نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 631 از 651 نخستنخست ... 131531581621622623624625626627628629630631632633634635636637638639640641 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,301 تا 6,310 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام دوستان عزیز، برای cash saving که مقدارش کافی هست چه مدارکی باید ارائه داد به غیر از شش ماه سیوینگ؟ declaration توسط اسپانسر کافیه؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

[QUOTE=shafa91;2669494]
    نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها

سلام
    عکس ها را پرینت گرفتید یا روی سی دی تحویل دادید؟ تعداد عکس های ما خیلی زیاد است و پرینت گرفتن آنها بسیار هزینه بر می باشد.
    با تشکر
    در ایران باید پرینت بگیرید. در ترکیه و امارات امکان آپلود به صورت فایل هم هست.

ApplyAbroad Guru

[QUOTE=tara77;2669461]
    نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    من شماره پاسپورت رو نوشتم و مشکلی نداشت. نه شناسنامه رو تحویل دادم و نه کارت ملی.[/QUOTE

سلام، ممنون از پاسختون، ولی چطوری ترجمه شناسنامه ندادین! اپلیکیشن که پر میشه پرسیده که unmarried partner هستین؟ و اخرش proof میخواد، اونو برای خودتون و نامزدتون چطوری ثابت کردین؟ من برای fiance دارم اپلای میکنم.
    شناسنامه برای ویزاهای ازدواجی ضروری نیست مگر برای اثبات فرزند. در شناسنامه انگلیسی اطلاعات ازدواج ثبت نمیشه و برای همین افسر ویزای انگلیس توقع چنین چیزی رو نداره. ولی شما میتونید برای اطمینان خودتون ارایه کنید ضرری نداره.

Junior Member

سلام آقا هومن
    من با ویزای نامزدی ۶ ماهه اومدم انگلیس بعد ازدواج کردم و با ویزای ازدواج۲/۵ انگلیس هستم الان نزدیک ۱/۵ دیگه ویزام تموم میشه میشه بهم بگید ویزای بعدیم چی هست و اینکه امتحان زبانش چیه؟ من الان خیلی گیج شدم چون اشتباهی رفتم و امتحان B1 زبان رو دادم و الان چیزایی که اینجا میخونم انگار A2 باید برمیداشتم خواهش میکنم جوابم رو بدید خیلی گیج شدم باید چیکار کنم مرسی

Junior Member

منظورم بود *۱/۵ماهه دیگه ویزای فعلیم تموم میشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SHEIDAHA نمایش پست ها
    سلام به همگي ،
    من امروز وقت بايومتريك داشتم ٨ صبح و براي تمديد ويزاي اول بود . از سوپر پرايوريتي استفاده كردم جوابمثبت هم ساعت ١٢:٣٠ بهم ايميل شد.
    مدارك رو از قبل اسكن كرده بودم و روي وبسايت قرار داده بودم امروز از من فقط برگه وقتم رو خواست و پاسپورتم رو فكر كنم بيشتر از ٢٠ دقيقه هم نكشيد ولي براي ديگران كه اسكن نكرده بودن خيلي زمان داشت مي برد.
    هزينه ويزا £١٠٣٣ و هزينه بيمه £١٠٠٠ و هزينه سوپر پرايوريتي £٨٠٠ و بايومتريك ١٩،٥٠ و هزينه وقت گيري در صورتي كه ميخواهيد زودتر بگيريد وقت رو £١٠٠
    ما از وكيل استفاده نكرديم و خيلي جست و جو كرديم هم اين وب سايت رو هم جا هاي ديگه رو .
    مداركي كه گذاشته بوديم:
    ١- پاسپورت الان و پاسپورت قبلي ( چون ويزاي اول تو اون بود )
    ٢-BRP
    ٣- يه فرم هست كه همسر امضا بايد بكنه كه ما مزدوج هستيم (البته اگر اشتباه نكنم ) و توي مراحل ويزا بهتون ميگه كه دانلود كنين و ٣ تا فرم ديگه كه نمي دونم چي بود ولي هر دو بايد امضا بكنيد.
    ٤-بايد نشون بديد كه حداقل ٢ سال گذشته با هم بودين و براي اثبات بايد ٤ تا سورس مختلف داشته باشين به اسم joint باشه ما براي اين حساب بانكي مشترك داشتيم و اجاره خانه به نام مشترك بود و كنسل tax و ما ٢ تا پرينت حساب من رو گذاشتيم و برق خونه كه به نام من بود و همسرم هم ١ حساب و قبض اينترنت و قبض موبايل و نامه هاي nhs و سند ماشين و گواهينامه رانندگي و نامه هايي كه از DVLA مياد و هر نامه اي كه بتونه ثابت كنه شما ٢ سال با هم بودين . و تعدادش دقيق تو فرم ويزاتو گفته ميشه .
    ٥- ترجمه سند ازدواج
    ٦-مدارك شغلي همسر كه براي ١ سال رو كاور كنه مثل ، P60 و نامه شركت و قرارداد كار و حساب بانكي كه حقوق رفته و فيش حقوقي .
    ٧-مدرك زبان كه من A2 گرفتم
    ٨-عكس يه چندتا گزاشتيم
    ٩- مسافرت هايي كه رفته بوديم با هم رو گذاستيم.
    لطفا همه ي مداركاتون رو به ترتيب تاريخ اسكن كنيد
    اين ها تجربه من بود ولي باز هم شما خودتون جست و جو كنين .
    اميدوارم موفق بشيد .

