نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 307 از 322 نخستنخست ... 207257297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,061 تا 3,070 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering - Rutgers University

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مس

سلام دوستان
    اگه یکی ویزای تحصیلی کاناداش اومده باشه و پذیرش از مونترال داشته باشه و بخواد توریستی بره کانادا فقط، میتونه تورنتو لند کنه؟
    برای ویزای تحصیلی CAQ ضروری بود ولی بعد از گرفتن CAQ الان اعتبارش تموم شده و میدونیم که تو مونترال نمیشه بدون CAQ لند کرد... میخوام ببینم بدون CAQ میشه تورنتو یا ونکوور لند کرد؟
    خیلی ممنون

دوستان من الان تو سایت cic که میرم، آدرس home address رو همون آدرسی مینویسه که موقع ورود به مونترال، جهت ارسال کارتهای pr ارائه دادم که تو خود مونتراله ولی mailing address رو آدرس قبلی که آدرس وکیلمون بوده تو تورنتو مونده. افسر مهاجرت هم ازمون پرسید و گفتیم که کارتها به همون آدرس که تو مونترال دادیم، فرستاده بشه. الان لازمه این mailing address رو خودم عوض کنم یا نیازی نیست ؟
    موقعی که میرم سایت cic برای تعویض mailing address، دوباره home address رو میخاد و اونارم که پر میکنم، مرحله بعدش میگه اگه کس دیگه ای تو application ات بوده، اسمشون رو بگو. الان کسانی که به عنوان dependent تو پرونده بودن هم باید اسمشون رو بگم ؟ یکی راهنمایی کنه لطفا

Junior Member

با سلام
    من روایتهای مختلف درباره میزان پول نقد همراهمون شنیدم. بعضی ها میگن نفری 10هزار بعضی ها میگن هر خانواده 10 هزار دلار بیشتر باید توی فرمها اعلام بشه. من declaration card دیدم برداشت من این بود که هر خانواده 10 هزار دلار بیشتر باید اعلام کنه.
    10هزاردلار برای خانواده 4 نفری رقم زیادی نیست . فرض کنید اعلام کردیم بعدش چی میشه؟
    ما 4 نفریم و پارسال لند کردیم و امسال میریم که بمونیم. آیا پول نقد ببریم و اعلام کنیم با پول نقد دردسر میشه و این کارو نکنیم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط maple2011 نمایش پست ها
    با سلام
    من روایتهای مختلف درباره میزان پول نقد همراهمون شنیدم. بعضی ها میگن نفری 10هزار بعضی ها میگن هر خانواده 10 هزار دلار بیشتر باید توی فرمها اعلام بشه. من declaration card دیدم برداشت من این بود که هر خانواده 10 هزار دلار بیشتر باید اعلام کنه.
    10هزاردلار برای خانواده 4 نفری رقم زیادی نیست . فرض کنید اعلام کردیم بعدش چی میشه؟
    ما 4 نفریم و پارسال لند کردیم و امسال میریم که بمونیم. آیا پول نقد ببریم و اعلام کنیم با پول نقد دردسر میشه و این کارو نکنیم؟

هر خانواده 10 هزار دلار است. اما هر چقدر خواستید بیارید و اعلام کنید. هیچگونه مشکلی نخواهید داشت. اگر هم فرض محال حرفی زدند دلیل تون قوی است، آمدید که اینبار بمانید و برای ساپورت خودتون پول لازم دارید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط maple2011 نمایش پست ها
    با سلام
    برای هر یونیتی(خانواده همراه در سفر در مورد کیس شما) در متن قانون ذکر شده و این مساله هم صرفا برای ثبت داده ها در سیستم و گواهی است که بعدا برای مثلا افتتاح حساب و... نیز به دردتان خواهد خورد. مساله اینستکه برای مهاجران اینکه پول بیشتری همره داشته باشند از کشورهایی خاص طبیعی است چرا که عموما روش حمل پول نقد همراه مسافر به این شکل در بسیاری کشورها با توحه به داشتن ارتباطات بانکی بین المللی و کارتهای اعتباری قابل کاربرد چندان در سایر موارد کابردی نیست و این مبلغ 10K برای حالت کلی تعریف شده و مطابق با قوانین جهانی مبارزه با پولشویی مساله ای شناخته شده و قابل قبول تلقی شده است. مساله امنیت حمل پول نقد البته بحث دیگری است ولی در کل با توحه به نرخهای بالای صرافیها و نبود امکان تبادل مالی بانکی از ایران در حال حاضر به صرفه ترین راه همراه آوردن بخشی از این پول همراه مسافر و اعلام آن در مبادی ورودی است. می توانید از مامور درخواست کنید که به دلیل امنیتی اگر نیاز به شمارش پول است این کار را در اتاق دیگری انجام دهید اگر نیاز بود.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

لطفا یکی از دوستان لیست داروهای ممنوعه که در سفر هوایی نمیشه حمل کرد رو برای من اینجا بذارند.
    شروع پروسه 2011 سابمیت مدیکال 10 جولای 2017پاس ریکویست 19فوریه 2018 ویزا 20فوریه 2018

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nanaz نمایش پست ها
    لطفا یکی از دوستان لیست داروهای ممنوعه که در سفر هوایی نمیشه حمل کرد رو برای من اینجا بذارند.
    قوانین بین المللی در مورد کشورهای مختلف و داروهای مختلف متفاوت است. برخی موارد نیز تحت کنترل کنوانسیونهای بین المللی است نظیر داروهای حاوی مخدرها و آرامبخشها.
    به طور کلی میتوان گفت برای سفر شخصی (نه حمل تجاری دارو که مساله ای متفاوت است) در حد نیاز شخصی صرفا برای شخص مورد نظر، همراه یا فردی که اسپانسرش فرد مورد نظر است برای یک دوره منطقی (عموما زیر سه ماه) داروهای مورد نیاز را می توان حمل نمود. میزان دارو باید متناسب با میزان مصرف شخصی بوده و در پکیجهای ارجینال حمل شود. همچنین در مورد برخی داروها نظیر مسکنها نیاز به نسحه تجویز پزشک وجود دارد.

see links: http://www.incb.org/incb/en/psychotropic-substances/travellers_introduction.html
    and for Canada : http://www.incb.org/documents/Psycho...Canada-ENG.pdf

Bringing prescription medication back to Canada

To avoid interrupting a course of treatment, Health Canada may permit you to return from abroad with a single course of treatment or a 90-day supply, whichever is less based on the directions for use, of a prescription drug. The drug must be for your use or for the use of a person who is travelling with you and for whom you are responsible. The drug must be in hospital or pharmacy-dispensed packaging, the original retail packaging, or have the original label attached to it clearly indicating what the health product is and what it contains.

Bringing over-the-counter medication back to Canada

You are permitted to import a single course of treatment or a 90-day supply, whichever is less based on the directions for use, of an over-the-counter drug. The drug must be for your use or for the use of a person who is travelling with you and for whom you are responsible. The drug must be shipped or carried in hospital or pharmacy-dispensed packaging, the original retail packaging, or have the original label attached to it clearly indicating what the health product is and what it contains
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

دوستان آیا به عنوان مسافر همراه داشتن بذر گیاه مثل سبزی خوردن به کانادا مجاز است؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    دوستان آیا به عنوان مسافر همراه داشتن بذر گیاه مثل سبزی خوردن به کانادا مجاز است؟
    اگر قابل کشت باشه ممنوع

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    سوپرهای ایرانی دارند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)