نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 7 از 651 نخستنخست 123456789101112131415161757107507 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان

بعد از 47 روز بالاخره دیروز برام Email اومد و بعدش هم توی سایت اعلام کرد که می تونم برم پاسپورت و مدارک رو بگیرم. امیدوارم که همگی هر چه زودتر جواب مثبت بگیرین. این انتظار و بلاتکلیفی توی یک کشور دیگه و با هزینه های اینجا خیلی سخت بود. برای همه دعا می کنم که خیلی زود ویزاشونو بگیرن. از همه دوستانی که این مدت منو راهنمایی کردن ممنونم . اینجا اطلاعات خیلی مفیدی بدست آوردم.

Junior Member

با سلام، مي خواستم بدونم اگه كسى در انگلستان از SEP 2010 با ویزای دانشجو باشه و توSEP 2011 ويزايه SPOUSE دو ساله بگيره، ايا ميتونه در SEP2013 بعده گرفتن ILR اقدام به Naturalisation كنه.چون تو Residancy Requirement UKBA اصلا اشاره اى نكرده كه حتما بايد بعده 1 سال از ILR افدام به Naturalisation كنيد. ففط گفته 3 سال توانگلستان resident باشيد. من مطمن نيستم ویزای دانشجویی "exempt from immigration control" حساب ميشه يا نه و امکان این وجود داره که سه سال رو با یک سال ویزای دانشجویی و دو سال ویزای spouse حساب کرد.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman1982 نمایش پست ها
    با سلام، مي خواستم بدونم اگه كسى در انگلستان از SEP 2010 با ویزای دانشجو باشه و توSEP 2011 ويزايه SPOUSE دو ساله بگيره، ايا ميتونه در SEP2013 بعده گرفتن ILR اقدام به Naturalisation كنه.چون تو Residancy Requirement UKBA اصلا اشاره اى نكرده كه حتما بايد بعده 1 سال از ILR افدام به Naturalisation كنيد. ففط گفته 3 سال توانگلستان resident باشيد. من مطمن نيستم ویزای دانشجویی "exempt from immigration control" حساب ميشه يا نه و امکان این وجود داره که سه سال رو با یک سال ویزای دانشجویی و دو سال ویزای spouse حساب کرد.
    مطمئنا ویزای دانشجویی Exempt from immigration control kنیست ولی برای کسی که ویزای Spouse گرفته نیازی به یکسال بعد از اقامت دائم نیست. شما میتونید فورا بعدا از کسب اقامت دائم برای شهروندی اقدام کنید.

Junior Member

در این صورت که شما می فرمایید طبق شرایط قانون شهروندی بریتانیا اصلا نیازی به گرفتن اقامت دائم نیست. اگه سه سال(یک سال ویزای دانشجویی+2 سال ویزایspouse) در بریتانیا زندگی کنید، می توانید برای شهروندی بدون اینکه اقامت دائم داشته باشید اقدام کنید.

http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/br...rtnerofcitizen

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman1982 نمایش پست ها
    در این صورت که شما می فرمایید طبق شرایط قانون شهروندی بریتانیا اصلا نیازی به گرفتن اقامت دائم نیست. اگه سه سال(یک سال ویزای دانشجویی+2 سال ویزایspouse) در بریتانیا زندگی کنید، می توانید برای شهروندی بدون اینکه اقامت دائم داشته باشید اقدام کنید.

http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/br...rtnerofcitizen
    خیر باید اقامت دائم داشته باشید. بدون اقامت دائم شما امکان اخذ تابعیت را ندارید:

Immigration time restrictions

You must be free from immigration time restrictions on the day you make your application.

Free from Immigration restriction یعنی اقامت دائم چون ویزاهای دیگر همه محدودیت دارند. مثلا ویزای ازدواج 2 سال اعتبار دارد این یعنی محدودیت. معنی حقوقی این جمله یعنی باید در زمان تقاضای تابعیت اقامت دائم داشته باشید.

Junior Member

سلام دوستان، ما قرار است به زودی برای تقاضای ویزای ازدواج به سفارت توی ترکیه بریم، یک سؤال در مورد مدارک تحویلی داشتم، آیا باید اصل شناسنامه و اصل سند ازدواج و اصل مدرک تحصیلی را هم جزء مدارک تحویل بدهیم یا ترجمه رسمی آنها کفایت می کند؟ به همراه کپی البته
    ممنونم از راهنمایی تون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aftaab نمایش پست ها
    سلام دوستان، ما قرار است به زودی برای تقاضای ویزای ازدواج به سفارت توی ترکیه بریم، یک سؤال در مورد مدارک تحویلی داشتم، آیا باید اصل شناسنامه و اصل سند ازدواج و اصل مدرک تحصیلی را هم جزء مدارک تحویل بدهیم یا ترجمه رسمی آنها کفایت می کند؟ به همراه کپی البته
    ممنونم از راهنمایی تون
    آفتاب جان من از سفارت ابوظبی اقدام کردم و تمام مدارک رو هم اصل هم ترجمه و هم کپی دادیم. اما زمان تحویل مدارک ، اصل مدارک رو توی يک پوشه جدا گذاشتن و بقیه مدارک هم جدا و بعدش هم همه رو پس دادن. تاريخ ویزا نشون می داد که ويزا 35 روزه صادر شده اما دیر به من اطلاع دادن و بعد مصادف شد با تعطیلات عید فطر برای همین 47 روز طول کشید تا پاسپورت رو گرفتم. البته می گن ممکنه تا 3 ماه طول بکشه. امیدوارم زود ویزا تونو بگیرین. موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط honarjoo نمایش پست ها
    ديروز بعد از دو ماه و ده روز تو سايت برام پيام گذاشتند كه جواب ويزاتون آماده است و بايد بياييد سفارت و پاسپورت را بياريد چهار ده روز هم وقت دادن. دوشنبه نهم مرداد دارم ميرم استانبول.
    راستي شنيدم مدتيه سفارت در تركيه هم مثل دوبي و ابوظبي پاسپورت را ميگيره و طرف بايد دو سه ماه اونجا بمونه. كسي در اين مورد چيزي ميدونه؟؟ البته خطر از سر من كه گذشت براي دوستان بعدي ميپرسم.

سلام. به شما ويزا دادند؟

Junior Member

سلام دوستان
    ما هفته ی پیش (شهریور 91) از طریق ترکیه اقدام کردیم، اصل و ترجمه و کپی مدارک رو گرفتند. اما پاسپورت را بلافاصله پس دادند تا بتونم به کشور برگردم.

Junior Member

ا سلام در مورد ویزای ازدواج چند سئوال داشتماول اینکه 7 ماه هست که عقد کردم و در طی این مدت همسرم به مدت 48 ساعت به انگلیس مسافرت داشته و مابقی مدت در ایران بوده هیچ کاری در انگلستان در حال حاضر ندارد اگر ما در ایران مبلغ 18500 پوند (البته به ریال)در حساب بانکی مشترک داشته باشیم مورد تایئد سفارت قرار میگیرد یا خیر؟اینکه حداقل باید 6 ماه مالیات به دولت داده شود درست است؟و اگر از طریق وکیل این مالیات رو از ایران واریز کنیم مورد قبول واقع می شود؟من طلاقنامه ازدواج قبلی ام رو گم کردم به نظرم موقع عقد طلاقنامه ام رو محضر از من گرفته چیکار کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)