نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 262 از 322 نخستنخست ... 162212252253254255256257258259260261262263264265266267268269270271272312 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,611 تا 2,620 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

سلام دوستان. وقت همگی بخیر
    من چن تا سوال داشتم و خیلی نگرانی دارم خیلی ممنون میشم کمکم کنید و تجربه هاتونو در اختیارم بزارید
    ما به امید خدا میخوایم تویه شهریور ماه برای اولین بار لند کنیم اما این دفعه برنامه موندن نداریم و باید برگردیم کارهای و بعد حدود یک سال و نیم دو سال بعد دوباره برگردیم کانادا. در حال حاضر تو لینک زیر
    http://www.cic.gc.ca/english/informa.../perm-card.asp نوشته که 57 روز تقویمی طول میکشه تا کارت PR بدست متقاضی برسه. این مدت برام زیاده و نمیتونم این زمان رو بمونم در کانادا..
    1- حالا سوالم اینه که اگه ادرس یکی از دوستان رو برای ارسال کارت PR بدم مشکلی پیش نمیاد؟ کسی تا حالا تجربه این کار رو داشته؟ چه مشکل احتمالی ممکنه بوجود بیاد؟
    2-برای سایر کارهای اداری و گرفتن SIN و افتتاح حساب و دریافت کارت ATM مربوط به حساب بانکی چقدر اقامت لازمه در کانادا؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

سلام دوستان
    داخل این قرم b4 باید لیست وسایل کارکرده رو هم ینویسیم؟مثلا موبایلی که داریم ازش استفاده میکنیم؟مارک و شماره سریال و مشخصاتشو میخوان؟یا فقط برای وسایل نو هست؟
    NOC: 3113
    File no: 21 OCT 2011
    Medical:13 MARCH 2012
    PR.WAITING

Senior Member mehran23 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    داخل این قرم b4 باید لیست وسایل کارکرده رو هم ینویسیم؟مثلا موبایلی که داریم ازش استفاده میکنیم؟مارک و شماره سریال و مشخصاتشو میخوان؟یا فقط برای وسایل نو هست؟
    دوست عزيز خيلي قصيه پيچيده اي نيست. بحث ماليات هست. شما بعنوان يك مهاجر يكسري وسايل شخصي داريد كه ميخوايد بعدا كهجا و مكاني گرفتيد بياريد و ماليات نديد. حالا فكر ميكنيد براي موبايل كاركرده بايد ماليات بديد؟ بالطبع نه. وسايل ارزشمند و عمدتا نو.

Senior Member mehran23 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed81 نمایش پست ها
    من چن تا سوال داشتم و خیلی نگرانی دارم خیلی ممنون میشم کمکم کنید و تجربه هاتونو در اختیارم بزارید
    ما به امید خدا میخوایم تویه شهریور ماه برای اولین بار لند کنیم اما این دفعه برنامه موندن نداریم و باید برگردیم کارهای و بعد حدود یک سال و نیم دو سال بعد دوباره برگردیم کانادا. در حال حاضر تو لینک زیر
    http://www.cic.gc.ca/english/informa.../perm-card.asp نوشته که 57 روز تقویمی طول میکشه تا کارت PR بدست متقاضی برسه. این مدت برام زیاده و نمیتونم این زمان رو بمونم در کانادا..
    1- حالا سوالم اینه که اگه ادرس یکی از دوستان رو برای ارسال کارت PR بدم مشکلی پیش نمیاد؟ کسی تا حالا تجربه این کار رو داشته؟ چه مشکل احتمالی ممکنه بوجود بیاد؟
    2-برای سایر کارهای اداری و گرفتن SIN و افتتاح حساب و دریافت کارت ATM مربوط به حساب بانکی چقدر اقامت لازمه در کانادا؟
    ممنون
    ١) من خودم اينكاررو كردم و كارت رسيد و با مسفار اومد ايران. ريسكش اينه كه بدليلي نياد به آدرس و بايد شخصا پيگيري كنيد كه نيستيد. پس نميتونيد وارد كانادا بشيد و راه حلش هم اينه كه بريد سفارت در تركيه و مدارك سفر بگيريد. يك ريسك و احتمال اون هست.
    ٢) شما رو دو هفته حساب كنيد.

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط seyyed81 نمایش پست ها
    ممنون
    شهریور که معلوم نیست مدت انتظار برای کارت چقدر باشه بعضی اوقات بیشتر از سه ماهه گاهی 14 روز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computing Science Ualberta

من یه سوال برام پیش اومد.. الان مثلا من که ویزام استادی پرمیت هست موقع پر کردن فرم ها یه فرم permanent resident هم باید پر میکردم. الان با توجه به همون PR صادر میشه؟ یا باید دوباره اپلیکیشن پر کرد براش؟ زمانش برا امثال ماها چقدر طول میکشه؟ کسی تجربه ای داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parisamoh نمایش پست ها
    من یه سوال برام پیش اومد.. الان مثلا من که ویزام استادی پرمیت هست موقع پر کردن فرم ها یه فرم permanent resident هم باید پر میکردم. الان با توجه به همون PR صادر میشه؟ یا باید دوباره اپلیکیشن پر کرد براش؟ زمانش برا امثال ماها چقدر طول میکشه؟ کسی تجربه ای داره؟
    شما که دانشجو هستید فرم permanent resident برای چی پر کردید؟ به دانشجو که PR نمیدن باید مهاجرت کرده باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computing Science Ualberta

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما که دانشجو هستید فرم permanent resident برای چی پر کردید؟ به دانشجو که PR نمیدن باید مهاجرت کرده باشید.
    ببخشید من اشتباه کردم الان دیدم اون که پر کردم temporary resident بود!

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط parisamoh نمایش پست ها
    ببخشید من اشتباه کردم الان دیدم اون که پر کردم temporary resident بود!
    همون کافیه. برای temporary resident کارتی صادر نمیشه.

Junior Member

دوستان سوال من اینه که ما تحت برنامه سرمایه گذاری کبک اقدام کردیم بلیطی که گرفتیم رفت به مونترال و برگشت از کلگری حالا ممکن در ورود به مونترال این مسءله باعث دردسر بشه که مشخص میکنه ما نمیخواهیم در مونترال زندگی کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)