نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 625 از 651 نخستنخست ... 125525575615616617618619620621622623624625626627628629630631632633634635 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,241 تا 6,250 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام دوستان ممنون میشم اگر راهنمایی کنید ما برای ویزای دو سال و نیم دوم اپلای کردیم (فرم فمیلی روت را پر کردیم و هزینه ویزا و IHS را هم پرداخت کردیم) ولی ظاهرأ مسیرش با دو سال نیم قبل متفاوت هست! ما دفعه قبل مدارک را ارسال کردیم که این آپشن هم بود که با پرداخت یک هزینه ای کار سریع تر انجام بشه ولی این دفعه بعد از اپلای فقط یک ایمیل فرستادن که از یکی از چند آدرسی که مشخص کردن ما حضوری وقت بگیریم و مدارک را تحویل بدیم و برای این کار تا آگست(دو ماه) مهلت دادن. سؤال من این هست که آیا ما مسیر درست رفتیم؟ چون ما هزینه سرویس سریع پرداخت نکردیم و هیج آپشنی برای ارسال مدارک هم نبود! این تغییرات برای کرونا هست یا کلأ مسیر وبزا با دفعه قیل فرق میکنه؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasti022 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم اگر راهنمایی کنید ما برای ویزای دو سال و نیم دوم اپلای کردیم (فرم فمیلی روت را پر کردیم و هزینه ویزا و IHS را هم پرداخت کردیم) ولی ظاهرأ مسیرش با دو سال نیم قبل متفاوت هست! ما دفعه قبل مدارک را ارسال کردیم که این آپشن هم بود که با پرداخت یک هزینه ای کار سریع تر انجام بشه ولی این دفعه بعد از اپلای فقط یک ایمیل فرستادن که از یکی از چند آدرسی که مشخص کردن ما حضوری وقت بگیریم و مدارک را تحویل بدیم و برای این کار تا آگست(دو ماه) مهلت دادن. سؤال من این هست که آیا ما مسیر درست رفتیم؟ چون ما هزینه سرویس سریع پرداخت نکردیم و هیج آپشنی برای ارسال مدارک هم نبود! این تغییرات برای کرونا هست یا کلأ مسیر وبزا با دفعه قیل فرق میکنه؟
    سیستم فرق کرده و دیگه شما مثل سابق مسیر پستی رو ندارید. بعد از تکمیل فرم شما باید در یکی از مراکز UKVCAS وقت بگیرید و مدارک رو یا آپلود کنید و یا ببرید براتون اسکن کنند. چیزی رو هم پیش خودشون نگه نمیدارند. در انتهای کار به شما گزینه استاندارد رو میده (قبل از گرفتن وقت) و یا super priority که 800 پوند گرونتره و 24 ساعته جواب نمیدید. اگر شما اصلا چنین چیزی رو ندید دو تا حالت داره: یا به خاطر شرایط کرونا معلقش کردن و یا اینکه پر شده. ظرفیت سرویس سریع محدوده و اگر پر بشه تا روز بعد باید صبر کنید. توصیه میکنم ساعت 12 شب به بعد دوباره چک کنید سایت رو. البته اگه الان شما وقت رو گرفتید و هزینه رو دادید دیگه نمیشه تغییرش داد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    سیستم فرق کرده و دیگه شما مثل سابق مسیر پستی رو ندارید. بعد از تکمیل فرم شما باید در یکی از مراکز UKVCAS وقت بگیرید و مدارک رو یا آپلود کنید و یا ببرید براتون اسکن کنند. چیزی رو هم پیش خودشون نگه نمیدارند. در انتهای کار به شما گزینه استاندارد رو میده (قبل از گرفتن وقت) و یا super priority که 800 پوند گرونتره و 24 ساعته جواب نمیدید. اگر شما اصلا چنین چیزی رو ندید دو تا حالت داره: یا به خاطر شرایط کرونا معلقش کردن و یا اینکه پر شده. ظرفیت سرویس سریع محدوده و اگر پر بشه تا روز بعد باید صبر کنید. توصیه میکنم ساعت 12 شب به بعد دوباره چک کنید سایت رو. البته اگه الان شما وقت رو گرفتید و هزینه رو دادید دیگه نمیشه تغییرش داد.
    خیلی ممنونم از راهنماییتون آقا هومن، ما هزینه ها رو پرداخت کردیم ولی هنوز نتونستیم وقت بگیریم همه وقت ها پر هستن زنگ زدیم هوم آفیس گفتن خودشون کانتکت میکنن وقتی جایی آزاد شد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasti022 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از راهنماییتون آقا هومن، ما هزینه ها رو پرداخت کردیم ولی هنوز نتونستیم وقت بگیریم همه وقت ها پر هستن زنگ زدیم هوم آفیس گفتن خودشون کانتکت میکنن وقتی جایی آزاد شد.
    در حال حاضر وقتها فقط به صورت محدود باز هستن. در ضمن انتخاب سرویس سریع و استاندارد قبل از اخذ وقته.

