نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 312 از 322 نخستنخست ... 212262302303304305306307308309310311312313314315316317318319320321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,111 تا 3,120 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

سلام دوستان
    من آخر دسامبر بلیط دارم و میرم تورنتو، تقریبا ۵۰ صفحه آخر رو مطالعه کردم اما یکم شک دارم و می خواستم مطمین شم
    من برای مقطع دکترا با بورس دارم میرم و اینکه (شاید) در آینده مغازه ای که در ایران دارم رو بفروشم و پولش رو به کانادا منتقل کنم، ظاهرا باید ۲ فرم b4 و b4a رو قبل از ورود به کانادا پر کنیم و با توجه به اینکه من دانشجویی دارم وارد میشم، آیا باید در فرم b4a اعلام کنم که مغازه ای به ارزش مثلا بالای ۱۰۰ هزار دلار دارم که بعدا می خوام پولش رو بیارم تا مالیات نخوره؟ و یه نکته دیگه اینکه مغازم بدون سند میباشد!
    همینطور ممنون میشم اگه کسی تجربه ورودش رو (جدیداْ) اعلام کنه، بخصوص دانشجویی.
    پیشاپیش ممنون بابت راهنماییتون

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

نقل قول نوشته اصلی توسط cantilever نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من آخر دسامبر بلیط دارم و میرم تورنتو، تقریبا ۵۰ صفحه آخر رو مطالعه کردم اما یکم شک دارم و می خواستم مطمین شم
    من برای مقطع دکترا با بورس دارم میرم و اینکه (شاید) در آینده مغازه ای که در ایران دارم رو بفروشم و پولش رو به کانادا منتقل کنم، ظاهرا باید ۲ فرم b4 و b4a رو قبل از ورود به کانادا پر کنیم و با توجه به اینکه من دانشجویی دارم وارد میشم، آیا باید در فرم b4a اعلام کنم که مغازه ای به ارزش مثلا بالای ۱۰۰ هزار دلار دارم که بعدا می خوام پولش رو بیارم تا مالیات نخوره؟ و یه نکته دیگه اینکه مغازم بدون سند میباشد!
    سرمایه احتیاج به اعلام نداره و اصل سرمایه مالیات نمیخوره. فرمهای b4 و b4a مربوط به اقلامی هست که همراه شما وارد کانادا میشوند نه سرمایه مالی شما.

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

عرض ادب خدمت دوستان.

می خواستم بدونم در اولین ورود، آفیسر سوالی در مورد پرواز کانکشن و استان مقصد میپرسه؟ من نامینیشن استان سسکا رو دارم که البته پرواز مستقیمی بهش وجود نداره و باید از کانکشن استفاده کنیم. برای لندینگ ونکوور رو انتخاب کردم . یک ماهی هم میخوام بمونم و برگردم (در ونکوور) به نظرتون حساسیت خاصی ایجاد میکنه؟

ApplyAbroad Veteran
    amirhbll آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Beginner نمایش پست ها
    عرض ادب خدمت دوستان.

می خواستم بدونم در اولین ورود، آفیسر سوالی در مورد پرواز کانکشن و استان مقصد میپرسه؟ من نامینیشن استان سسکا رو دارم که البته پرواز مستقیمی بهش وجود نداره و باید از کانکشن استفاده کنیم. برای لندینگ ونکوور رو انتخاب کردم . یک ماهی هم میخوام بمونم و برگردم (در ونکوور) به نظرتون حساسیت خاصی ایجاد میکنه؟
    پروازتون رو به مقصد استان سسکچوان بگیرید و برید اون جا، حالا از راه ونکوور باشه اشکالی نداره. این طور نباشه که شما صرفَن برید ونکوور و تو فرودگاه بگید حالا در آینده برنامه دارم برم سسکچوان!
    مواردی دیدم که موقع لندینگ هیچ برنامه واضحی برای رفتن به اون استانی که برای مهاجرت بهش اقدام کرده بودن ارایه ندادن و به پیامدهای ناگوار گرفتار شدند.
    لطفَن به جای فرستادنِ پیام خصوصی، پرسش ها یا نظراتتون رو در تاپیک های مربوط بیان کنید. در بخش کانادای ویکی این سایت اطلاعات تقریبن جامع و به روزی از شیوه ی درخواست ویزای دانشجویی و توریستی کانادا آورده شده. لطفَن پیش از ارسال پرسش این صفحه از ویکی را مطالعه کنید.

