نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 220 از 322 نخستنخست ... 120170210211212213214215216217218219220221222223224225226227228229230270320 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,191 تا 2,200 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مراحل انجام کار در فرودگاه های تهران و کانادا در اولین ورود به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط khaneghah نمایش پست ها
    سلام

دوستان عزیز اگر ما بخواهیم یک یا دو ماهه در کانادا لند کنیم و برگردیم و بلیط رفت و برگشتمان هم اکی باشد و آفیسرها اگر این موضوع را بفهمند که ما زیر 3 ماه در آنجا خواهیم بود آیا از دادن برگه pr و کارت pr خودداری خواهند کرد و آیا تاکنون کسی چنین تجربه ای را داشته است؟

متشکرم
    نمي دونم آفيسر اگر بفهمه چيكار ميكنه ولي چه لزومي داره بفهمه؟ اون اصلا كاري به بليط شما نداره. داشتن تصميم به موندن يا برگشتن در بدو ورود به معني الزام به اين عمل نيست. هزار اتفاق ميتونه بيفته كه تصميم آدم عوض بشه بنابراين آفيسر حق نداره به اين بهانه از اقدام براي گرفتن پي آر جلوگيري كنه.
    خيلي از دوستان هم بودند كه به محض گرفتن كارت و حتي قبل از اون برگشتند. نگران نباشيد.

پیش فرض پاسخ : مراحل انجام کار در فرودگاه های تهران و کانادا در اولین ورود به کانادا

دوستانی که جدیدا ایران رو ترک کردن
    آیا قانون اینکه دانشجو ها از پرداخت عوارض خروج از کشور معاف هستن، هنوز معتبر هست یا نه؟
    اگه هست، آیا نیاز به نامه خاصی داره و یا اینکه نشون دادن ویزای دانشجویی کفایت میکنه؟

دوستان در مورد محدودیت 5000 دلار در فرودگاه امام چقدر این موضوع جدیه؟ ضمنا اگه کسی نمونه فرن b4, b4aرو داره بذاره.
    رشته:6 امتیازی تاریخ فایل نامبر(کبک):8مارس2011 تاریخ سی اس کیو:29 آوریل 2013
    فایل فدرال:27 سپتامبر 2013 آپدیت:12 دسامبر 2013 مدیکال: 8 فوریه 2014
    درخواست گذرنامه: 6 ژوئن 2014 لندینگ در مونترال:24 آگوست 2014

Senior Member Context آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Living in Toronto

سلام..

دوستان این قضیه گم و گور شدن چمدونا توی فرودگاه که اینجا بهش اشاره شده، چیه؟ برای کسی اخیرا پیش اومده؟

با تشکر

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

Nope, you are good to go

نقل قول نوشته اصلی توسط rz4 نمایش پست ها
    لطفا یکی از دوستان این سوال رو پاسخ بده. ممنون

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

It is a routine process. They just clear the carousel (not trolley btw!) so the next flight's baggage could be delivered. You will find your stuff next to the carousel assigned to your flight. If not, then search nearby ones. They dont take em to the L&F

نقل قول نوشته اصلی توسط Context نمایش پست ها
    سلام..

دوستان این قضیه گم و گور شدن چمدونا توی فرودگاه که اینجا بهش اشاره شده، چیه؟ برای کسی اخیرا پیش اومده؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط khaneghah نمایش پست ها
    سلام

دوستان عزیز اگر ما بخواهیم یک یا دو ماهه در کانادا لند کنیم و برگردیم و بلیط رفت و برگشتمان هم اکی باشد و آفیسرها اگر این موضوع را بفهمند که ما زیر 3 ماه در آنجا خواهیم بود آیا از دادن برگه pr و کارت pr خودداری خواهند کرد و آیا تاکنون کسی چنین تجربه ای را داشته است؟

متشکرم
    اگه بفهمند كه خوب طبق قانون مي تونن به شما ندن ولي اينجوري كه من تحقيق كردم كسي بليط شما رو چك نمي كنه و فقط ممكنه ازتون بپرسن كه قصد بازگشت داريد يا نه ؟ كه خوب شما بايد جواب منفي بدين

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmp نمایش پست ها
    اگه بفهمند كه خوب طبق قانون مي تونن به شما ندن ولي اينجوري كه من تحقيق كردم كسي بليط شما رو چك نمي كنه و فقط ممكنه ازتون بپرسن كه قصد بازگشت داريد يا نه ؟ كه خوب شما بايد جواب منفي بدين
    من چيزي راجع به الزام قانوني براي ماندن در اولين لند به گوشم نخورده. ممكنه ريفرنس اين حرفتون رو بفرماييد؟
    ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sh00ca نمایش پست ها
    من چيزي راجع به الزام قانوني براي ماندن در اولين لند به گوشم نخورده. ممكنه ريفرنس اين حرفتون رو بفرماييد؟
    ممنون.
    نه مسئله الزام قانوني براي ماندن نيست قانون اينه كه اگه متوجه بشن شما آدرس شخص سومي رو براي دريافت كارت pr دادين ميتونن طبق قانون كارت رو ارسال نكنند بنابراين اگه متوجه بشن شما مدتي كمتر از مدت لازم براي صدور و ارسال كارت pr در كانادا هستيد مي تونن از ارسال كارت خودداري كنند .

لينك قانون مورد نظر هم اين مي باشد :
    http://www.cic.gc.ca/english/resourc...2013/ob491.asp
    ویرایش توسط araliabadi : August 24th, 2014 در ساعت 07:37 AM

سلام دوستان،
    من به دلیل یه مشکلی که داشتم رفتنم رو دو هفته به تاخیر انداختم و یک هفته دیرتر از شروع کلاسها میرسم. سوالم اینه که آیا نیاز دارم به اینکه توی فرودگاه تورنتو نامه ای ارائه بدم مبنی براینکه دانشگاه در جریان تاخیر ورود من هست؟ آیا اصلا همچین چیزی از من میخوان که ارائه بدم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)