال در 2021
    چند سال بعد میتونم برای پاسپورت اقدام کنم؟ سه سال بعد از تاریخ شروع اقامتم؟ یا سه سال بعد از تاریخ ازدواج و یا بیشتر
    حداقل ۵ سال بعد از اقامت و یا ۵ سال بعد از ازدواج

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)