نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 644 از 651 نخستنخست ... 144544594634635636637638639640641642643644645646647648649650651 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 6,431 تا 6,440 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط moamineh نمایش پست ها
    سلام میشه از دوستان جواب بدن
    ممنون
    این ۲ تا لینک رو چک کنید.
    https://www.gov.uk/uk-family-visa
    https://www.gov.uk/settle-in-the-uk/...first-applying

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

نقل قول نوشته اصلی توسط Md1988 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من امروز میخواستم واسه تمدید ویزای ازدواجم اقدام کنم. فعلا تو مرحله ثبت نام سایت هستم
    دوتا سوال، یه جا بعد وارد کردن اطلاعات پاسپورت بعد زدن next ازم در مورد کارت ملی پرسید. من متاسفانه ترجمه کارت ملی م رو ندارم و به خاطر شرایطی که توش هم هستم مطمئن نیستم بتونم تو فاصله کوتاه اینجا بدم واسم ترجمه کنن. میخوام بدونم بعدا وقتی به مرحله آپلود مدارک برسم باید حتما کارت ملی و ترجمه رو توی مدارکم داشته باشم؟ واقعا فکر میکردم پاسپورت خودش کافی باشه. خود انگلیسی ها فقط پاسپورت دارن خب
    سوال بعدی اینکه جلوتر هم ازم در مورد آخرین سفرم به کشورم پرسید و تو سوال بعدی گفت بگو اسم فامیل و دوستانت توی اون کشور و نسبتشون و محل زندگی شون چیه! یعنی من دونه دونه باید اسم همه رو بنویسم؟! یا فقط پدر و مادر کفایت میکنه. آخه وقتی به friends هم اشاره کرده آدم شک میکنه
    من چند روز پیش اپلیکیشن تمدید ویزای ازدواجم رو سابمیت کردم. برای این سوال شماره ملی که همون شماره شناسنامه ام هست رو وارد کردم و قسمت صادرکننده (که ثبت احوال ایران هست و برای همه متولدین ایران یکیه) از روی ترجمه شناسنامه مادرم نوشتم. در کل چیز خاصی نیست چون مراحل بعدی هم هیچ مدرکی ازش نمیخواد.

برای اسم فامیل و دوستان من فقط اسم اعضای خانواده درجه یک رو نوشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra651 نمایش پست ها
    من چند روز پیش اپلیکیشن تمدید ویزای ازدواجم رو سابمیت کردم. برای این سوال شماره ملی که همون شماره شناسنامه ام هست رو وارد کردم و قسمت صادرکننده (که ثبت احوال ایران هست و برای همه متولدین ایران یکیه) از روی ترجمه شناسنامه مادرم نوشتم. در کل چیز خاصی نیست چون مراحل بعدی هم هیچ مدرکی ازش نمیخواد.

برای اسم فامیل و دوستان من فقط اسم اعضای خانواده درجه یک رو نوشتم.
    این در صورتیه که شما ترجمه شناسنامه رو داشته باشید ولی در کل شماره ملی نیاز نیست چون من تمدید کردم بدون اینکه شماره ملی رو وارد کنم. چیزی به عنوان شماره شناسنامه و شماره ملی تو انگلستان نیست و فقط شماره پاسپورت مهمه.

سلام دوستان عزیز >ممنون از وقتی که برای کمک میذارید.من خانمم بریتیش پاس هست هر دو در ایران زندگی میکنیم . پس من خودم اسپانسر خودم باید باشم.اگر امکان یا زمان باز کردن حساب شش ماهه رو نداشته باشم چه راههای دیگه ای هست؟ ممنون

دوستانی که مثل من تازه میخان کارهای جمع آوری مدارک رو بکنن اگر تمایل دارن بهم ایمیل بزنن تا در ارتباط باشیم و شاید بتونیم با کمک هم نتیجه بهتری بگیریم و از هزینه ها کم کنیم
    me.delsa11020@gmail.com

Junior Member

سلام آقا هومن،
    من ٢ هفته ديگه مي تونم براي ILR اقدام كنم ويزام ازدواج بوده ولي توي فرمي كه پر مي كنم به من وقت سوپر پرايوريتي رو نشون نميده امروز با هوم آفيس تماس گرفتم گفتن كه اين وقت ها ليميتد هست و در طول نصفه شب ريفرش ميشه اگر زود اقدام كني مي توني بگريش آيا درست گفته؟
    و من براي نچراليزيشن كمي گنگ شدم كه چه زماني مي تونيم اقدام كنم منظورم غيبت هام هست هرچي سرچ كردم متوجه نمي شم خواهشن كمكم كنيد
    ممنون
    شيدا

نقل قول نوشته اصلی توسط mmeehhddii1100 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز >ممنون از وقتی که برای کمک میذارید.من خانمم بریتیش پاس هست هر دو در ایران زندگی میکنیم . پس من خودم اسپانسر خودم باید باشم.اگر امکان یا زمان باز کردن حساب شش ماهه رو نداشته باشم چه راههای دیگه ای هست؟ ممنون
    برا شما که تازه دارید اقدام میکنید بهترین راه برای تهیه مدارک خوندن صفحات فروم هست. چند روزی وقت بذارید و فروم رو بخونید و یادداشت برداری کنید. برای اسپانسر بودن یا درآمد سالانه 18600 پوند هست بدون فرزند و یا همون حساب پس انداز 62500 پوند.

ممنون.من تقریبا از سال2019 فروم رو خوندم.راجع به سوالم مطلبی نبود.ما در ایران هستیم پس امکان 18600 پوند درامد در انگلیس رو نداریم.نمیخاییم هم تا میشه زمان شش ماهه 62500 پوند حساب بانکی رو از دست بدیم. یکی میگفت میشه ملکی که به ناممون هست رو بفروشیم مالیات هم بدیم اینجا و از پول فروش تمکن بگیریم.وکیل بودن ایشون.خوب این راه یکماه طول میکشه.ولی توی سایت این مطلب رو پیدا نکردم.میخاستم بفهمم ایمن موضوع صحت داره یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط mmeehhddii1100 نمایش پست ها
    ممنون.من تقریبا از سال2019 فروم رو خوندم.راجع به سوالم مطلبی نبود.ما در ایران هستیم پس امکان 18600 پوند درامد در انگلیس رو نداریم.نمیخاییم هم تا میشه زمان شش ماهه 62500 پوند حساب بانکی رو از دست بدیم. یکی میگفت میشه ملکی که به ناممون هست رو بفروشیم مالیات هم بدیم اینجا و از پول فروش تمکن بگیریم.وکیل بودن ایشون.خوب این راه یکماه طول میکشه.ولی توی سایت این مطلب رو پیدا نکردم.میخاستم بفهمم ایمن موضوع صحت داره یا نه
    بله اون روش ملک درسته در صورتیکه ملک به اسم شما باشه و شما میفروشید مبلغ ۶۲۵۰۰ پوند رو میذارید داخل بانک. مثلا پول ۱ ماه در حساب بوده ولی نشون میدید که قبل از اینکه خونه فروخته بشه و نقد بشه بیشتر از ۶ ماه این خونه به شما تعلق داشته و این یعنی که ۶ ماه پس انداز رو کاور میکنه چون ملک هم نوعی پس انداز به حساب میاد و مشکلی نداره.
    صفحه ۵۰ رو نگاه کنید
    https://assets.publishing.service.go...ext.pdf#page44

ممنون از لطف و راهنمایی تون.فقط پیج باز نشد متاسفانه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)