نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 113 از 322 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123163213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

پیش فرض پاسخ : مراحل انجام کار در فرودگاه های تهران و کانادا در اولین ورود به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط reyhaneh190 نمایش پست ها
    بابا یکی جواب مارو هم بده....ثواب داره به خدا!!!!!!!!!
    دوست عزیز موقع لند مین باید حضور داشته باشه

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مراحل انجام کار در فرودگاه های تهران و کانادا در اولین ورود به کانادا

بابا یکی جواب مارو هم بده....ثواب داره به خدا!!!!!!!!!
    سوالتون خیلی واضح نیست. میشه توضیح بیشتری بدید.
    یعنی شوهرتون تو کانادا بوده که ویزای کار گرفته؟ یا اینکه ویزای همگی تون اومده وسپس شوهرتون فقط اومده کانادا و حالا میخواد برگرده؟

اگه حالت اول باشه که مثلا همسر دانشجو بوده و حالا ویزای دایم و یا کاری گرفته و حالا میخواد همسرش رو بیاره موقع لند همسر، باید شوهر در خاک کانادا باشه ویا اینکه زمان لندینگ کردن همسر، به همراه اوون وارد شه.
    اگه که مورد دوم باشه که شوهرتون ویزای گرفته واومده ککانادا وحالا میخواد برگرده که دیگه نیازی به حضورش در کانادا نیست.

به طور کلی میگن زمانی که ویزا صادر میشه، تاریخ ورود مین اپلیکنت باید همزمان با همراهانش باشه و یا اینکه همراهانش میتونند بعد از لند مین اپلیکنت وارد خاک کانادا بشوند و نه قبل از آن.
    امیدوارم سوالتون جواب داده باشم. باز هم اگه مشکلی داشتید اگه سوالتون رو واضح بگید بهتر میشه راهنماییتون کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط maskal نمایش پست ها
    سوالتون خیلی واضح نیست. میشه توضیح بیشتری بدید.
    یعنی شوهرتون تو کانادا بوده که ویزای کار گرفته؟ یا اینکه ویزای همگی تون اومده وسپس شوهرتون فقط اومده کانادا و حالا میخواد برگرده؟

اگه حالت اول باشه که مثلا همسر دانشجو بوده و حالا ویزای دایم و یا کاری گرفته و حالا میخواد همسرش رو بیاره موقع لند همسر، باید شوهر در خاک کانادا باشه ویا اینکه زمان لندینگ کردن همسر، به همراه اوون وارد شه.
    اگه که مورد دوم باشه که شوهرتون ویزای گرفته واومده ککانادا وحالا میخواد برگرده که دیگه نیازی به حضورش در کانادا نیست.

به طور کلی میگن زمانی که ویزا صادر میشه، تاریخ ورود مین اپلیکنت باید همزمان با همراهانش باشه و یا اینکه همراهانش میتونند بعد از لند مین اپلیکنت وارد خاک کانادا بشوند و نه قبل از آن.
    امیدوارم سوالتون جواب داده باشم. باز هم اگه مشکلی داشتید اگه سوالتون رو واضح بگید بهتر میشه راهنماییتون کرد.
    مرسی که جواب میدین
    شوهرم و کل خانواده ویزای مهاجرتی رو گرفتیم.الان شوهرم 2 ماه هست که در کاناداست و میخاد که برگرده ایران.
    سوالم اینه که ایا من میتوانم بدون حضور شوهرم در کانادا، برای اولین بار لند کنم؟
    یعنی ایا برای لندینگ من در کانادا حضور شوهرم در کانادا الزامی هستش؟
    بازم مرسی

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

لندینگ دیپندنت ها باید همزمان یا بعد از مین اپلیکنت باشه. اگر همسرتون قبلا لند کردن، شما میتونین جداگانه لند کنین

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مرسی که جواب میدین
    شوهرم و کل خانواده ویزای مهاجرتی رو گرفتیم.الان شوهرم 2 ماه هست که در کاناداست و میخاد که برگرده ایران.
    بازم مرسی

بله می تونید .