سلام . من دوتا سوال داشتم:
    1- نامه ای که اسپانسر باید از کارفرماش بگیره واسه ویزای ازدواج چی هستش که میگن ؟ آیا فرم P60 کفایت نمیکنه؟
    2- جریان کارشناسی accommodation چی هستش در خصوص همین نوع ویزا؟ مگه تو قرارداد اجاره نوشته باشه خونه بابت استفاده دو نفر اجاره داده شده کافی نیست؟
    ممنون

Junior Member

سلام حال شما
    من یه سوال در مورد سایت tls داشتم. اونجا که میگه Only A4 colored photocopied documents are accepted منظورش چیه؟ یعنی همه کپی ها رنگی باید باشه مثل پرینت چتها و ... یا منظورش فقط مدارکی که باید با خودمون ببریم سفارت مثل کپی پاسپورت و ...
    ممنون میشم اگه جوابمو بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط sami83 نمایش پست ها
    سلام حال شما
    من یه سوال در مورد سایت tls داشتم. اونجا که میگه Only A4 colored photocopied documents are accepted منظورش چیه؟ یعنی همه کپی ها رنگی باید باشه مثل پرینت چتها و ... یا منظورش فقط مدارکی که باید با خودمون ببریم سفارت مثل کپی پاسپورت و ...
    ممنون میشم اگه جوابمو بدین
    به نظرم منظورش اینه که کپی مدارک رنگی باشه روی صفحه A4 . کپی پاسپورت و بقیه کپی ها. پرینت چتها که وقتی پرینت میگیرید رو A4 هست و رنگی یا سیاه و سفید زیاد مهم نیست.

Junior Member

سلام
    من خارج از ايران كار معتبر دارم با ويزاي كاري،و دوست پسرم انگليسي هست و انگليس زندگي ميكنه، وضع ماليش خوبه ولي كار ثابت نداره ( نيازي نداشته كه كار كنه در دو سال اخير) به خاطر گرفتن ويزاي من داره معلم ميشه كه فقط تمكن مالي رو نشون بده، حالا : آيا بايد از كار كردنش چند ماه بگذره تا بتونه نشون بده اون ١٨٠٠٠ پوند در سال رو ميتونه داشته باشه؟ و اينكه بدون اون كار هم ميتونه ثابت كنه وضع ماليش خوبه؟ مثلا ثابت كنه بيشتر از اون ١٨ هزار پوند در سال پول داره ولي كار نداره؟
    ٢. شرايط كار من و محل زندگي و درامدم تاثيري روي روند ويزا گرفتنم داره؟
    ٣. ويزاي فيانسه از زمان اقدام كردن تا گرفتنش چقد طول ميكشه؟
    ٤. دو تا ازمون زبان بايد بدم يكي life skills و يكي ukvi, اگر به جاي لايف اسكيل ايلتس ٧ جنرال داشته باشم بهتر نيست؟ چون زبانم در حد ٧ هست.
    و اينكه در هر صورت بايد مدرك ukvi رو بگيرم؟
    ٥. ويزاي پارتنر فقط براي دو نفر از جنس موافق هست؟ فرقش با ويزاي فيانسه چيه؟ دوست پسرم ميگه ويزاي civil partner بگيريم.
    ٦. ميتونيم بدون وكيل اين كارها رو انجام بديم؟ يعني خودمون تمام فرم ها رو انلاين پر كنيم و وقت سفارت بگيريم و بريم؟
    ٧. دوست پسرم بايد پيش من باشه موقع ويزا گرفتن؟

