نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 618 از 651 نخستنخست ... 118518568608609610611612613614615616617618619620621622623624625626627628 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,171 تا 6,180 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط sami83 نمایش پست ها
    یعنی شما می فرمایید فعلا نمی تونیم وقت سفارت بگیریم؟ چطور می تونیم این مسئله رو پیگیری کنیم؟ برای این میپرسم چون ظاهرا اول پول پرداخت میشه و بعد نوبت ها برای انتخاب باز می شن.
    اگر هم بتونید امکان کنسل شدنشون هست چون وقتها از هفته پیش تا الان کنسل شده. ایمیل هم که بزنید بهشون (میتونید خودنون امتحان کنید) جواب میدن تا زمانی که فعالیت ویزا سنتر برقرار نشده وقت نگیرید.

لینک زیر رو هم ببینید:
    https://www.vfsglobal.co.uk/ir/en/ne...centre-in-iran

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

ممنونم. پس فعلا باید منتظر بمونیم.

Junior Member

سلام خوب خیلی وقت های ویزا کنسل شده. اونایی که اقدام کردن و مدارکشون رو تحویل دادن چی مثلا من ۴ فبریوی رفتم تهران مدارک تحویل دادم تکلیف ما ها چیمیشه من اصلا نمیدونم
    مدرکا میرن شفیلد یا ابوظبی کسی از تهران اقدام کرهه چقدر زمان میبره من ۴ فبریوری رفتم ۴۳ روزه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zho نمایش پست ها
    سلام خوب خیلی وقت های ویزا کنسل شده. اونایی که اقدام کردن و مدارکشون رو تحویل دادن چی مثلا من ۴ فبریوی رفتم تهران مدارک تحویل دادم تکلیف ما ها چیمیشه من اصلا نمیدونم
    مدرکا میرن شفیلد یا ابوظبی کسی از تهران اقدام کرهه چقدر زمان میبره من ۴ فبریوری رفتم ۴۳ روزه
    ویزاهای ازدواج میره شفیلد ولی مشکل به نظر انتقال پاسپورتهاست. تو سایت VFS چک کنید.

اعمال 'محدودیت‌های موقت' صدور ویزای بریتانیا در ایران به علت شیوع کرونا

"تغییرات موقتی در امکانات ارائه روادید بریتانیا به ایرانی‌هایی که از داخل این کشور اقدام می‌کنند، ایجاد شده است.
    محدودیت‌های پروازی که در اثر ویروس کووید ۱۹ در ایران ایجاد شده، بر نحوه عملکرد دفتر ویزا VAC تاثیر گذاشته است و بریتانیا امکان ارائه خدمات ویزایی به مراجعان ایرانی ساکن در داخل این کشور را ندارد".

منبع: بی بی سی فارسی

Junior Member

محدودیت پروازی که نیست به لندن پروازه با ایران ایر یعنی اگه جواب بیاد ایمیل میزنن یا خبر میدن چجوریه ۴۳ روز گذشته من از کجا لاید چک کنم

اداره مهاجرت بریتانیا اعلام کرد به خاطر شیوع کرونا، به طور موقت مراکز صدور ویزای این کشور در ایران را تعطیل خواهد کرد.اداره مهاجرت بریتانیا در بیانیه‌ای اعلام کرد که تا اطلاع ثانوی، کلیه قرارهای قبلی صدور ویزا نیز لغو خواهد شد.بریتانیا از متقاضیان خواسته است تا به مراکز صدور ویزای این کشور در ایران مراجعه نکنند.بریتانیا در این بیانیه گفته کسانی که در فرایند صدور ویزا بودند می‌توانند درخواست کنند پاسپورت آنها برگردانده شود.

Junior Member

خوب پاس پس بدن هزینه پولایی که دادیم چی میشه یعنی من ۴۳ روز مدارکم اسکن شده و سفارتگفته به دستشون رسیده مدارک ایمیل زدن الان درخواست بدیم پاسپورت پس بدن
    پول ادیم مدارکا اسکن کردن انگشت نگاری همه و همه ..؟؟؟؟ بعد ۴۳ روز با وجور ایمیلشون درخواست پاسپورت بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Guru

خبر بسته شدن ویزا سنتر که قدیمیه الان دو هفته است. نگفته که باید پاسپورتتون رو پس بگیرید گفته اگر میخواهید.

Junior Member

خوب یعنی ممکنه جواب بدن که ویزا گرفتی یا نه . یا فعلا چیزی نمیگن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)