Senior Member

مرسی که جواب میدین
    بازم مرسی
    يعني بعد از اينكه ويزاتون اومد اول همسرتون وارد خاك كانادا شدند، درسته؟
    بله الان شما ميتونيد بدون حضور ايشون لند كنيد. مهم اين است كه لند اوليه شما نميتونه قبل از لند أوليه همسرتون كه مين اپليكنت هستند باشه.
    من تعجب ميكنم چرا وكيل تون اينو گفته.
    اگه افيسر در فرودگاه وارد سيستم بشه ميبينه كه شوهر شما قبلا لندينگ كرده و اين براش كفايت مميكنه مضاف بر اينكه كانادا از جمله كشورهايي است كه تاريخ خروج روي پاس نميخوره و عملا اصلا اداره مهاجرت اصلا نميفهمه كه همسرتون در كانادا حضور نداره.

Senior Member baharina آواتار ها

سلام دوستان من تفاوت فرم b4 و b4A رو نمیدونم
    http://www.cbsa.gc.ca/publications/h...et/10-eng.html
    ممکنه من رو راهنمایی کنید
    ایا جز این فرمها فرم دیگه ای هم لازمه در اولین لند ببرم؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز.
    من هنوز پاس ریکوئست نشدم ولی یه سؤال دارم. آیا می تونم مونترال لند کنم و بعد از انجام کارهای ایمیگریشن و اعلام آدرس در مونترال برای دریافت PR، چند ساعت بعد برم کلگری؟ Social Number را می تونم کلگری بگیرم؟
    سپاسگزارم.
    Interview & CSQ: 07.11.2010, FFN: 08.11.2010
    Transfer to Paris: 28.02.2013, Update: 15.05.2013
    Medical: 24.06.2013, PR: 22.10.2013
    Non-Demand, 2 Children

Member
    رشته و دانشگاه
    مخابرات

b4 برای باری که همراهتون هست و b4a برای فریت هست این رو آفیسر توی فرودگاه به من گفت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط baharina نمایش پست ها
    سلام دوستان من تفاوت فرم b4 و b4A رو نمیدونم
    http://www.cbsa.gc.ca/publications/h...et/10-eng.html
    ممکنه من رو راهنمایی کنید
    ایا جز این فرمها فرم دیگه ای هم لازمه در اولین لند ببرم؟
    Montreal, QC: app.filed December 1, 2011.file transfer January 31, 2012. in process February 24, 2012. Medical done November 3, 2011 ext 1 year.Landing Fee June 15, 2012. CSQ August 2, 2012. Passport request January 3, 2013.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1532 نمایش پست ها
    سی هزارتا رو میشه آورد؟ 2 نفریم.

سلام
    راستش ما یک کم بیشتر هم آوردیم ولی دوست من خودتم میدونی که غیر قانونی و ریسکیه ولیکن دیگه چاره ای تداریم.همونطور که گفتم ما تو ساکهامون پخش کردیم.نه تا کردیم نه هیچی فقط جایی گذاشتیم که اگه ساک رو به دلیل دیگهای گشتن (که اتفاقا هنینطور هم شد) به مصداق اون مثل معروف که میگه به هوای شکر آمدم پسته نسیبم شد نشه !
    دو تا توصیه دارم.اول اینکه لوازم سنگین شیشهای تو ساک نزارین ما دو تا گوی شیشه ای تو ساک داشتین که یکیشو گیت سپاه کفت باز کنید ببینم بعدشم لزمون گرفت و پس نداد و گفت این شیشهلی و سنگینه.بعدیشم تو فرانکفورت دوباره گفتن ساک رو باز کنید و اون هم اونیکی گوی رو دید زیر یه دستگاه گذاشت ولی دوباره پس داد.
    مورد بعدی لینکه پرواز ایر کانادا به واسطه روشن بودن کولرها سرد بود فکر کنم فکر لباس اضلفه برای خودتون و مخصوصا بچه ها باشید.
    ممنون
    راستی برای املا و تایپم عذر میخوام.البته املام از اول صفر بود ولی تایپم تقصیرگوشیه هنوز عادت به تایپ فارسی ندار
    سلام امیدوارم خستگی ها در رفته باشه میشه لطف منید بگید صندلی های ایر کانادا از لحاظ راحتی چطور بود؟ فاصله بین اونها واینکه ایا از ایران صندلی هاتون مشخص شد یا بعدا ؟مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)