Senior Member Beginner آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc In Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhbll نمایش پست ها
    پروازتون رو به مقصد استان سسکچوان بگیرید و برید اون جا، حالا از راه ونکوور باشه اشکالی نداره. این طور نباشه که شما صرفَن برید ونکوور و تو فرودگاه بگید حالا در آینده برنامه دارم برم سسکچوان!
    مواردی دیدم که موقع لندینگ هیچ برنامه واضحی برای رفتن به اون استانی که برای مهاجرت بهش اقدام کرده بودن ارایه ندادن و به پیامدهای ناگوار گرفتار شدند.
    بله متاسفانه قسمت بحث بر انگیزش همین گیت ورود به کانادا و اخذ استاتوس مقیم دائم هست. بعد از اون داستان تفاوت میکنه. علی ای حال، برای پرواز کانکشن هم میبایست در اولین شهر مورد نظر برای لندینگ امور مهاجرت انجام بشه (تازه در بهترین حالت که نخوایم فرودگاه رو ترک کنیم ) و بعد به سمت شهر مورد نظر حرکت کرد. پس نهایت سوالی که آفیسر می تونه بپرسه همین مثلا بلیط هواپیماست دیگه یا اینکه دست بالا آیا یه جا رزرو کرده باشیم ، توضیح برنامه زندگی که یه کم سخته به نظرم!
    البته من هنوز هیچ جایی برای موندن نگرفتم. 27 اسفند تا 23 فروردین حداکثر مدت زمانی هست که می تونم تو کانادا بمونم و بلیط رو به مقصد ونکوور تهیه کردم. حالا اینکه این 25 روز رو چه کنیم، فعلا در دست اقدام و بررسیه
    میشه در باره مواردی که در گذشته دیدید و پیامد های ناگوار بیشتر توضیح بدید؟
    ویرایش توسط Beginner : December 11th, 2017 در ساعت 10:56 PM

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان
    یک نکته دیگر هم در نظر بگیرید که با ویزای دانشجویی باید قصد شما مبنی بر بازگشت پس از اتمام تحصیل هم بایستی تثبیت شود و اینکه بخواهید(واعلام کنید) مبلغ زیادی را در اینده وارد کانادا می کنید ممکن است با این تصمیم یا قصد فعلی در زمان ورود به لحاظ دید آفیسر چندان منطبق نباشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    سرمایه احتیاج به اعلام نداره و اصل سرمایه مالیات نمیخوره. فرمهای b4 و b4a مربوط به اقلامی هست که همراه شما وارد کانادا میشوند نه سرمایه مالی شما.
    نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    یک نکته دیگر هم در نظر بگیرید که با ویزای دانشجویی باید قصد شما مبنی بر بازگشت پس از اتمام تحصیل هم بایستی تثبیت شود و اینکه بخواهید(واعلام کنید) مبلغ زیادی را در اینده وارد کانادا می کنید ممکن است با این تصمیم یا قصد فعلی در زمان ورود به لحاظ دید آفیسر چندان منطبق نباشد.
    ممنون بابت پاسختون
    من منظورم این نبود که الان بگم می خوام مبلغ زیادی پول رو در آینده وارد کانادا کنم و یا اینکه بخوام توی فرم بگم که اینقدر سرمایه دارم.
    توی صفحات قبل خوندم که در صورتیکه اعلام نکنیم در زمان ورود به کانادا در فرم مربوطه (فکر می کنم حتی به صورت دانشجویی) که ملک یا مال و اموالی در کشور خودمون از قبل داریم در آینده و زمانیکه اقامت بگیریم و بخواهیم اون سرمایه (ملک و یا پول) رو به کانادا منتقل کنیم، چون در اولین ورود اعلام نکردیم باید مالیات بدیم. برای این موضوع سوال کردم که در آینده مشکلی پیش نیاد و الا من الان در حده زیر ۱۰ هزار دلار می خوام همراهم باشه.

ApplyAbroad Guru

ممنون بابت پاسختون
    من منظورم این نبود که الان بگم می خوام مبلغ زیادی پول رو در آینده وارد کانادا کنم و یا اینکه بخوام توی فرم بگم که اینقدر سرمایه دارم.
    توی صفحات قبل خوندم که در صورتیکه اعلام نکنیم در زمان ورود به کانادا در فرم مربوطه (فکر می کنم حتی به صورت دانشجویی) که ملک یا مال و اموالی در کشور خودمون از قبل داریم در آینده و زمانیکه اقامت بگیریم و بخواهیم اون سرمایه (ملک و یا پول) رو به کانادا منتقل کنیم، چون در اولین ورود اعلام نکردیم باید مالیات بدیم. برای این موضوع سوال کردم که در آینده مشکلی پیش نیاد و الا من الان در حده زیر ۱۰ هزار دلار می خوام همراهم باشه.
    در صفحات قبل مکررا توضیح داده شده که سرمایه را لازم نیست اعلام کنید. تاپیک را کامل بخوانید.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزيز
    من قصد دارم اواسط فوريه 2018 براي اولين بار با ويزاي پي آر وارد كلگري در كانادا بشم. پروازي كه در نظر گرفتم اول در ونكوور لند ميكنه و در همون روز بعد از حدود 3 ساعت پرواز بعدي به مقصد كلگري هست. سوال من اينه با توجه به اينكه من اولين باره كه ميخوام لند كنم آيا زمان 3 ساعت براي انجام تشريفات اولين لند و بعدش اقدام براي تشريفات پرواز بعدي به كلگري كفايت ميكنه يا خير؟
    با تشكر از دوستان

اگر هر مورد ممنوعه ای از ما بگیرند، چکار خواهند کرد؟

فقط به سطل آشغال می ریزند یا جریمه ای نیز برای بهمراه داشتن از ما خواهند گرفت؟

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)