نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 228 از 322 نخستنخست ... 128178218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238278 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,271 تا 2,280 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مراحل انجام کار در فرودگاه های تهران و کانادا در اولین ورود به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط extremeboy نمایش پست ها
    با سلام،واقعاً ممنون از لطف شما
    خیالم راحت شد،پس حتما عکس میگیرم و همونجا پیش برادرم میزارم تا لازم شد بهشون بده.
    فقط اگه لطف کنید و مدارکی رو هم که لازمه از اینجا ترجمه کنیم و بیاریم همراهمون بگید ممنون میشم،چون خیلی از دوستان گفتن خیلی از مدارک رو ترجمه اینجا رو قبول ندارن
    مدارکی مثل گواهینامه ،دانشنامه و ریز نمرات یا حتی کارت ملی و شناسنامه کدومش رو اینجا ترجمه کنیم بیاریم؟؟
    فقط درباره گواهینامه بگم که اگر اونتاریو تشریف می آرید ترجمه ایران را قبول ندارند و باید برای ثبت نام جهت امتحان، گواهینامه ایران (و اگر دارید نامه سابقه رانندگی شهرک آزمایش) را همینجا ترجمه کنید. بعضی استان ها مثل اینکه ترجمه گواهینامه که در ایران انجام شده باشه را قبول دارند اما جالبش اینه که اصل گواهینامه ایرانی شما را هم می گیرند و پس نمی دهند (مثل اینکه آلبرتا اینطوریه) اونتاریو اینطور نیست. کارت ملی و شناسنامه من تابحال استفاده ای براشون اینجا ندیدم.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراحل انجام کار در فرودگاه های تهران و کانادا در اولین ورود به کانادا

دوستان سلام
    من به علت مشکلات کاری 20 روز میرم و برمیگردم و تابستان سال آینده دوباره خواهم رفت
    تو این سفر برای روزهای اول که با جای خاصی آشنایی ندارم کمی کنسرو گرفتم که به مشکل نخورم .
    میخواستم بپرسم که تو فرودگاه به کنسرو ها گیر که نمیدن ؟؟!!! به شک افتادم !!!

مرسی اگر منو از نگرانی در بیارید .
    ممنون
    ارسال مدارک به سیدنی : 2009/Dec/03 ، دریافت فایل نامبر اول : 2010/Feb/02 ، ارسال مدارک به ورشو : 2011/Dec/14 ، اینپراسس واقعی : 2012/Feb/27 ، مدیکال : 2013/Dec/12

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara0012 نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من به علت مشکلات کاری 20 روز میرم و برمیگردم و تابستان سال آینده دوباره خواهم رفت
    تو این سفر برای روزهای اول که با جای خاصی آشنایی ندارم کمی کنسرو گرفتم که به مشکل نخورم .
    میخواستم بپرسم که تو فرودگاه به کنسرو ها گیر که نمیدن ؟؟!!! به شک افتادم !!!

مرسی اگر منو از نگرانی در بیارید .
    ممنون
    شما به هیچ عنوان نمی توانید مواد پروتینی وارد کانادا کنید چه به صورت کنسرو و چه به شکل دیگر. ممکنه جریمه بشوید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

مرسی از جوابتون
    این شامل چه مواردی میشه و شامل چه مواردی نمیشه ؟؟؟
    مثلا کنسرو خورشت با تن ماهی مورد داره ؟؟؟
    ارسال مدارک به سیدنی : 2009/Dec/03 ، دریافت فایل نامبر اول : 2010/Feb/02 ، ارسال مدارک به ورشو : 2011/Dec/14 ، اینپراسس واقعی : 2012/Feb/27 ، مدیکال : 2013/Dec/12

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara0012 نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون
    این شامل چه مواردی میشه و شامل چه مواردی نمیشه ؟؟؟
    مثلا کنسرو خورشت با تن ماهی مورد داره ؟؟؟
    هر گونه گوشت مورد داره. در برخی موارد هم کنسرو غیر گوشتی رو هم آفیسرها میندازند سطل آشغال.
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member Shafaghiha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD - Public Adminstration

دوستان من سه روزه از اول همه این بخش فوروم رو خوندم و دست همه کسانی که تجربیاتشون رو نوشتن درد نکنه.
    الان یک سوال دارم. توی سایت cic برای دریافت PR نوشته 28 روز تقویم. من برای آخر بهمن ماه (اواسط فوریه) میخام برم و برام خیلی مهمه بدونم چقدر میتونم روی این زمان حساب کنم. حداکثر (در بهترین حالت) 40 روز میتونم بمونم در کانادا و حتمن باید برگردم چون اینجا دانشجوی دکترا هستم و کارمند. سپاسگزار میشم اگه کسی بتونه راهنماییم کنه.

ApplyAbroad Superstar

شما اصلا و ابدا نمی تونید با قطعیت روی اون عدد حساب کنید چون هر هفته آپدیت می شه و از بیست سی روز تا بالای هفتاد روز ممکنه عوض بشه.
    شما هم مانند اکثریت دوستان آدرس یک نفر را اینجا بدید تا کارت پی آر پست بشه بعدا به دست تون برسونن.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

من اخر سر متوجه نشدم .....هر نفر 5000دلار میتونه از ایران خارج کنه یا 10000دلار؟ ویزیتور یا مهاجرت فرقی نمیکنه ؟
    مدیکال 14 نوامبر
    ارسال مدیکال 13 دسامبر
    pr:??????شاید این جمعه بیاید شاید

Junior Member

5000 $ for both

Junior Member Shafaghiha آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD - Public Adminstration

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    شما اصلا و ابدا نمی تونید با قطعیت روی اون عدد حساب کنید چون هر هفته آپدیت می شه و از بیست سی روز تا بالای هفتاد روز ممکنه عوض بشه.
    شما هم مانند اکثریت دوستان آدرس یک نفر را اینجا بدید تا کارت پی آر پست بشه بعدا به دست تون برسونن.
    ممنون از راهنماییتون. مشکل من اینجاست که نمیتونم و نمیخام کسی رو به زحمت بندازم بابت کارت. وگرنه بهترین راه برای بنده این بود که لند بشم و بعد از دو هفته تعطیلات بین ترم برگردم. به نظرم باید کمی بیشتر روی این موضوع برنامه ریزی کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)