نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 308 از 322 نخستنخست ... 208258298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317318 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,071 تا 3,080 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

Member
    رشته و دانشگاه
    Philosophiae Doctor

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مس

توی بحث مواد خوراکی آیا آوردن خرما مجار هست؟ (چون هسته داره و هسته اش تئوریتیکالی قابل کشت هست ).
    در مورد موارد مایع مثل ارده، شیره خرما، عرقیات، آبغوره و آب لیمو شرایط چطوری هست؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidbaq نمایش پست ها
    توی بحث مواد خوراکی آیا آوردن خرما مجار هست؟ (چون هسته داره و هسته اش تئوریتیکالی قابل کشت هست ).
    در مورد موارد مایع مثل ارده، شیره خرما، عرقیات، آبغوره و آب لیمو شرایط چطوری هست؟
    همه اینها که میفرمایید در کانادا پیدا میشه. البته شیره خرما رو دقت نکردم!
    غیر از بحث دانه ها قابل کشت بحث آفات هم هست.
    http://www.cbsa-asfc.gc.ca/travel-voyage/rpg-mrp-eng.html
    http://www.inspection.gc.ca/food/inf.../1389648516990

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Science-Dalhousie

رطب مضافتی بم تو دوردست ترین شهرها هم پیدا میشه. ما اینجا تو هلیفکس میگیریم هر بسته 4 دلار
    ارده و شیره که تو والمارت و سوپر استور و سوبیز به وفور پیدا میشه.. ارده Tahini یک کیلو 4-5 دلار
    شیره Date Syrup یک کیلو 5-6 دلار (اصلا زندگی بدون ارده-شیره معنی نداره )
    عرقیجات تو فروشگاه های ایرانی و عربی به وفور یافت میشه... هر شیشه 2 تا 4 دلار - گلاب همه فروشگاه های زنجیره ای دارن
    آب لیمو که همه جا هست... ولی اینجا لیموهای بزرگ هست که ارزون تهیه میکنید و خیلی هم آب داره. ما الان بیشتر از یکسال هست که دیگه آب لیمو نگرفتیم.
    آب غوره همه جا نیست، آوردنش مشکلی نداره.. فقط محکم ببندید بزارید تو چمدون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط majid.nasirinegad نمایش پست ها
    رطب مضافتی بم تو دوردست ترین شهرها هم پیدا میشه. ما اینجا تو هلیفکس میگیریم هر بسته 4 دلار
    ارده و شیره که تو والمارت و سوپر استور و سوبیز به وفور پیدا میشه.. ارده Tahini یک کیلو 4-5 دلار
    شیره Date Syrup یک کیلو 5-6 دلار (اصلا زندگی بدون ارده-شیره معنی نداره )
    عرقیجات تو فروشگاه های ایرانی و عربی به وفور یافت میشه... هر شیشه 2 تا 4 دلار - گلاب همه فروشگاه های زنجیره ای دارن
    آب لیمو که همه جا هست... ولی اینجا لیموهای بزرگ هست که ارزون تهیه میکنید و خیلی هم آب داره. ما الان بیشتر از یکسال هست که دیگه آب لیمو نگرفتیم.
    آب غوره همه جا نیست، آوردنش مشکلی نداره.. فقط محکم ببندید بزارید تو چمدون

زنجیره های no frills/loblaws/superstore یک برندی را درست کردن به اسم ARZ برای جلب نظر مشتریان خاورمیانه ای. انواع ماست و پنیر قبلاً داشت اخیراً دیدم رب انار و گلاب و آب لیمو آوردن و به زبان فارسی و عربی هم روش نوشته شده. کیفیت خیلی خوب و قیمت مناسب.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Member
    رشته و دانشگاه
    BSc Chem-Eng Mazandaran Uni (Babol Noshirvani)**MSc Process-Eng Tehran Azad Uni

