نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 266 از 322 نخستنخست ... 166216256257258259260261262263264265266267268269270271272273274275276316 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,651 تا 2,660 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    فقط کارت پی آر. اونم جلوی یک دستگاه می گیرید اسکن میشه.
    دوست گرامی این ثبت ورود و اسکن نمودن پی آر فقط برای رکورد است یا ممکن است آفیسر گیر دیگری هم بدهد؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

سلام..دوستان من قبلا توی این فروم خوندم که ترکیه برای مسافران کانادا و امریکا در سکوریتی چک سوال جواب اضافه تری داره، ممکنه یکی راهنمایی کنه که چه سوالایی میپرسن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    دوست گرامی این ثبت ورود و اسکن نمودن پی آر فقط برای رکورد است یا ممکن است آفیسر گیر دیگری هم بدهد؟
    بله برای ثبت ورود و خروجه، بعد از اون مرحله یک کنترل با افسر هست.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع-دانشکده فنی دانشگاه تهران

سلام دوستان
    ممکنه سوالم در رابطه با فروم caq باشه. ولی مرتبط ترین جایی که پیدا کردم اینجاست. من دارم میرم مونترال و اصل CAQ دم در خونمون نیومده ( بهرحال نرسیده یا گم شده یا هرچی). با اون decision letter که توی پروفایلم آپلود شده مبنی بر اینکه CAQ من صادر شده، آیا میتونم وارد کبک بشم؟

بله برای ثبت ورود و خروجه، بعد از اون مرحله یک کنترل با افسر هست.
    منظورتون چه جور گیری می تونه بده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Eng & Business Managment

[QUOTE=salamedobare;2016899]دوستان در رابطه با پولی که همراه میبریم. من ویزای دانشجویی و همسرم ویزیتوری
    مثلا من 10 هزار دلار و همسرم 2-3 هزار دلار همراهمون باشه. باید رسیدی چیزی توی فرودگاه ارائه بدیم؟ بعضی دوستان گفته بودن که ممکنه بپرسن که اثبات کنین این پولو از کجا آوردین
    من از بعضی صرافی ها پرسیدم، اصلا نمیدونستن رسید انگلیسی چی هست و میگفتن ما که نمیدیم!!

اصلا نگران نباشید - نیاز به رسید هم نیست - فقط باید کسی که بیش از 10000 تا همراه داره (برای شما : 2 نفر، بیشتر از 20000) باید اعلام کنه
    حالا افیسر براساس برداشت خودش ممکن از تون بپرسه چرا اینقدر همراهتونه؟ از کجا آوردین؟
    خوب جواب شما مهمه- مثلا برای کسی که مهاجر هست و یک نفر هم هست و20000 تا همراه داره، این جواب که ممکنه تا 1سال و نیم کار گیر نیارم و این واسه خرج زندگی میارم ، کاملا موضوع رو حل میکنه
    این قانون بیشتر برای کسانی هست که مثلا توریست هست و بلیط برگشت برای هفته بعد داره و 12000 تا پول آورده - خوب یه نفر توی یه هفته چقدر خرج می تونه بکنه؟1000 تا، 2000 تا، نه 12000 تا ( که البته اگه توضیح قانع کننده ای هم داشته باشه، بازم مشکلی براش پیش نمیاره)
    ببخشید طولانی شد
    مموفق باشید

[QUOTE=peyman mafi;2016999]
    نقل قول نوشته اصلی توسط salamedobare نمایش پست ها
    دوستان در رابطه با پولی که همراه میبریم. من ویزای دانشجویی و همسرم ویزیتوری
    مثلا من 10 هزار دلار و همسرم 2-3 هزار دلار همراهمون باشه. باید رسیدی چیزی توی فرودگاه ارائه بدیم؟ بعضی دوستان گفته بودن که ممکنه بپرسن که اثبات کنین این پولو از کجا آوردین
    من از بعضی صرافی ها پرسیدم، اصلا نمیدونستن رسید انگلیسی چی هست و میگفتن ما که نمیدیم!!

