نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 310 از 322 نخستنخست ... 210260300301302303304305306307308309310311312313314315316317318319320 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,091 تا 3,100 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان ببخشید اگر بی ارتباط با موضوع سوال می کنم آیا اعلامیه ورود به فرودگاههای کانادا ( برگه ایی که در هواپیما برای اعلام اشیا ممنوعه و مقدار پول و.... ) می دهند تغییر کرده است ؟ ظاهرا دیگر برگه نمی دهند و باید هنگام ورود به فرودگاهها در مانیتورهایی که بهمین منظور مستقر شده اند بصورت آنلاین اطلاعات را وارد کرد . ممنون می شوم اگر کسی اطلاع دارد و اخیرا وارد کانادا شده است اطلاع رسانی نماید. مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bozorg125 نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشید اگر بی ارتباط با موضوع سوال می کنم آیا اعلامیه ورود به فرودگاههای کانادا ( برگه ایی که در هواپیما برای اعلام اشیا ممنوعه و مقدار پول و.... ) می دهند تغییر کرده است ؟ ظاهرا دیگر برگه نمی دهند و باید هنگام ورود به فرودگاهها در مانیتورهایی که بهمین منظور مستقر شده اند بصورت آنلاین اطلاعات را وارد کرد . ممنون می شوم اگر کسی اطلاع دارد و اخیرا وارد کانادا شده است اطلاع رسانی نماید. مرسی
    برگه می دن منتها موقع ورود برگه پر شده را در دستگاه هائی که تعبیه کردند بهمراه پاسپورت اسکن می کنید یک کپی از همون برگه به شما می ده که بر اساس پاسخ هائی که علامت زدید روش کدی نوشته شده. بر اساس اون کد غربالگری می کنند که چه کسی باید به کدام قسمت بره.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    برگه می دن منتها موقع ورود برگه پر شده را در دستگاه هائی که تعبیه کردند بهمراه پاسپورت اسکن می کنید یک کپی از همون برگه به شما می ده که بر اساس پاسخ هائی که علامت زدید روش کدی نوشته شده. بر اساس اون کد غربالگری می کنند که چه کسی باید به کدام قسمت بره.
    ممنون از پاسختان ولی به من گفته شده دیگه برگه پر نمیشه و روی دستگاه سوالات میاد و باید آنجا مسافرین سوالات راپاسخ دهند. ببخشید من نگرانم چون پدرو مادرم عازم مونترال هستند و اصلا زبان بلد نیستند نمی دانم آیا آنجا متصدی دارد که کمک نمایند یا نه ؟

ApplyAbroad Superstar

ممنون از پاسختان ولی به من گفته شده دیگه برگه پر نمیشه و روی دستگاه سوالات میاد و باید آنجا مسافرین سوالات راپاسخ دهند. ببخشید من نگرانم چون پدرو مادرم عازم مونترال هستند و اصلا زبان بلد نیستند نمی دانم آیا آنجا متصدی دارد که کمک نمایند یا نه ؟
    من کمتر از یک ماه پیش از کانادا خارج شدم و برگشتم به همین منوال بود که توضیح دادم مگر اینکه در این چند هفته تغییر کرده باشه.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    من کمتر از یک ماه پیش از کانادا خارج شدم و برگشتم به همین منوال بود که توضیح دادم مگر اینکه در این چند هفته تغییر کرده باشه.
    بله ظاهرا جدیدا عوض شده سیستمش و دیگه کاغذی نیست. البته مطمین نیستم همه فرودگاه ها اینطور باشن.
    PR : NOV 2013

