نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 629 از 651 نخستنخست ... 129529579619620621622623624625626627628629630631632633634635636637638639 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,281 تا 6,290 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام. میخواستم بدونم از دوستانی که قبل از کرونا یا در بین مدت زمان مارچ و جون اپلیکیشن خود را سابمیت کردند و وقت اپوینمنت vfs اونها به دلیل کرونا کنسل شده، کسی تونسته وقت جدید بگیره؟ ینی از vfs وقت جدید بهش دادن؟ چون کسانی که طی دو هفته گذشته اپلای کردند، وقت هم گرفتند و کارهاشون انجام شده. درحالیکه کسانی که در ماه های گذشته اپلای کردن هنوز هیچی. قرار بوده مثلا به ترتیب تاریخ اپلیکیشن وقت بدن. اما اینطور نیست. من الان نمیدونم تا کی باید منتظر باشم. ممنونم.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinabbasi نمایش پست ها
    سلام. میخواستم بدونم از دوستانی که قبل از کرونا یا در بین مدت زمان مارچ و جون اپلیکیشن خود را سابمیت کردند و وقت اپوینمنت vfs اونها به دلیل کرونا کنسل شده، کسی تونسته وقت جدید بگیره؟ ینی از vfs وقت جدید بهش دادن؟ چون کسانی که طی دو هفته گذشته اپلای کردند، وقت هم گرفتند و کارهاشون انجام شده. درحالیکه کسانی که در ماه های گذشته اپلای کردن هنوز هیچی. قرار بوده مثلا به ترتیب تاریخ اپلیکیشن وقت بدن. اما اینطور نیست. من الان نمیدونم تا کی باید منتظر باشم. ممنونم.
    من یه نفر رو میشناسم مثل شما منتظره. قاعدتا به امثال شما باید زودتر وقت میدادن ولی اینطوری نیست انگار!!!

Junior Member

سلام دوستان،
    با توجه به بازگشایی ویزا سنترتهران میخواستم بدونم تاکنون برای دوستانی که قبل از کرونا اقدام کرده بودند ویزایی صادر شده؟
    من 26 ژانویه از تهران اقدام کرده بودم.

سلام ، دوستان كسي هست كه قبول شده باشه و قبل از بسته شدن ويزا سنتر پاسپورتش رو تحويل داده باشه براي گرفتن ويزا اما هنوز پاسش رو برنگردونده باشن ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lida1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    با توجه به بازگشایی ویزا سنترتهران میخواستم بدونم تاکنون برای دوستانی که قبل از کرونا اقدام کرده بودند ویزایی صادر شده؟
    من 26 ژانویه از تهران اقدام کرده بودم.
    سلام
    پدرم ویزای ویزیت اپلای کرده بودن تاریخ ۲۶ فوریه. امروز ۱۷ آگست پاس رو برگردوندن و نتیجه ریجکت بود.

سلام دوستان عزیزم من برای ویزای ازدواجی ۱ مارچ اقدام کردم و ۱۷ اگوست ویزام رو دریافت کردم. لازم به ذکر است که بگم ایمیلی مبنی بر اینکه ویزام صادر شده دریافت نکردم.از همتون بخصوص ادمین محترم ممنونم برای اطلاعات جامعی که تو این سایت گذاشته اند.

Junior Member

سلام دوستان...
    من میخوام با مدارکی که برای اثبات ارتباط من و نامزدم میگذارم، رسیدهای پستی هم بذارم. دوستانی که تجربه دارند میتونند بگن من کدوم رسید رو باید بذارم؟ کد رهگیری رو یا رسیدی که پست انگلیس تحویل نامزدم میده؟ یا میتونم عکس برچسب های روی جعبه رو بذارم که اونم هم شامل کد رهگیری هست و هم آدرس من و اون؟

Junior Member

سلام دوستان
    کسی جدیدا تونسته به استامبول مسافرت کنه (برای گرفتن ویزا) با قطرایرویز؟ آیا ترکیه شرایطی برای مسافران اعمال کرده؟

Junior Member

سلام دوستان ، national identity number باید شماره شناسنامه بنویسیم؟ من فقط شناسنامه ترجمه کردم کارت ملی جدید ندارم

نقل قول نوشته اصلی توسط tara77 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، national identity number باید شماره شناسنامه بنویسیم؟ من فقط شناسنامه ترجمه کردم کارت ملی جدید ندارم
    میتونی فقط شماره پاسپورت رو بنویسی. اینجا فقط شماره پاسپورتت براشون مهمه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)