نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 643 از 651 نخستنخست ... 143543593633634635636637638639640641642643644645646647648649650651 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,421 تا 6,430 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط panbeh نمایش پست ها
    سلام ميخواستم بپرسم براى اقامت دائم ميتونم از آخرين پاسپورت كه منقضى شده استفاده كنم يا بايد حتما تمديد كنم بعد اقدام كنم؟؟و سوال بعدى اينكه ميتونم از ترجمه عقد نامه كه دو ونيم سال پيش براى ويزاى دوم استفاده كرده بودم مجدد استفاده كنم يا بايد آپديت باشه ترجمه؟ممنونم
    در مورد پاسپورت باید اعتبار داشته باشه و نیاز هست که تمدید کنید. در مورد عقدنامه نیاز به ترجمه مجدد نیست و میتونید قبلی رو استفاده کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

سلام آقا هومن. وقت تون به خیر. من یه سوال دارم. من امروز می خواستم فرم پر کنم. در جایی از فرم شماره پاسپورت دخترم رو می خواد. از اونجایی که ما در خواست پاسپورت انگلیسی برای دخترم دادیم اما هنوز آماده نشده. می تونیم در این فیلد بنویسیم in progress
    ?
    یا اینکه پیشنهاد دیگه ای دارید؟
    و سوال دومم اینکه با توجه به اینکه همسرم این مدت دور کار بودن و از ایران کار می کردن و ما با هم می خوایم وارد انگلیس بشیم برای سوالی که می پرسه کجا می خوایم زندگی کنیم می تونیم ادرس منزل دوس مون رو که قراره بعد از ورود تا گرفتن خونه اونجا ساکن باشیم، رو بدیم؟

Junior Member

چقدر اینجا خلوت و ساکت شده.

Junior Member

سلام مجدد. من برای چند روز دیگه وقت گرفتم. آیا می تونم مدارکم رو آپلود کنم؟ چون نگاه کردم چیزی ندیدم.

نقل قول نوشته اصلی توسط tirak نمایش پست ها
    سلام مجدد. من برای چند روز دیگه وقت گرفتم. آیا می تونم مدارکم رو آپلود کنم؟ چون نگاه کردم چیزی ندیدم.
    بله میتونید مدارک رو آپلود کنید. در مورد پاسپورت دخترتون شماره پاسپورت ایرانی رو وارد کنید. در مورد محل زندگی هم باید مدرکی رو ارائه بدید مثل قرارداد اجاره که ثابت کنید جایی برا زندگی کردن دارید و فقط دادن آدرس و یا آدرس خونه دوستتون کافی نیست. ۰

Junior Member

ممنون. از کجا می تونم آپلود کنم؟ در مورد آدرس هم قراره ما بعد از ورود برای مدتی اونجا ساکن باشیم . آیا در این صورت هم قبول نیست. که وارد بشیم و اونجا باشیم تا خونه ای اجاره کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط tirak نمایش پست ها
    ممنون. از کجا می تونم آپلود کنم؟ در مورد آدرس هم قراره ما بعد از ورود برای مدتی اونجا ساکن باشیم . آیا در این صورت هم قبول نیست. که وارد بشیم و اونجا باشیم تا خونه ای اجاره کنیم.
    من دقیقا یادم نیست ولی وقتی فرم رو‌ آنلاین پر می کنید خودش مراحل رو بهتون میگه. قبلا کتابخونه ها و مراکزی که وقت گرفته بودید و میرفتید هم آپلود میکردن. میتونید آدرس خونه دوستتون رو بدید و بستگی به افسر داره که گیر بده یا نه.

Junior Member

سلام وقت بخیر
    من امروز میخواستم واسه تمدید ویزای ازدواجم اقدام کنم. فعلا تو مرحله ثبت نام سایت هستم
    دوتا سوال، یه جا بعد وارد کردن اطلاعات پاسپورت بعد زدن next ازم در مورد کارت ملی پرسید. من متاسفانه ترجمه کارت ملی م رو ندارم و به خاطر شرایطی که توش هم هستم مطمئن نیستم بتونم تو فاصله کوتاه اینجا بدم واسم ترجمه کنن. میخوام بدونم بعدا وقتی به مرحله آپلود مدارک برسم باید حتما کارت ملی و ترجمه رو توی مدارکم داشته باشم؟ واقعا فکر میکردم پاسپورت خودش کافی باشه. خود انگلیسی ها فقط پاسپورت دارن خب
    سوال بعدی اینکه جلوتر هم ازم در مورد آخرین سفرم به کشورم پرسید و تو سوال بعدی گفت بگو اسم فامیل و دوستانت توی اون کشور و نسبتشون و محل زندگی شون چیه! یعنی من دونه دونه باید اسم همه رو بنویسم؟! یا فقط پدر و مادر کفایت میکنه. آخه وقتی به friends هم اشاره کرده آدم شک میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Md1988 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من امروز میخواستم واسه تمدید ویزای ازدواجم اقدام کنم. فعلا تو مرحله ثبت نام سایت هستم
    دوتا سوال، یه جا بعد وارد کردن اطلاعات پاسپورت بعد زدن next ازم در مورد کارت ملی پرسید. من متاسفانه ترجمه کارت ملی م رو ندارم و به خاطر شرایطی که توش هم هستم مطمئن نیستم بتونم تو فاصله کوتاه اینجا بدم واسم ترجمه کنن. میخوام بدونم بعدا وقتی به مرحله آپلود مدارک برسم باید حتما کارت ملی و ترجمه رو توی مدارکم داشته باشم؟ واقعا فکر میکردم پاسپورت خودش کافی باشه. خود انگلیسی ها فقط پاسپورت دارن خب
    سوال بعدی اینکه جلوتر هم ازم در مورد آخرین سفرم به کشورم پرسید و تو سوال بعدی گفت بگو اسم فامیل و دوستانت توی اون کشور و نسبتشون و محل زندگی شون چیه! یعنی من دونه دونه باید اسم همه رو بنویسم؟! یا فقط پدر و مادر کفایت میکنه. آخه وقتی به friends هم اشاره کرده آدم شک میکنه
    نیازی به کارت ملی نیست. میتونید شماره پاسپورت رو وارد کنید.
    اسم چندنفر رو مینویسید و چیز مهمی نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moamineh نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال داشتم در رابطه با تمدید ویزای فرزند، می خواستم بدونم بعد از ویزای اول آیا باید درخواست تمدید ویزا رو مثل همسر انجام بدیم و یا می تونیم مستقیم درخواست ویزا Settelment کنیم.
    ممنون میشم جواب بدید
    فرزند متولد ایران و زیر 18 سال
    سلام میشه از دوستان جواب بدن
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)