نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 9 از 651 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109509 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط aftaab نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ما هفته ی پیش (شهریور 91) از طریق ترکیه اقدام کردیم، اصل و ترجمه و کپی مدارک رو گرفتند. اما پاسپورت را بلافاصله پس دادند تا بتونم به کشور برگردم.

سلام آفتاب جان
    میشه وقتی جوابت را گرفتی خبر بدی چند روزه جواب گرفتی ؟
    استانبول یا آنکارا؟
    ممنون می شم

Junior Member

سلام دوستانم... من همسرم شاغل در انگلستان بودن و از این طریق ویزای 5 ساله برای انگلستان گرفتم.
    اولا می خواستم بدونم آیا این ویزا همون اقامت دائم هست. یعنی بعد از چند سال می تونه به شهروندی تبدیل بشه؟ (مثل اقامت دائم کانادا و استرالیا)
    ثانیا برای گرفتن ویزا برای فرزندم می تونم از این ویزا استفاده کنم؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2291 نمایش پست ها
    سلام دوستانم... من همسرم شاغل در انگلستان بودن و از این طریق ویزای 5 ساله برای انگلستان گرفتم.
    اولا می خواستم بدونم آیا این ویزا همون اقامت دائم هست. یعنی بعد از چند سال می تونه به شهروندی تبدیل بشه؟ (مثل اقامت دائم کانادا و استرالیا)
    ثانیا برای گرفتن ویزا برای فرزندم می تونم از این ویزا استفاده کنم؟
    ممنون می شم راهنمایی کنید
    شما دقیقا لطف کنید عنوان ویزا رو بنویسید چی بوده؟ همسرتون دقیقا ویزاشون چیه و ویزای شما چیه. عنوانهای کلی مثل شاغل بودن و اینا مهم نیستند. عنوان ویزا مهمه.

دوستانی که اطلاع کامل دارند
    عکسهای مراسم ازدواج باید بصورت چاپ شده باشه یا روی سی دی هم باشه کافیه فیلم مراسم ازدواج راهم باید ببریم؟ ممنون می شم از جوابهاتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط asal44 نمایش پست ها
    سلام آفتاب جان
    میشه وقتی جوابت را گرفتی خبر بدی چند روزه جواب گرفتی ؟
    استانبول یا آنکارا؟
    ممنون می شم
    سلام asal
    من از طریق استانبول اقدام کردم
    گفته اند که حداقل سه ماه طول می کشه تا جواب بدهند
    موفق باشید

سلام ممنون آفتاب جان من شنیدم بین 1 تا 3 ماه حداکثر 3 ماه
    بچه هایی که اینجا اومدن همشون حداقل تا 47 روز جواب گرفتن انشاله شما هم جوابتون به زودی بیاد خبر بدین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شما دقیقا لطف کنید عنوان ویزا رو بنویسید چی بوده؟ همسرتون دقیقا ویزاشون چیه و ویزای شما چیه. عنوانهای کلی مثل شاغل بودن و اینا مهم نیستند. عنوان ویزا مهمه.
    همسرم پاسپورت یکی از کشور های اتحادیه ی اروپا رو دارن(شهروند اتحادیه ی اروپا هستن) و ویزای کار در انگلستان دارن. من هم از طریق ازدواج ویزای انگلستان رو گرفتم. عنوان دقیق ویزا رو نمی دونم چون الان به پاسم دسترسی ندارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2291 نمایش پست ها
    همسرم پاسپورت یکی از کشور های اتحادیه ی اروپا رو دارن(شهروند اتحادیه ی اروپا هستن) و ویزای کار در انگلستان دارن. من هم از طریق ازدواج ویزای انگلستان رو گرفتم. عنوان دقیق ویزا رو نمی دونم چون الان به پاسم دسترسی ندارم.
    دوست عزیز همسر شما شهروند کجا هستند؟ چون شهروند اتحادیه اروپا که ویزای کار نمیخواد! مگر اینکه ایشون شهروند رومانی یا بلغارستان باشند. در ضمن شما از طریق ایشون ویزای ازدواج انگلستان رو نمیگیرید بلکه ویزای EEA-Permit رو میگیرید که خیلی فرق داره. این عنوانها خیلی مهم هستند و بدون دونستن اونها نمیشه کمکی کرد چون از نظر حقوقی با هم کلی متفاوت هستند. کشور همسرتون و عنوان دقیق ویزای خودتون رو هم باید بنویسید. اگر همونی باشه که من میگم بله بعد از 5 سال اقامت دائم و بعد از 6 سال شهروندی رو میگیرید.

سلا دوستان كسى اطلاع داره در مورد نحوه نوشتن relationship history ؟؟؟ منظورم اينه كه چند صفحه بايد باشه ؟ بايد هم همسرم بنويسه هم خودم ؟ ممنون ميشم از پاسختون. اميدوارم همه جواب بگيرن

Junior Member

سلام آقا هومن ، من برای ويزای ازدواج اول جولای اقدام کردم و آگوست ويزامو گرفتم الان هم لندن هستم، می خواستم بدونم که برای اقامت دائم بعد از 2 سال می تونم اقدام کنم يا 5 سال؟ ممنون که هميشه به همه جواب می دين و کمک می کنيد. موفق باشين

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)