سلام دوستان،
    من و همسرم با ویزای موقت که من استادی پرمیت و برای خانمم OWP تقاضا داده بودم آگوست میایم تورنتو.
    آیا برای خانمم که OW پرمیتش مثل استادی پرمیت خودم تو فرودگاه صادر خواهد شد باید بیمه نامه نشون بدیم؟ چون لیست مدارک لازم در بدو ورود که سایت CIC برای ورک پرمیت ها گفته (لینک 1 و لینک 2) رو چک کردم نوشته باید حتما Health insurance داشته باشه. حالا موندم که برای خانمم که OWP تقاضا دادم (که مثل استادی پرمیت تو فرودگاه براش صادر میشه) آیا باید این بیمه رو بگیرم و نشون بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidbaq نمایش پست ها
    یه برند هم هست که خیلی از مواد خوراکی خاورمیانه ای رو داره به نام CEDAR حتی از ایران برگ دلمه و انواع خورشت هاش داره. البته باید اینم بگم که من اینجا خورشت های یک و یک و سایر محصولاتشون رو دیدم، از نظر قیمت حدود 20% از مشابه CEDAR یا ARZ گرونترند اما کیفیتشون خیلی خوب نیست حتی در عرقیجات و آلبیمو هم بهتر بگم اون دو برند از همتای ایرانی بهترند.

در خصوص goods to follow، یکی از دوستان در لند اولشون آفیسر براشون مهر زده پشت برگ لندینگ همون مهر مستطیل بزرگ و گفته که تا یکسال می تونید بیایید و declare کنید. حالا این دوستمون دفعه بعد که 3 ماه بعد اولین لند بود دوباره اومده کانادا و موقع ورود هیچ مامور گمرکی اون فرم رو ازش نگرفته. الان که از اون لندش 1 روز گذشته برای این وسایل و آیتمهای مربوط به goods to follow که فرمهای مربوطه اش رو دستشه باید چه کار کنه؟ زنگ زدیم CBSA راهنمایی درستی خیلی نکردند.
    کسی از دوستان اینجا هست که اون فرم رو پس از لندشون برده باشند و به گمرک داده باشند یا در این خصوص اطلاعات داشته باشند؟
    سپاسگزار خواهم بود

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bestMBAman نمایش پست ها
    در خصوص goods to follow، یکی از دوستان در لند اولشون آفیسر براشون مهر زده پشت برگ لندینگ همون مهر مستطیل بزرگ و گفته که تا یکسال می تونید بیایید و declare کنید. حالا این دوستمون دفعه بعد که 3 ماه بعد اولین لند بود دوباره اومده کانادا و موقع ورود هیچ مامور گمرکی اون فرم رو ازش نگرفته. الان که از اون لندش 1 روز گذشته برای این وسایل و آیتمهای مربوط به goods to follow که فرمهای مربوطه اش رو دستشه باید چه کار کنه؟ زنگ زدیم CBSA راهنمایی درستی خیلی نکردند.
    کسی از دوستان اینجا هست که اون فرم رو پس از لندشون برده باشند و به گمرک داده باشند یا در این خصوص اطلاعات داشته باشند؟
    سپاسگزار خواهم بود
    تلفن کنید به CBSA مستقر در ترمینال ویستا که کارگوها را پردازش می کنند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

پیش فرض اولین سفر به کانادا(تورنتو)

با سلام خدمت دوستان عزیز - من بصورت توریستی دارم میرم و بار اولم هست . میشه یه راهنمایی کوچیک در مورد مراحل از فرودگاه امام تا تورنتو(فرودگاه امام-لندن-تورنتو) دوستانی که تجربه دارن کمک کنن لطفا. احتمالا سوال خیلی از بچه ها هم هست . ندونستن مراحل باعث ایجاد استرس میشه . من خودم برای بیومتریک هنوز نرفته بودم خیلی استرس داشتم چون نمیدونستم واقعا روالش چطوری هست , ولی الان که رفتم , برای کسایی که میخوان برن نسخه میپیچم و میگم بهشون چی به چی هست دوستان مراحل رو بطور مختصر و مفید اگه بگن ممنون میشم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

با سلام خدمت دوستان،
    من تقريبا يك هفته بعد به مونتريال پرواز دارم. مشكل من اينه كه نامه پذيرش دانشگاه ام از طريق پست هنوز دستم نرسيده
    البته به دليل تاخير تو گرفتن ويزا دو با از طرف دانشگاه پذيرش شدم و نامه اولي رو دارم.
    سوال من اينه كه آيا با پرينت ايميل نامه پذيرش ميتونم لنديگ كنم؟

لطفا راهنمايي كنيد، شديدا نگرانم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)