نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 623 از 651 نخستنخست ... 123523573613614615616617618619620621622623624625626627628629630631632633 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,221 تا 6,230 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط tara77 نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ، هزینش مهم نیست چون شهر دیگه ای این امتحان هست. رفتن به اونجا و هتل چند برابر امتحان هست تازه اگه امتحان باشه!، به نظرتون با ایمیل جواب میدن ؟ یا مستقیم مدارکو بفرستم به ناریک؟!
    همه چیز رو آنلاین انجام میدید و مدرک رو اسکن میکنید و فایل رو آپلود میکنید. باید یه نامه هم باشه از دانشگاه یا داخل مدرک ذکر شده باشه
    The medium of instruction was in English

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام من با یه شهروند انگلیسی حدود 10 ما از طريق واتس اپ در ارتباط بودم و بعدش همو دیدیم ازدواج کردیم و 5 ماه با هم بودیم
    1_ ایا این زمان برای اینکه اپلای کنیم برای ویزا کافیه‌؟
    2_ایشون شرکت دارن و تمام درآمدشون به بیزنس اکانتشون میاد آیا میشه با بیسنس اکانتشون اقدام کنیم و تمکن مالی رو ثابت کنیم؟
    ٣_ما خودمون نمیخوایم فعلا خونه اجاره کنیم میشه خونه ی دوست همسرم رو معرفی کنیم و ایشون هم تایید کنن که با وجود ما در منزلش مشکلی ندارن؟
    و اینکه از زمان ارسال مدارک و گرفتن ویزا چقدر طول میکشه؟
    ممنونم از راهنماییتون ❤️

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    بعد از 5 سال که رو ویزای ازدواج باشید میتونید برای اقامت دائم اقدام کنید. شما باید یه تمدید دیگه هم انجام بدید.
    سلام آقا هومن ممنون از جواب میتونین راهنمایی کنین که دقیقاً کدوم فرم رو باید پر کنیم؟ و اینکه همون لیست مدارک دفعه قبل تکرار میشه یا متفاوت هست؟

Junior Member

میشه خواهش کنم جواب منو بدید
    یکی دوتا پست بالاتره ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Milad_zah نمایش پست ها
    میشه خواهش کنم جواب منو بدید
    یکی دوتا پست بالاتره ممنون میشم
    از نظر زمان ۱۰ ماه در ارتباط بودید مشکلی نداره و تا اپلای کنید ۱ سال میشه. مهم اینه که افسر راضی بشه که رابطه واقعیه. ازدواج ضرروی نیست و‌شما میتونستید در انگلیس هم راحت ازدواج کنید( اگه اشتباه نکنم شما میخواستید برید کامبوج برا ازدواج چون جاهای دیگه قبول نمیکردن و خودش کلی هزینه هست). در مورد مسئله مالی هم آقا هومن بهتر وارد هستند. از نظر خونه بستگی داره چند نفر تو خونه زندگی میکنن و چندتا اتاق خواب داره و دلیل قانع کننده که چرا دوست همسرتون اجازه میده باهاش زندگی کنید؟ بهش اجاره ماهانه پرداخت میکنید؟ در این صورت باید قراداد اجاره رو ارائه بدید.

Junior Member

ممنونم از پاسختون در واقع با یه وکیل که صحبت کردم گفتند بهتره اول ازدواج کنید و اینکه ما ده ما از طريق واتس اپ در ارتباط بودیم و ۵ ماه هم با هم سفر کردیم در واقع 15 ماه که الان 18 ماه هست که همو میشناسیم خون هم اجاره میکنیم اما بعد از رفتن من فقط تا این چند ماه ی که من میرم میخوایم خونه ی دوستشون رو معرفی کنیم در واقع اصلا قرار نیست اونجا زندگی بکنیم.

ApplyAbroad Guru

ممنونم از پاسختون در واقع با یه وکیل که صحبت کردم گفتند بهتره اول ازدواج کنید و اینکه ما ده ما از طريق واتس اپ در ارتباط بودیم و ۵ ماه هم با هم سفر کردیم در واقع 15 ماه که الان 18 ماه هست که همو میشناسیم خون هم اجاره میکنیم اما بعد از رفتن من فقط تا این چند ماه ی که من میرم میخوایم خونه ی دوستشون رو معرفی کنیم در واقع اصلا قرار نیست اونجا زندگی بکنیم.
    شما اگر وکیل دارید سوالاتتون رو بهتره از ایشون بپرسید. برای این ویزا نیازی به ازدواج نیست البته در صورت ازدواج نکردن مسابل دیگه ای پیش میاد که بسته به هر پرونده فرق میکنه. در مورد سوالات دیگرتون هیچ کدوم جواب قطعی ندارند و پرونده باید دقیق تر بررسی بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما اگر وکیل دارید سوالاتتون رو بهتره از ایشون بپرسید. برای این ویزا نیازی به ازدواج نیست البته در صورت ازدواج نکردن مسابل دیگه ای پیش میاد که بسته به هر پرونده فرق میکنه. در مورد سوالات دیگرتون هیچ کدوم جواب قطعی ندارند و پرونده باید دقیق تر بررسی بشه.
    با یه وکیل در انگلیس حرف زدیم امروز. ممنون از شما که اهمیت دادید

ApplyAbroad Guru

با یه وکیل در انگلیس حرف زدیم امروز. ممنون از شما که اهمیت دادید
    من سعی کردم به شما خصوصی پیام بدم ولی پر شده صندوقتون

سلام من حدودا چهارساله انگليس هستم دو تا بچه دارم متاسفانه با همسرم به مشكل خوردم وتصميم به جدايي گرفتم الان سوال من اينه كه با توجه به اينكه ويزام داره تموم ميشه براي درخاست اقامتم به مشكل خواهم خورد اگه همسرم اسپانسر نباشه وخودم همچنين با وجود بچه كوچيك قادر به كار كردن نخواهم بود بايد چه نوع ويزايي درخواست بدم ممكن هست كه اين دفعه ايندفنيت رو بگيرم دفعه قبل نامه ايي برام اومد كه شما بعد از پنج سال ويك ماه قبل از اتمام ويزاتون مجدد اپلاي كنين يتنباون براي ايندفنيت وهمچنين اگه از شوهر سابقم براي يونيورسال كريديت درخاست كرده همراه بچه هام ايا روي پرونده منم تاثيري داره يا اونم پاپليك فاند محسوب ميشه وبه من ربطي نداره ممنون ميشن جواب بدين❤️❤️❤️❤️

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)