سلام این ویزای تمدید ازدواج بود یعنی ویزای ۲/۵ اول رو داشتید والان دومین ۲/۵ رو اقدام کردید؟ من تو این شرایطم میشه یکم بهم اطلاعات بدید اینکه کجا باید مدارک رو اسکن کنم؟

Junior Member

سلام عزیزان، میشه لطفا منو تو این مورد راهنمایی کنین؟ برای Notice of marriage چطوری میشه بوک کرد؟ اونجا گفتن انلاین انجام بدین، اما در مراحلش نوع ویزای نامزدو میخواد البته ما نوع نامزدی تو گزینه ها ندیدیم، اگه ویزای ازدواجی انتخاب بشه گفته باید 8 روز حداقل در یک خونه زندگی کرده باشن و profe of address میخواد.

کسی از دوستان هست که تجربه بوک کردن برای ازدواج برای ویزای نامزدی داشته باشه؟ ممنون میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط neda136262 نمایش پست ها
    سلام آقا هومن
    من با ویزای نامزدی ۶ ماهه اومدم انگلیس بعد ازدواج کردم و با ویزای ازدواج۲/۵ انگلیس هستم الان نزدیک ۱/۵ دیگه ویزام تموم میشه میشه بهم بگید ویزای بعدیم چی هست و اینکه امتحان زبانش چیه؟ من الان خیلی گیج شدم چون اشتباهی رفتم و امتحان B1 زبان رو دادم و الان چیزایی که اینجا میخونم انگار A2 باید برمیداشتم خواهش میکنم جوابم رو بدید خیلی گیج شدم باید چیکار کنم مرسی

عزیزان هر کس اطلاعی داره منو راهنمایی کنه می‌توانم مدرک B1 را بجای A2 استفاده کنم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط neda136262 نمایش پست ها
    عزیزان هر کس اطلاعی داره منو راهنمایی کنه می‌توانم مدرک B1 را بجای A2 استفاده کنم؟؟؟
    به نظرم مشکلی نداشته باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tara77 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، برای cash saving که مقدارش کافی هست چه مدارکی باید ارائه داد به غیر از شش ماه سیوینگ؟ declaration توسط اسپانسر کافیه؟
    دوستان کسی در مورد مدارک source cash saving و declaration که به چه صورت هست اگه اطلاع داره میشه لطفا راهنمایی کنه؟ ممنون میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)