نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 616 از 651 نخستنخست ... 116516566606607608609610611612613614615616617618619620621622623624625626 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,151 تا 6,160 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط zho نمایش پست ها
    سلام. دوستان بایوتریک چیه؟؟؟؟
    بایومتریک اصطلاحا به انجام عمل انگشت نگاری گفته می‌شود.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام به همگی. یه سوال داشتم دوستان. بعد از آپلود مدارک، اصل مدارک رو کجا باید بفرستم؟ من میخوام نوبت بگیرم و خودم مدارکمو آپلود کنم منتها بعدش نمیدونم کجا باید پست کنم یا حضوری همسرم تحویل بده. ممنون میشم جوابمو بدین.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sami83 نمایش پست ها
    سلام به همگی. یه سوال داشتم دوستان. بعد از آپلود مدارک، اصل مدارک رو کجا باید بفرستم؟ من میخوام نوبت بگیرم و خودم مدارکمو آپلود کنم منتها بعدش نمیدونم کجا باید پست کنم یا حضوری همسرم تحویل بده. ممنون میشم جوابمو بدین.
    اگر در ترکیه یا امارات میخواهید اقدام کنید و مدارک رو آپلود میکنید نیازی به ارایه مدارک به ویزا سنتر نیست فقط پاسپورتها همراهتون باشه چون اصل پاسپورتها رو میگیرند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    اگر در ترکیه یا امارات میخواهید اقدام کنید و مدارک رو آپلود میکنید نیازی به ارایه مدارک به ویزا سنتر نیست فقط پاسپورتها همراهتون باشه چون اصل پاسپورتها رو میگیرند.
    ممنون از جوابتون. بله من میخوام از ترکیه اقدام کنم. میدونم که ویزا سنتر اصل مدارک رو نمیگیره، برام سوال پیش اومده که اصل مدارک رو کجا باید تحویل بدیم. آیا همون آپلود مدارک کافیه دیگه اصل مدارک رو نمیخوان؟ شما فرمودین پاسپورت ها، فقط پاس خودم منظورتون بود دیگه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sami83 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. بله من میخوام از ترکیه اقدام کنم. میدونم که ویزا سنتر اصل مدارک رو نمیگیره، برام سوال پیش اومده که اصل مدارک رو کجا باید تحویل بدیم. آیا همون آپلود مدارک کافیه دیگه اصل مدارک رو نمیخوان؟ شما فرمودین پاسپورت ها، فقط پاس خودم منظورتون بود دیگه.
    اصل پاسپورتهای متقاضی رو میگیرند. شما وقتی فرم رو تا انتها برید خود سیستم خیلی واضح به شما راهنمایی لازم رو میده

Junior Member

با عرص سلام آقا هومن من ILR دو ماه است گرفتم و با homeoffice هم بارها تماس گرفتم چون همسرم 22سال است ستیزن است گفتند میتونم احتیاج نیست یکسال صبر کنم برای ملیت گرفتن . اما دوستانم میکن درخواست قبل یکسال نده وزارت کشور بهت نمیده و میگن وکیکلشون بهشون گفته پولشون از بین برای ملیت از بین میره خواهش میکنم شما با توجه به تجریه خود منو از این موضوع که آیا من درخواست nathionality کنم بعد دو ماه که از ILR گذشته امکان دارد یا به قول وکیل دوستانم هزینه درخواست از بین میره با تشکر از جناب عالی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saraTI نمایش پست ها
    با عرص سلام آقا هومن من ILR دو ماه است گرفتم و با homeoffice هم بارها تماس گرفتم چون همسرم 22سال است ستیزن است گفتند میتونم احتیاج نیست یکسال صبر کنم برای ملیت گرفتن . اما دوستانم میکن درخواست قبل یکسال نده وزارت کشور بهت نمیده و میگن وکیکلشون بهشون گفته پولشون از بین برای ملیت از بین میره خواهش میکنم شما با توجه به تجریه خود منو از این موضوع که آیا من درخواست nathionality کنم بعد دو ماه که از ILR گذشته امکان دارد یا به قول وکیل دوستانم هزینه درخواست از بین میره با تشکر از جناب عالی
    این وکیل دوستانتون واقعا وکیله یا باز از اینایی که به خودشون میگند وکیل!!

اگر همسر شما شهروند انگلیسه برای تابعیت نیازی به صبر کردن یک سال نیست و بعد از ILR میتونید برای تابعیت اقدام کنید.

شما نیازی نیست برای چنین مساله ای انقدر از این و اون سوال کنید. سایت دولت به خوبی راهنمایی کرده:
    https://www.gov.uk/british-citizenship

Junior Member

بسیار متشکرم از راهنمایی شما ترجیح میدم با تجربه شما با احترام اقدام کن؟

Junior Member

با تشکر با احترام به تجربه شما اقدام میکنم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط saraTI نمایش پست ها
    با تشکر با احترام به تجربه شما اقدام میکنم
    تجربه من رو کاری نداشته باشید. سایت دولت انگلیس و متن قانون مربوطه در مورد تابعیت رو در نظر داشته باشید. ملاک home office قانون هست و نه تجربه من یا دیگران.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)