نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه درخواست ویزای همسر: (انتخاب بیش از یک گزینه مجاز ا

رأی دهندگان
193. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • موافقت

76 39.38%
  • مخالفت

33 17.10%
  • موافقت بعد از اپیل

12 6.22%
  • مخالفت بعد از اپیل

4 2.07%
  • اقدام از ترکیه

105 54.40%
  • اقدام از امارات

25 12.95%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 95 از 651 نخستنخست ... 45858687888990919293949596979899100101102103104105145195595 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 6510

موضوع: ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person)

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط fantastica نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون. من بین پاسخ های قبلی شما دیدم که نوشته بودید روز 85 با شما تماس گرفتند. میتونم بپرسم تا همون روز وضعیتتون arrived at the visa section بود توی سایت یا اینکه روزهای آخر تغییر کرد؟
    با سلام تا زماني كه مراجعه ميكنيد به سفارت اين staus تغيير نميكنه و وقتي پاسپورتتون رو تحويل ميدين كه ويزا توش ثبت شه باز بايد با Track noتو سايت چك ميكنيد اونوقت تغيير ميكنه تا براي تحويل پاسپورت مراجعه كنيد و وقتي هم تحويل گرفتيد status ميشه Collectedاميدوارم كمكي كرده باشم

پیش فرض پاسخ : ویزای نامزدی و ازدواج انگلستان (Partner of a British citizen or settled person

نقل قول نوشته اصلی توسط Leila82 نمایش پست ها
    اگه 4 Jun اپلاى كرديد يعنى تو ماه Aug اپيل كرديد ؟!؟! درست!؟!
    با اين حساب به احتمال زياد حداكثر تا يك ماه ديگه بايد جواب بدن كه پاستو ببرى نگران نباش درسته زودتر نظرشونو تغيير دادن ولى احتمال داره سر موعد مقرر جواب بدن تمام كسانى كه افيسر نظرشو تغيير داده بعد پنج ماه جواب گرفتن ( از زمان اپيل تا تغيير نظر افيسر)
    موفق باشي
    با تشکر از پاسخ شما من توضیح کاملتری بدم واسه اینکه شاید دوستان دیگه هم بخوان استفاده کنن من در تاریخ دوم جولای 2012 اپلای کردم (از تایپ اشتباه تاریخ در بالا عذر می خوام )در 6 سپتامبر 2012 جواب رفیوزم اومد و بلافاصله وکیل گرفتم و همه کارها رو وکیلم کرد تاریخ دادگاه اپیلم حدود یکسال بعد در تاریخ اواخر جولای 2013 بود که چند روز زودتر وکیلم افیسر همافیس رو مجاب کردو اونها اعلام کردن که دادگاه نیازی نیست و جواب رد ویزای من رو ویددراو کردن و ما باید منتظر خبر از سفارت انگلیس در ترکیه باشیم که ویزا رو بدن اما الان که اکتبره هنوز خبری نیست و وکیلم هم می گه باید صبر کنیم اما من دارم دیوونه می شم حالا خواستم ببینم با توجه به راهنمایی شما یعنی دو ماه دیگه هم حدودا باید منتظر باشم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sara888 نمایش پست ها
    سلام اگه می شه دلایل رد شدن رو هم بنویسین می تونه به بقیه کمک کنه می رسی امیدوارم همه موفق بشیم
    واقعیت اینه که بیشتر بهانه های سفارت بهانه های مالیه که پول توی حساب ایران من رو قبول نکرده بودن و گفته بودن که در لندن با توجه به تحریم ها قابل دسترسی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamkhanoom نمایش پست ها
    با تشکر از پاسخ شما من توضیح کاملتری بدم واسه اینکه شاید دوستان دیگه هم بخوان استفاده کنن من در تاریخ دوم جولای 2012 اپلای کردم (از تایپ اشتباه تاریخ در بالا عذر می خوام )در 6 سپتامبر 2012 جواب رفیوزم اومد و بلافاصله وکیل گرفتم و همه کارها رو وکیلم کرد تاریخ دادگاه اپیلم حدود یکسال بعد در تاریخ اواخر جولای 2013 بود که چند روز زودتر وکیلم افیسر همافیس رو مجاب کردو اونها اعلام کردن که دادگاه نیازی نیست و جواب رد ویزای من رو ویددراو کردن و ما باید منتظر خبر از سفارت انگلیس در ترکیه باشیم که ویزا رو بدن اما الان که اکتبره هنوز خبری نیست و وکیلم هم می گه باید صبر کنیم اما من دارم دیوونه می شم حالا خواستم ببینم با توجه به راهنمایی شما یعنی دو ماه دیگه هم حدودا باید منتظر باشم ؟
    نه مورد شما فرق داره بايد منتظره باشيد ببينيد از تركيه كي بهتون اطلاع مي دن مشخص نيست ولي اينطور كه من شنيدم اينجا تا دو سال هم مي تونند كارشون را عقب بندازن حالا انشاله كه زودتر بهتون خبر مي دن

