نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 14 از 322 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که در فرودگاه کانادا بعد از ورود به کانادا باید انجام بدیم

با سلام
    یه سوال برام پیش اومده ، امیدوارم که دوستان بتونند منو راهنمایی بکنند .
    دوتا فرم داریم که باید اونها رو پرکنیم . یک فرم مربوط به وسایلی که همراه داریم و یکی هم وسایلی که قراره با خودمون بعدا بیاریم .
    حالا چه چیزهایی رو باید توی این لیست ها بنویسیم ؟ مثلا وسایلی که احتمالا من همراهم هست به شرح زیر میباشد :
    2 تا پلیور
    2 تا کاپشن
    2 تا پیرهن
    1 عدد دوربین عکاسی حرفه ای
    1 عدد دوربین عکاسی معمولی
    2 عدد انگشتر طلا
    1 عدد قلیون !!
    لبتاپ
    10 هزار دلار
    و چیزهایی که بعدا قراره با خودم ببرم :
    پولی که از فروش یک خانه در ایران است ( سند اون رو باید ببرم ؟ )
    2 تیکه فرش دستباف
    200 هزار دلار

آیا این ها باید ارزش گذاری بشن ؟ یعنی باید برای هر کدوم اینها قیمت بذاریم ؟
    آیا همه وسایل رو باید بنویسیم ؟ ( مثل لباس و چیزهای دیگه ای که قیمت خاصی نداره باید ذکر بشه یا نه ؟ )
    آیا باید از اینها عکس تهیه بشه ؟
    بهتر هست که بگیم سند خونه یا پول نقد میخواهیم بیاریم یا بیان نکنیم بهتره ( از این جهت که میگن اگه بگین دارید ممکنه بعدا یک سری از کمک هایی که دولت کانادا به مهاجرین تازه وارد میکنه رو به شما ارائه نمیده ؟)
    اگه بگیم که پول نقد بعدا میخواهیم بیاریم باید سندی ارائه بدیم ؟ ( مثل پرینت بانکی یا صرفا اینکه بگیم میخواهیم بیاریم کافیه ؟)

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که در فرودگاه کانادا بعد از ورود به کانادا باید انجام بدیم

این سوال من هم هست.باضافه اینکه من هنوزنتونستم این فرم رو هم پیدا کنم لطفا دوستان راهنمایی کنند هر دو مرد رو اگه اطلاع دارند.متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yasi نمایش پست ها
    این سوال من هم هست.باضافه اینکه من هنوزنتونستم این فرم رو هم پیدا کنم لطفا دوستان راهنمایی کنند هر دو مرد رو اگه اطلاع دارند.متشکرم
    سلام
    1- فرم B4 : وسایلی که بعدا قراره به کانادا بیارید : http://www.cbsa.gc.ca/publications/f...res/b4-eng.pdf
    2- فرم B4a : وسایلی که همراهتان هست : http://www.cbsa.gc.ca/publications/f...laires/b4a.pdf

با تشکر

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

منظورتون از کمک دولتی چیه؟

پولی که همراهتان هست را که همان موقع اعلام می کنید و مابقی را هم همینطورجهت اطمینان بیشتر.اگر حواله دارید که بهتر و گرنه مشکل ساز نخواهد بود.برای انتقال پول فروش خانه هم در اینجا با یک حسابدار مشورت کنید.وسایل داخل چمدانتان را که لازم نیست بصورت ریز ذکر کنید.در کارتی که داخل هواپیما می دهند موارد ممنوعه مثل گوشت و لبنیات و.... تیک زده می شود و ارزش کلی بارتان و پول همراهتان.

Junior Member omidba آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، بار، خطوط هواپیمایی)

ممنون از پاسختون، یک سوال دیگه داشتم، میدونید چقدر تو فرودگاه کانادا کار داریم؟ (منظورم اینه که از موقعی که از هواپیما پیاده میشیم تا موقعی که study permit صادر بشه و بارهامونا بگیریم)

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : پرواز به کانادا ( بلیت، آژانس، بار، خطوط هواپیمایی)

نقل قول نوشته اصلی توسط omidba نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون، یک سوال دیگه داشتم، میدونید چقدر تو فرودگاه کانادا کار داریم؟ (منظورم اینه که از موقعی که از هواپیما پیاده میشیم تا موقعی که study permit صادر بشه و بارهامونا بگیریم)
    کاش دوستان بعد از رسیدن به مقصد تجربه اشان را در این مورد به اشتراک بگذارند.
    برای اطمینان 3 ساعت کافی است.ولی من خودم افرادی را دیدم که یک ساعته هم کارشان راه افتاده است.

Junior Member

سلام.
    ۱- فرم وسایلی که بعدا برایمان میفرستند را همه باید پر کنند یا فقط مخصوص مهاجرین؟ یعنی کسانی که ویزای Study دارند هم باید پر کنند؟
    ۲- اگر وسیله ای را بعد از ورودمون فهمیدیم لازم داریم و توی فرم ننوشته باشیم چی؟

سلام دوستان. میشه کسانی که با ویزای دانشجویی رفتن و همسرشو همراه بوده بگن که بالاخره یکطرفه بودن بلیط همسر مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arax30th نمایش پست ها
    سلام دوستان. میشه کسانی که با ویزای دانشجویی رفتن و همسرشو همراه بوده بگن که بالاخره یکطرفه بودن بلیط همسر مشکلی ایجاد میکنه یا نه؟
    جواب شما در ترد مرتبط داده شده

من که ویزای دانشجویی گرفتم هم باید فرمی که میدن برا وسایلی که بعدا میخوان برام بفرستنو پر کنم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)