نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 636 از 651 نخستنخست ... 136536586626627628629630631632633634635636637638639640641642643644645646 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,351 تا 6,360 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط fred22 نمایش پست ها
    داخل خونه ای که هستید به همون آدرس یه چیزی رو از جایی سفارش بدید که با رسید براتون بیاد و از اون رسید استفاده کنید. حساب بانکی ندارید و یا سیم کارت موبایل که قبض بیاد و یا رسید خرید سیم کارت اگه با پست اومده باشه؟
    بعید میدونم هر بسته ای رو بشه به عنوان proof of address استفاده کرد.

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط tara77 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من با ویزای نامزدی انگلیس اومدم کسی از دوستان اطلاع داره که برای رجیستر ازدواج چطوری proof of address میشه گرفت؟ این Recent utility bill (gas, electricity, water or landline phone یکی از گزینه هایی هست که میشه از طریقش proof of address گرفت اما چطوری؟ اگه کسی تجربه داره لطفا راهنمایی کنه ممنون میشم.
    اگر حساب بانکی ندارید بهترین راه خریدن خط تلفن BT هست که بعد قبض میفرسته و میشه Proof of address. قبض موبایل معمولا قبول نیست

Junior Member

ممنون‌ دوستان، برای قبض اقدام کردیم ولی ظاهرا سالانه صادر میشه، اقا هومن منظورتون از خط تلفن BT تلفن landline هست؟ و این چقدر طول میکشه؟
    سوال بعدی اینکه دوستان کلا این پروسه ازدواج چقدر زمان میبره و چطوری هست بعد از رجیستر کردن چه مراحل دیگه ای هست؟ و چقدر قبل تمام شدن ویزا باید برای ویزا ازدواج اپلای کرد؟ الان تو lockdown انجام میشه register؟ مممنون میشم اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه

ممنون‌ دوستان، برای قبض اقدام کردیم ولی ظاهرا سالانه صادر میشه، اقا هومن منظورتون از خط تلفن BT تلفن landline هست؟ و این چقدر طول میکشه؟
    سوال بعدی اینکه دوستان کلا این پروسه ازدواج چقدر زمان میبره و چطوری هست بعد از رجیستر کردن چه مراحل دیگه ای هست؟ و چقدر قبل تمام شدن ویزا باید برای ویزا ازدواج اپلای کرد؟ الان تو lockdown انجام میشه register؟ مممنون میشم اگه کسی اطلاع داره راهنمایی کنه
    شما ۲ یا ۳ هفته بعد از رجیستر کردن میتونید ازدواج کنید و روز بعد ازدواج هم برای ویزای ازدواج اقدام کنید.

Junior Member

ممنون کاربر عزیز fred22 که لطف کردین و جواب دادین، مگه رجیستر همون ازدواج نیست؟! میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟ بعد از رجیستر کردن ceremony اجباری هست؟! بعد از ازدواج ویزای ازدواج هر چقدر طول بکشه اشکال نداره؟! همین که اپلای کردیم کافیه؟! ممنونم

ممنون کاربر عزیز fred22 که لطف کردین و جواب دادین، مگه رجیستر همون ازدواج نیست؟! میشه لطفا بیشتر توضیح بدین؟ بعد از رجیستر کردن ceremony اجباری هست؟! بعد از ازدواج ویزای ازدواج هر چقدر طول بکشه اشکال نداره؟! همین که اپلای کردیم کافیه؟! ممنونم
    ببخشید من منظورم نوتیس notice دادن قبل ازدواج بود که ۲ یا ۳ هفته بعدش میتونید ازدواج( رجیستر)کنید و فردای روزی که رجیستر کردید هم میتونید برای ویزای ازدواج اقدام کنید. مدارک رو که کامل تحویل دادید (الان بیشترش آنلاین آپلود میشه) و اپلای کردید دیگه مشکلی برای موندن ندارید تا موقعی که ویزا بیاد.

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر... میخواستم بپرسم میشه من مدارکم رو برای نامزدم که انگلیس هست پست کنم و اون از اونجا آنلاین اقدام کنه یا باید حتماً خودم اقدام کنم؟ من برای فوریه میخوام اقدام کنم و برای ژانویه میخوام آزمون لایف اسکلیزم رو بدم... و بعد از آون تمام مدارکم رو پست کنم برای نامزدم و اون اقدام کنه چون در این شرایط کرونایی من هیچ جا نمیتونم برم...

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Atifa191 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر... میخواستم بپرسم میشه من مدارکم رو برای نامزدم که انگلیس هست پست کنم و اون از اونجا آنلاین اقدام کنه یا باید حتماً خودم اقدام کنم؟ من برای فوریه میخوام اقدام کنم و برای ژانویه میخوام آزمون لایف اسکلیزم رو بدم... و بعد از آون تمام مدارکم رو پست کنم برای نامزدم و اون اقدام کنه چون در این شرایط کرونایی من هیچ جا نمیتونم برم...
    یعنی چی پست گنید؟ الان دیگه هیچ سنتری اصل مدارک رو نمیخواد و یا آپلود میکنید و یا میدید اسکن میکنند. شما خودتون هم بایددر سنتر حضور داشته باشید. از ایران هم میشه اقدام کرد لازم نیست جایی برید.

Junior Member

سلام ممنون که جواب دادید... خب مسئله اینجاس که من تهران نیستم و بندرعباس هستم و برای همین رفت و آمد برام سخت هست در این شرایط کرونایی...میخواستم بدونم میتونم خودم آنلاین اقدام کنم یا اینکه مدارکم رو اسکن بگیرم بفرستم به نامزدم آون اینکار رو بکنه؟ یا اینکه حتماً باید خودم برم ویرا سنتر و از اونجا اقدام کنم و حضور من الزامی هست؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Atifa191 نمایش پست ها
    سلام ممنون که جواب دادید... خب مسئله اینجاس که من تهران نیستم و بندرعباس هستم و برای همین رفت و آمد برام سخت هست در این شرایط کرونایی...میخواستم بدونم میتونم خودم آنلاین اقدام کنم یا اینکه مدارکم رو اسکن بگیرم بفرستم به نامزدم آون اینکار رو بکنه؟ یا اینکه حتماً باید خودم برم ویرا سنتر و از اونجا اقدام کنم و حضور من الزامی هست؟
    برای انگشت نگاری باید برید و در تهران چون هنوز نمیشه آپلود کرد باید حضوری برید مدارک رو بدید اسکن کنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)