نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 322 از 322 نخستنخست ... 222272312313314315316317318319320321322
نمایش نتایج: از شماره 3,211 تا 3,214 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

Junior Member Gav1991 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

نقل قول نوشته اصلی توسط NNXIO1198 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من اگر بخوام مبلغ بیش از 10000 دلار همراه خودم ببرم چطور باید توضیح بدم که از کجا اومده پول؟ اصلا ببرم بیشتر از 10000 دلار یا خیر؟

خروج پول نقد بیشتر از 5000 یورو در فرودگاه ممنوعه. اگه پیدا کنن به مشکل می خورید. کانادا با مقدار پول نقد مشکلی نداره. فقط اگه بیشتر از 10 هزار دلار باشه باید اعلام کنید. کاری ندارن از کجا اومده، فقط باید اعلام کنید که همراهتونه.
    <----- به منم یکم امتیاز بدید
    سفر به آنکارا برای بایومتریک کانادا

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Gav1991 نمایش پست ها
    خروج پول نقد بیشتر از 5000 یورو در فرودگاه ممنوعه. اگه پیدا کنن به مشکل می خورید. کانادا با مقدار پول نقد مشکلی نداره. فقط اگه بیشتر از 10 هزار دلار باشه باید اعلام کنید. کاری ندارن از کجا اومده، فقط باید اعلام کنید که همراهتونه.
    ممنون از پاسختون.
    ریسک فرودگاه اینجا رو می پذیرم تا این که بخوام کلی پول برا حواله بدم. ولی مساله اینه که خوندم باید بتونید اثبات کنید از کجا اومده پول.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

فکر نمیکنم درصورتی که اعلام کنید به مشکلی برخورد کنید، من یادمه یکی از دوستانم بار اولی که رفت 20000تا با خودش برد(تورنتو)
    سلام دوستان.

من اگر بخوام مبلغ بیش از 10000 دلار همراه خودم ببرم چطور باید توضیح بدم که از کجا اومده پول؟ اصلا ببرم بیشتر از 10000 دلار یا خیر؟
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

ApplyAbroad Guru

ممنون از پاسختون.
    ریسک فرودگاه اینجا رو می پذیرم تا این که بخوام کلی پول برا حواله بدم. ولی مساله اینه که خوندم باید بتونید اثبات کنید از کجا اومده پول.
    همانطور که دوستان گفتند اظهار آن الزامی است ولی اوردن آن ممنوع نیست. معمولا هم مبالغ بسیار بالا که به صورت نقد جابجا میشود می تواند به دلایل پول شویی و نظایر آن مشکوک ارزیابی شود ولی برای فردی که مثلا 20000 دلار به دلیل نداشتن دسترسی به کارتهای اعتباری بین المللی و تبادلات بانکی، ورود بار اول و نظایر آن گول همراه دارد حساسیت به این حد نیست.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)