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamkhanoom نمایش پست ها
    واقعیت اینه که بیشتر بهانه های سفارت بهانه های مالیه که پول توی حساب ایران من رو قبول نکرده بودن و گفته بودن که در لندن با توجه به تحریم ها قابل دسترسی نیست
    براي ويزاي ازدواج اصلا حساب بانكي و وضعيت مالي شما مهم نيست ارايه هم نمي كرديد هيچ ايرادي نداشت براي ويزاي ازدواج مدارك مالي اسپانسر را كامل تحويل بدين هيچي ديگه ازتون نمي خوان

Junior Member

ﺑﺮاﻱ ﻫﻤﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ اﻳﻦ ﭘﻴﺞ ﺁﺭﺯﻭ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺯﻭﺩﺗﺮ اﺯ اﻳﻦ ﺑﻼ ﺗﻜﻠﻴﻔﻲ ﺩﺭ ﺑﻴﺎﻳﻢ ﻣﻦ ﻫﻢ ﺭﻭﺯ 82 اﻡ و ﻫﻤﭽﻨﺎﻥ ﻣﻨﺘﻆﺮ....

Junior Member

با سلام
    من ٢٩ جولای مدارکمو به سفارت انگلیس در ترکیه تحویل دادم . ٣٠ اکتبر واسم یک ایمیل امد ولی هنوز نمیدونم که جوابم چی هست !!! ویزا بهم دادند یا اینکه رفوزد شدم.... لطفآ راهنمایم کنید که امیدوار باشم یا ..........
    دوشنبه صبح میرم ترکیه که مدارکامو بگیرم. این هم ایمیلی هاست که از سفارت واسم امده
    Dear Applicant,

A decision has now been taken on your application. Your documents will be sent to you shortly through the Visa Application Centre (VAC). Please use the
    tracking facility on www.visainfoservices.com to check when it is available for collection with your tracking number starting with CSC.

لطفآ به سوال من جواب بدین فردا میرم ترکیه
    خیلی از شما ممنونم

Junior Member

با سلام
    من
    ٢٩ جولای مدارکمو به سفارت انگلیس در ترکیه تحویل دادم . ٣٠ اکتبر واسم یک ایمیل امد ولی هنوز نمیدونم که جوابم چی هست !!! ویزا بهم دادند یا اینکه رفوزد شدم.... لطفآ راهنمایم کنید که امیدوار باشم یا ..........
    دوشنبه صبح میرم ترکیه که مدارکامو بگیرم. این هم ایمیلی هاست که از سفارت واسم امده
    Dear Applicant,

A decision has now been taken on your application. Your documents will be sent to you shortly through the Visa Application Centre (VAC). Please use the
    tracking facility on www.visainfoservices.com to check when it is available for collection with your tracking number starting with CSC.

لطفآ به سوال من جواب بدین فردا میرم ترکیه
    خیلی از شما ممنونم

[QUOTE=AMINEHYOU;1416781]مسله اینکه شما اصلان متوجه منظوره من نشدید
    منظره من اینه که وقتی که میگن بیا مدارکتو بگیر ، آیا شانسی واسه گرفتن ویسا هاست یا نه

روزی که مدارک رو تحویل دادید یه تراکت نامبر بهتون دادن. برید به سایتی که گفتن و تراکت نامبر رو وارد کنید. وضیعت شما اونجا نوشته شده. هرچی که نوشته شده رو تو فروم بنویسید تا ما بتونیم کمکتون کنیم. ایشالا که ویزا گرفته باشین.
    ضمنا این فروم برای اینه که هر کس هر سوالی داره بیاد و بپرسه. وگرنه اگه یکی همه چی رو بلده نیازی نیست بیاد و اینجا کمک بخواد.

نقل قول نوشته اصلی توسط AMINEHYOU نمایش پست ها
    مسله اینکه شما اصلان متوجه منظوره من نشدید
    منظره من اینه که وقتی که میگن بیا مدارکتو بگیر ، آیا شانسی واسه گرفتن ویسا هاست یا نه !!!!!!!!!!!!

Visa decision ready for pick up by Applicant or Courier company

***متن پینگلیش حذف شد***
    طبق تجربه بچه های این فروم به احتمال زیاد ریفیوز شدین.
    ویرایش توسط hpmoner : November 2nd, 2013 در ساعت 09:05 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)