فعلا اينها سوالاتم بود ممنون ميشم اگر اطلاعات اضافه تري هم هست بهم بگيد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aatenaa89 نمایش پست ها
    سلام
    من خارج از ايران كار معتبر دارم با ويزاي كاري،و دوست پسرم انگليسي هست و انگليس زندگي ميكنه، وضع ماليش خوبه ولي كار ثابت نداره ( نيازي نداشته كه كار كنه در دو سال اخير) به خاطر گرفتن ويزاي من داره معلم ميشه كه فقط تمكن مالي رو نشون بده، حالا : آيا بايد از كار كردنش چند ماه بگذره تا بتونه نشون بده اون ١٨٠٠٠ پوند در سال رو ميتونه داشته باشه؟ و اينكه بدون اون كار هم ميتونه ثابت كنه وضع ماليش خوبه؟ مثلا ثابت كنه بيشتر از اون ١٨ هزار پوند در سال پول داره ولي كار نداره؟
    ٢. شرايط كار من و محل زندگي و درامدم تاثيري روي روند ويزا گرفتنم داره؟
    ٣. ويزاي فيانسه از زمان اقدام كردن تا گرفتنش چقد طول ميكشه؟
    ٤. دو تا ازمون زبان بايد بدم يكي life skills و يكي ukvi, اگر به جاي لايف اسكيل ايلتس ٧ جنرال داشته باشم بهتر نيست؟ چون زبانم در حد ٧ هست.
    و اينكه در هر صورت بايد مدرك ukvi رو بگيرم؟
    ٥. ويزاي پارتنر فقط براي دو نفر از جنس موافق هست؟ فرقش با ويزاي فيانسه چيه؟ دوست پسرم ميگه ويزاي civil partner بگيريم.
    ٦. ميتونيم بدون وكيل اين كارها رو انجام بديم؟ يعني خودمون تمام فرم ها رو انلاين پر كنيم و وقت سفارت بگيريم و بريم؟
    ٧. دوست پسرم بايد پيش من باشه موقع ويزا گرفتن؟

فعلا اينها سوالاتم بود ممنون ميشم اگر اطلاعات اضافه تري هم هست بهم بگيد
    چندوقتبعدپاسپورتميگيرم
    اگر بعد از چند ماه رفتن به اونجا به هر دليلي نتونستم باهاش زندگي كنم، ميتونم همچنان تو انگليس بمونم؟ چه ويزايي بايد بگيرم؟
    اگر مورد خشونت اين فرد قرار بگيرم چه حق و حقوقي دارم؟
    با ويزاي فيانسه ميتونم كار كنم؟ چه نوع كاري؟
    ميتونم دانشگاه برم؟ يا بايد منتظر ويزاي ازدواج بشم براي دانشگاه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aatenaa89 نمایش پست ها
    چندوقتبعدپاسپورتميگيرم
    اگر بعد از چند ماه رفتن به اونجا به هر دليلي نتونستم باهاش زندگي كنم، ميتونم همچنان تو انگليس بمونم؟ چه ويزايي بايد بگيرم؟
    اگر مورد خشونت اين فرد قرار بگيرم چه حق و حقوقي دارم؟
    با ويزاي فيانسه ميتونم كار كنم؟ چه نوع كاري؟
    ميتونم دانشگاه برم؟ يا بايد منتظر ويزاي ازدواج بشم براي دانشگاه؟
    جواب تقریبا اکثر سوالات شما در همین فروم بارها داده شده. در ضمن بعضی از سوالات بخش دوم اصلا مهاجرتی نیستند و یا از سطح فروم بالاترند. صندوق پیامتون هم پر بود و نمیشه مسیج ارسال کرد در جواب پیامتون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)