ApplyAbroad Guru

یک برگه راهنما دو زبانه تهیه کنید و به ایشان بدهید تا همراهشان باشد. مشخصات کامل مسافر و میزبان (در کانادا) شماره های پرواز، مسیر، مدت و هدف اقامت، آدرس و تلفن مسافر و میزبان و... را به زبان فارسی و انگلیسی بنویسید و توضیح دهید که زبان انگلیسی نمی دانند و در صورت نیاز می توانند با میزبانشان که در فرودگاه است با این شماره تماس بگیرند. البته نیازی ممکن است به این مساله نباشد ولی این برگه در صورت نیاز به آفیسر می تواند نشان داده شود.
    یک برگه هم از فرم ورودی پرینت بگیرید و پرکنید. در صورتی که همچنان سیستم تحویل فرم در هواپیما و اسکن خودکار آن توسط دستگاه برقرار باشد می توانند در هواپیما از همراهان ایرانی و حتی خارجی خواهش کنند که فرم را برایشان پرکنند. و در فرودگاه ارایه کنند. در صورتی که طبق فرمایش دوستان این سیستم در برخی فرودگاهها تغییر کرده باشد(که البته دوستانی که به تازگی وارد شده اند می توانند با ذکر مبدا ورودی تایید کنند که چنین اقدامی در همه فرودگاهها انجام شده یا خیر) باز این برگه به متصدی مربوطه کمک میکند تا درصورت نیاز راهنمایی و کمک کند.
    یک برگه هم به صورت فارسی و انگلیسی به دست مسافر بدهید که جملات پرکاربردی که لازم ممکن است باشد (مثلا محل پیدا کردن چمدان، یا زبان مسافر، درخواست آب یا سرویس و نظایر آن) به هر دو زبان باشد تا در صورت نیاز به کمک با متن فارسی خود فرد مسافر متوجه شود و با دست به فرد مخاطب نشان دهد تا کمک بگیرد. اگر در فرودگاه ایران کسی که به مقصدتان می رود از ایرانیها را بتوانید پیدا کنید که همراه ایشان باشد و قبول کند، که اصولا خیلی موارد بهتر پیش خواهد رفت. نگران نباشید اصولا افراد نظیر ایشان زیاد هستند و در موارد خیلی خاص مترجم هم می توانند خبر کنند هرچند خیلی پیش نمی آید و می توانند این مراحل را عموما به سادگی طی کنند.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

منم دو هفته پیش که از فرودگاه تورنتو وارد شدم، یرگه رو تو هواپیما دادن و همونطور که دوستان گفتن، تو فرودگاه تو دستگاه های اسکن باید میزاشتیم و کپی رو بهمون میداد. بعید میدونم برگه کاغذی تو هواپیما رو به طور کامل حذف کنن چون کلی زمان میبره که تو خود فرودگاه بخوان همه قسمتهای فرمو پر کنن، اونم فرودگاههای تورنتو و مونترال که همیشه شلوغه و موقع ورود، کلی صف برای همین اسکن کردن به وجود اومده.

ApplyAbroad Veteran
    redalireza آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc- IT - Tehran Polytechnic

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Iggy نمایش پست ها
    منم دو هفته پیش که از فرودگاه تورنتو وارد شدم، یرگه رو تو هواپیما دادن و همونطور که دوستان گفتن، تو فرودگاه تو دستگاه های اسکن باید میزاشتیم و کپی رو بهمون میداد. بعید میدونم برگه کاغذی تو هواپیما رو به طور کامل حذف کنن چون کلی زمان میبره که تو خود فرودگاه بخوان همه قسمتهای فرمو پر کنن، اونم فرودگاههای تورنتو و مونترال که همیشه شلوغه و موقع ورود، کلی صف برای همین اسکن کردن به وجود اومده.

ظاهرا توی فرودگاه اتاوا عملیاتی شده.
    PR : NOV 2013

نقل قول نوشته اصلی توسط redalireza نمایش پست ها

ظاهرا توی فرودگاه اتاوا عملیاتی شده.
    درسته، سرچ که کردم خبرش هست که این کار از فرودگاه اتاوا عملیاتی شده و به تدریج تو فرودگاههای دیگه هم اجرایی میشه.
    http://www.embross.com/news/ottawa-a...border-kiosks/

Junior Member

اگه با ویزای توریستی دارن میان، نیازی به اسکن کردن در فرودگاه ندارن، من هفته پیش وارد فرودگاه مونترال شدم و فقط کسانی که اقامت دارن یا پاس کانادا و امریکا دارن باید فرم رو پرکنن و بعد بهمراه پاسپورت اسکن کنن، ولی سایر پاسپورتها برگه رو پر میکنن و. تحویل افیسر میدن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)