اصلا نگران نباشید - نیاز به رسید هم نیست - فقط باید کسی که بیش از 10000 تا همراه داره (برای شما : 2 نفر، بیشتر از 20000) باید اعلام کنه
    حالا افیسر براساس برداشت خودش ممکن از تون بپرسه چرا اینقدر همراهتونه؟ از کجا آوردین؟
    خوب جواب شما مهمه- مثلا برای کسی که مهاجر هست و یک نفر هم هست و20000 تا همراه داره، این جواب که ممکنه تا 1سال و نیم کار گیر نیارم و این واسه خرج زندگی میارم ، کاملا موضوع رو حل میکنه
    این قانون بیشتر برای کسانی هست که مثلا توریست هست و بلیط برگشت برای هفته بعد داره و 12000 تا پول آورده - خوب یه نفر توی یه هفته چقدر خرج می تونه بکنه؟1000 تا، 2000 تا، نه 12000 تا ( که البته اگه توضیح قانع کننده ای هم داشته باشه، بازم مشکلی براش پیش نمیاره)
    ببخشید طولانی شد
    مموفق باشید
    بسیار ممنون آقا پیمان
    پس با این حساب اصلا نیازی به فاکتور صرافی هم حتی نیست

شاد باشی و سلامت

Junior Member

دوستان سلام. من برای اولین لندینگ مسافر تورنتو هستم. تو یکی از پست ها خوندم که ازشون خواستن حداقل 10000 دلار پول همراهشون باشه و بقیه دوستان هم توصیه کرده بودن که میتونی bank statement ارائه کنی و اینها. آیا این موضوع شامل حال همه میشه؟ تو نامه ای که با ویزا به من دادن اشاره به مبلغ خاصی نشده فقط نوشته "enough money to support themselves..." اون هم برای Economic Category Immigrants چیه این داستان؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام دوستان. من از دانشگاه نیوبرانزویک پذیرش دارم و ویزام هم اومده اما چندتا نکته هست که سوال شده برام:
    - من می خوام پروازم رو تا تورنتو بگیرم و یه 2 3 روز اونجا بمونم. آیا همچین کاری امکانپذیره یا حتما باید از فرودگاهی توی نیوبرانزویک ویزای تحصیلی من رو چک کنن؟
    - من گواهی عدم سوء پیشینه رو تحویل سفارت ندادم چون خارج از ایران بودم و یه 4 ماهی طول میکشید که صادر بشه. وقتی داک ریکوئست شدم، نامه سفارت ایران رو که میگه 4 ماه طول میکشه رو آپلود کردم و پاس ریکوئست شدم. مشکلی برام پیش نمیاد تو فرودگاه؟
    خیلی از کمکتون ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه آزاد اهواز, کارشناس کشاورزی

پیش فرض پاسخ : مراحل انجام کار در فرودگاه های تهران و کانادا در اولین ورود به کانادا

تصویر کارت اظهارنامه گمرکی رو در اینجا ملاحظه کنید. خواهید دید که جای اسم چند نفر داره، اگر قرار بود هر نفر حتی اگر عضو یک خانواده/دارای یک آدرس بودند یک کارت ارائه می کردند نیازی به این جدول نبود. در هواپیما هم که هستید نزدیک موقع فرود که شد این کارت رو مهماندارها توزیع می کنن و اگر خانواده باشید یکی به شما می دن.

http://www.mitzikai.com/wp-content/uploads/2014/07/cbsa-declaration-card.png

واقعا اصلا مساله نگران کننده ای نیست، شما هر چقدر پول هم ببرید کوچک ترین اشکالی نداره. فقط اظهار می کنید اونها هم ثبت می کنند.
    با سلام
    دوست عزیز یعنی با توجه به گفته ی شما برداشت من اینه که ، ما که یک خانواده ی 4 نفری هستیم ، فقط یک برگ رو باید پر کنیم و تمامی اسامی رو تو همون قسمت اول مینویسم و بقیه اطلاعات هم که برای یک خانواده یکسانه، و تو قسمتهای بعدی همون برگه مینویسیم ،درست متوجه شدم؟
    ممنون از پاسختون
    ارسال اکتبر 2010 فایل نامبر آپریل 2011 مصاحبه اکتبر 2013 CSQ اکتبر 2014 فایل نامبر فدرال 13 مارچ 2015 نامه پاریس 3 آپریل ایمیل اپدیت 13 می ایمیل مدیکال 14 می ارسال مدارک آپدیت و مدیکال 27 می 2015 ویزا 17 آگوست 2015

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)