نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 269 از 322 نخستنخست ... 169219259260261262263264265266267268269270271272273274275276277278279319 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,681 تا 2,690 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

سلام دوستان. برای یه دختر خانوم که با ویزای دانشجویی و با 10000 cad برای اولین بار به کانادا سفر می کنه خروجی در ایران به چه شکلی هست و مبلغش چقدر هست؟ یکی هم اینکه بعد از لندینگ در کانادا برای گرفتن study permit به غیر از POE letter چه چیز دیگه ای لازم هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

نقل قول نوشته اصلی توسط asal92 نمایش پست ها
    براحتي ميتونين دلارها را در قسمتهاي مختلف جاسازي كنيد. همه را كنار هم نگذاريد.كمي در كيف دستي،قسمتي در كري آن،بخشي ديگر در كوله. اگه دونفر هم هستيد كه هر كدام جداگانه همين كار را كنيد. براحتي تا ٢٠٠٠٠$ هم خارج شده.ولي مواردي هم بودن كه گير افتادن.من و خيلي از بچه هاي همين فروم براحتي بيش از ٥٠٠٠$ خارج كرديم.نگران نباشيد
    سلام. اگه گیر بیفتیم چی می شه؟ من فقط یه جای امن دارم. می شه یکم منو راهنمایی کنید در این مورد؟

ApplyAbroad Superstar

بهرحال ریسکه، اگه تحمل ریسک ندارید در حد مجاز ببرید وقتی رسیدید بقیه پول را با صرافی منتقل کنید.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    بهرحال ریسکه، اگه تحمل ریسک ندارید در حد مجاز ببرید وقتی رسیدید بقیه پول را با صرافی منتقل کنید.
    ميشه لطفن به سوال اول هم جواب بدين؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hamea نمایش پست ها
    ميشه لطفن به سوال اول هم جواب بدين؟
    اگر ازتون بگیرن منظورتونه؟ می تونن پول رو ضبط کنن و داستان خواهید داشت (در فرودگاه ایران)
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام- براي بردن يک گليم که در يک ساک مخصوص خودش هست و داخل کابين برده مي شود در فرودگاه کانادا بايد گمرک داده شود.
    کلاًچه وسايلي گمرک دارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    اگر ازتون بگیرن منظورتونه؟ می تونن پول رو ضبط کنن و داستان خواهید داشت (در فرودگاه ایران)
    نه یه سوال دیگه من این هست که ایا باید خروجی پرداخت بکنم؟ از مبلغش اطلاعی دارین؟ یکی هم بعد از رسیدن به کانادا به غیر از POE letter چیز دیگه ای هم لازم هست برا گرفتن study permit?

دوستان یه سوال خیلی ارجنت دارم که اگه کسی اطلاعات واقعا موثقی در این زمینه یا تجربه مشابهی داره ممنون میشم راهنمایی کنه:

من تا چند روز دیگه می خوام تورنتو برای اولین بار لند کنم (ویزای پی آر دارم) و بعد از مدت کوتاهی دوباره برگردم ایران. چون زیاد قرار نیست اونجا بمونم مبلغ زیادی دلار نمی خوام با خودم ببرم (در حد چند هزار دلار) اما حالا اینور و اونور شنیدم که می گن برای بار اول لندینگ باید معادل همون مبلغی که موقع اپلای تو گواهی بانکی به عنوان Proof of Fund (یعنی 14,853 دلار کانادا برای 2 نفر) اعلام کردم همراه داشته باشیم وگرنه احتمال داره آفیسر گیر بده و حتی امکان ریجکت شدن هست! البته من از خیلی از دوستان هم شنیدم که میگن ما با مبلغ کمتر از مبلغ اعلامی رفتیم و مشکلی نبوده ولی خوب این ممکنه شانسی بوده باشه و به یکی گیر بدن و به یکی ندن کاملا بصورت رندم.

حالا واقعا نگران هستم که باید چیکار کنم، تو این فرصت کم نمی تونم این مبلغ رو جور کنم، لطفا اگه کسی اطلاع دقیقی در این زمینه داره و می تونه با قطعیت و موثق بگه آیا همچین چیزی صحت داره یا نه بسیار ممنون میشم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط crystalbird10 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال خیلی ارجنت دارم که اگه کسی اطلاعات واقعا موثقی در این زمینه یا تجربه مشابهی داره ممنون میشم راهنمایی کنه:

من تا چند روز دیگه می خوام تورنتو برای اولین بار لند کنم (ویزای پی آر دارم) و بعد از مدت کوتاهی دوباره برگردم ایران. چون زیاد قرار نیست اونجا بمونم مبلغ زیادی دلار نمی خوام با خودم ببرم (در حد چند هزار دلار) اما حالا اینور و اونور شنیدم که می گن برای بار اول لندینگ باید معادل همون مبلغی که موقع اپلای تو گواهی بانکی به عنوان Proof of Fund (یعنی 14,853 دلار کانادا برای 2 نفر) اعلام کردم همراه داشته باشیم وگرنه احتمال داره آفیسر گیر بده و حتی امکان ریجکت شدن هست! البته من از خیلی از دوستان هم شنیدم که میگن ما با مبلغ کمتر از مبلغ اعلامی رفتیم و مشکلی نبوده ولی خوب این ممکنه شانسی بوده باشه و به یکی گیر بدن و به یکی ندن کاملا بصورت رندم.

حالا واقعا نگران هستم که باید چیکار کنم، تو این فرصت کم نمی تونم این مبلغ رو جور کنم، لطفا اگه کسی اطلاع دقیقی در این زمینه داره و می تونه با قطعیت و موثق بگه آیا همچین چیزی صحت داره یا نه بسیار ممنون میشم
    کل مبلغ را لازم نیست بصورت نقد همراه داشته باشید ولی معمولا باید گواهی مثل حساب بانکی و نظیر آن که در حد مبلغ موردنظر باشد نشان بدهید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    کل مبلغ را لازم نیست بصورت نقد همراه داشته باشید ولی معمولا باید گواهی مثل حساب بانکی و نظیر آن که در حد مبلغ موردنظر باشد نشان بدهید.
    ممنون از پاسختون، آیا موردی بوده که بعلت همراه نداشتن مبلغ کافی ریجکت شده باشد؟ من خودم توی سایت CIC به آدرس زیر که نگاه می کنم برداشتم از POF اینه که موقع اپلای باید نشون بدیم که میزان موجودی مورد نیاز رو داریم:

http://www.cic.gc.ca/english/immigra...lled/funds.asp

"You will need to show proof to the Canadian visa office in your home country that you have enough money when you apply to immigrate."

در حالیکه وقتی صحبت از پول همراه موقع ورود میکنه به مبلغ مشخصی اشاره نمی کنه و فقط میگه:
    "Bring as much money as you can to make moving and finding a home in Canada easier. Note, however, that Canadian customs regulations require you to declare if you are bringing more than C$10,000 into Canada."

نمی دونم حالا شاید چون دوست دارم اینجور باشه دارم تفسیر به رأی می کنم برداشت شما چیه دوست عزیز؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)