نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 319 از 322 نخستنخست ... 219269309310311312313314315316317318319320321322 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,181 تا 3,190 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

سلام دوستان من سوالم در مورد اپراتور ایرانسل در کانادا هست نمیدونم صفحه درستی رو برای مطرح کردن سوالم انتخاب کردم یا نه ممنون میشم راهنماییم کنین، من در ایران شماره همراه اولم رو به ایرانسل ترابرد کردم و الان در کانادا بعد از آپدیت تلگرام برای دریافت اس ام اس تلگرام نیاز به رومینگ ایرانسل دارم نمیدونم چیکار باید بکنم و ایرانسل اینجا با چه اپراتوری قرارداد داره لطفن راهنماییم کنین 🙏

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

نقل قول نوشته اصلی توسط p_nejati نمایش پست ها
    سلام دوستان من سوالم در مورد اپراتور ایرانسل در کانادا هست نمیدونم صفحه درستی رو برای مطرح کردن سوالم انتخاب کردم یا نه ممنون میشم راهنماییم کنین، من در ایران شماره همراه اولم رو به ایرانسل ترابرد کردم و الان در کانادا بعد از آپدیت تلگرام برای دریافت اس ام اس تلگرام نیاز به رومینگ ایرانسل دارم نمیدونم چیکار باید بکنم و ایرانسل اینجا با چه اپراتوری قرارداد داره لطفن راهنماییم کنین ������
    با هیچکدام. ایرانسل در کانادا رومینگ نداره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان
    من طبق قانون مهاجرتی برای اولین ورودم در کانادا حداقل ۱۲۰۰۰ دلار باید همراهم باشه ، ولی در فرودگاه امام نوشتن خروج ارز بیشتر از ۵۰۰۰ دلار ممنوعه . راه‌کاری برای این مورد هست ؟ و اینکه در اولین سفر دلار کانادا ببرم بهتره یا آمریکا ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shahramuae نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من طبق قانون مهاجرتی برای اولین ورودم در کانادا حداقل ۱۲۰۰۰ دلار باید همراهم باشه ، ولی در فرودگاه امام نوشتن خروج ارز بیشتر از ۵۰۰۰ دلار ممنوعه . راه‌کاری برای این مورد هست ؟ و اینکه در اولین سفر دلار کانادا ببرم بهتره یا آمریکا ؟
    سلام دوست عزیز

یک راه خوب استفاده از حواله هایی است که صرافیها انجام میدهند و در مقصد پول را تحویل میدهند . برای
    این مبلغ حتی بعضی ممکن است کارمزد هم نگیرند.

ایرانیهای مقیم هم مسیر خوب دیگریست.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

یک راه خوب استفاده از حواله هایی است که صرافیها انجام میدهند و در مقصد پول را تحویل میدهند . برای
    این مبلغ حتی بعضی ممکن است کارمزد هم نگیرند.

ایرانیهای مقیم هم مسیر خوب دیگریست.

پایدار باشید
    ممنون از راهنماییتون ، ولی مگر موقع ورود و طی مراحل امیگریشن نیوکامر نباید این مبلغ رو نشون بدم به افسر مهاجرت که به اندازه ۶ ماه مخارج پول همراهم هست طبق جدول خود سایت امیگریشن ؟

ApplyAbroad Guru

ممنون از راهنماییتون ، ولی مگر موقع ورود و طی مراحل امیگریشن نیوکامر نباید این مبلغ رو نشون بدم به افسر مهاجرت که به اندازه ۶ ماه مخارج پول همراهم هست طبق جدول خود سایت امیگریشن ؟
    پول نقد منظور نیست. مدارکی که این مبلغ را انتقال داده اید یا به نوعی همراه دارید نشان دهنده این امر است. در دنیا به جز برخی کشورهای محدود افراد از روشهای غیر از جابجایی پول نقد برای مسافرت نظیر کارتهای اعتباری استفاده میکنند و انتقال پول نقد در مبالغ بالا معمول نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

افسر زمان من که اصلا نگاه نکرد فقط پرسید چقدر پول داری منم گفتم ۲۰۰۰$

Junior Member

سلام
    من قراره با ویزای کار از ایران برم کلگری. اگر بلیطم رو تا تورنتو بگیرم، سه روز برم هتل، بعدش برم کلگری، در Port of Entry تورنتو مشکلی پیش نمیاد؟ یا اینکه حتما یکسره باید برم ونکوور؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza0358 نمایش پست ها
    سلام
    من قراره با ویزای کار از ایران برم کلگری. اگر بلیطم رو تا تورنتو بگیرم، سه روز برم هتل، بعدش برم کلگری، در Port of Entry تورنتو مشکلی پیش نمیاد؟ یا اینکه حتما یکسره باید برم ونکوور؟
    هیچ مشکلی نیست،با هر پروازی و به مقصد هر شهری در کانادا میتونید پرواز کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    بنده ۱۰ روز دیگه عازم کانادا هستم و قصد دارم مقداری بار فریت کنم
    اکر کسی اطلاعات داره ممنون میشم راهنمایی کنه.
    بنده ویزای تحصیلی دارم و همسرم اپن ورک داره و فرزندم ویزای توریستی.
    ما میخواهیم ۲ تخته فرش ۶ متری و ۲ تخته فرش ۳.۵ متری و چندتا پتو و اسباب بازی های فرزندم را فریت کنیم.
    سوالم این است که آیا فریت بار برای ما که ویزای تحصیلی و کاری داریم امکان پذیر هست؟ و اگر فرم b4a رو پر کنم ممکنه ازما برای ترخیص کالا توی کانادا هزینه گمرکی بگیرند؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)