نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 313 از 322 نخستنخست ... 213263303304305306307308309310311312313314315316317318319320321322 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,121 تا 3,130 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

نقل قول نوشته اصلی توسط atilacivil نمایش پست ها
    اگر هر مورد ممنوعه ای از ما بگیرند، چکار خواهند کرد؟

فقط به سطل آشغال می ریزند یا جریمه ای نیز برای بهمراه داشتن از ما خواهند گرفت؟

ممنون
    بستگی داره که قبلش ازتون پرسیده باشن یا نه
    چند وقت پیش یکی از ایران میومده ازش پرسیدن سبزی و آجیل داری اون هم گفته نه . وقتی چمدان باز کردن حدود ده کیلویی آجیل و سبزی داشته . چهار هزار دلار جریمه اش کردن . با وجود این که سبزی و آجیل ممنوع نیست .

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

سلام دوستان من قصد دارم در چند ماه اینده سفری به کانادا داشته باشم.با توجه به اینکه توریستی میام و از زمان دریافت ویزام 4.5ماهی میگزره و purpos of travel که قبلا اعلام کرده بودم الان عوض شده(چون ویزام دیر اومد) مامورین گمرک میتونن مشکل ساز باشن؟تورنتو میرم عروسی دختر خالم(قبلا purpos of travel قرار بود برم british culumbia که خوب ویزام دیر اومد) لازم هست مدارک عروسی همراهم باشه؟کلا چه چیزهایی همراهم باشه که اونجا لازم شد بدم؟و ایا سختگیری میکنن تو مرز؟قضیه purpose pf travel کمی نگرانم کرده چون مدت زمانی هم از اخذ ویزام گذشته!و اینکه تا جایی که میتونم تاریخی برای اولین ورود نداره ویزا نه؟

حالا یه اطلاعات کلی مفید برای اولین ورودی ها بدین ممنون میشم.البته من 3سال پیش یه ورود به امریکا داشتم که مشکلی نداشتم جز اعلام بار که کل چمدونم رو گشتن .ممنون میشم یه اطلاعاتی بدین

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_ahmari نمایش پست ها
    سلام دوستان من قصد دارم در چند ماه اینده سفری به کانادا داشته باشم.با توجه به اینکه توریستی میام و از زمان دریافت ویزام 4.5ماهی میگزره و purpos of travel که قبلا اعلام کرده بودم الان عوض شده(چون ویزام دیر اومد) مامورین گمرک میتونن مشکل ساز باشن؟تورنتو میرم عروسی دختر خالم(قبلا purpos of travel قرار بود برم british culumbia که خوب ویزام دیر اومد) لازم هست مدارک عروسی همراهم باشه؟کلا چه چیزهایی همراهم باشه که اونجا لازم شد بدم؟و ایا سختگیری میکنن تو مرز؟قضیه purpose pf travel کمی نگرانم کرده چون مدت زمانی هم از اخذ ویزام گذشته!و اینکه تا جایی که میتونم تاریخی برای اولین ورود نداره ویزا نه؟

حالا یه اطلاعات کلی مفید برای اولین ورودی ها بدین ممنون میشم.البته من 3سال پیش یه ورود به امریکا داشتم که مشکلی نداشتم جز اعلام بار که کل چمدونم رو گشتن .ممنون میشم یه اطلاعاتی بدین
    شما اگر ویزای معتبر دارید میتونید وارد شوید و در مرز هم خیلی بعیده مشکلی پیش بیاد. الان که اصلا ویزای پنج ساله میدن و قصد سفر قرار نیست برای پنج سال ثابت بمونه..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت اجرایی

سلام دوستان من ویزای توریستی دارمو خیلی استرس دارم میشه مراحل رسیدن از فرودگاه و گیت گمرک رو یکی توضیح بده؟چی باید بگیم چیکار باید بکنیم؟راجع به پول و هزینه ها ایا سوال میکنن و ما چی باید بگیم؟و کلا هر موردی که اونجا ممکنه پیش بیاد؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sunmeys نمایش پست ها
    سلام دوستان من ویزای توریستی دارمو خیلی استرس دارم میشه مراحل رسیدن از فرودگاه و گیت گمرک رو یکی توضیح بده؟چی باید بگیم چیکار باید بکنیم؟راجع به پول و هزینه ها ایا سوال میکنن و ما چی باید بگیم؟و کلا هر موردی که اونجا ممکنه پیش بیاد؟
    ۱- بدو ورود مانند تمامی کشورها، آفیسر پاسپورتتون رو میگیره و معمولا میپرسند برای چی اومدید کانادا و کجا میخوابد اقامت داشته باشید و چه مدت. شاید بپرسند که بلیط برگشت دارید یا خیر. بیشتر از ۱۰ هزار دلار کانادا هم همراه داشته باشید باید اظهار کنید و ممکنه در برخی موارد ازتون یه اند که چمدونتون رو هم باز کنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی

سلام دوستان. همسر من 17 اپریل برای اولین بار وارد کانادا میشه. ویزاشون از طریق اسپانسرشیپ بوده. سوالم اینه که همون فرم b4 , b4a رو باید پر کنه واسه کلاهایی که همراهش هست و کالاهایی که بعدا میخواد بیاره؟ از کجا این فرهمها رو پیدا کنه؟ همونی که من از سه سال و نیم پیش دارم کافیه که براش بفرستم؟ می گفت مثل اینکه فرم عوض شده و باید فرمی به اسم bfs186 رو پر کنه. من مطمئن نیستم که درست باشه. میشه لطفا منو راهنمایی کنید.
    ممنونم

Junior Member

سلام.
    لیست اقلام ممنوعه چه چیزهاییه؟
    داخل فرم که کلی نوشته
    میشه لطفا اعلام کنید که بین چیزهایی که ما ایرانیها برای مسافرتهلی طولانی میبریم سوغات و ...چه چیزهایی ممنوعه؟
    گرچه من همراه ندارم اما مثلا ی فرش مرغوب به عنوان سوغات رو باید اعلام کرد و ممنوعه؟
    پسته بو داده آیا باید اعلام بشه؟خام چطور؟
    زعفرون ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط DANIAL36 نمایش پست ها
    سلام.
    لیست اقلام ممنوعه چه چیزهاییه؟
    داخل فرم که کلی نوشته
    میشه لطفا اعلام کنید که بین چیزهایی که ما ایرانیها برای مسافرتهلی طولانی میبریم سوغات و ...چه چیزهایی ممنوعه؟
    گرچه من همراه ندارم اما مثلا ی فرش مرغوب به عنوان سوغات رو باید اعلام کرد و ممنوعه؟
    پسته بو داده آیا باید اعلام بشه؟خام چطور؟
    زعفرون ؟
    اقلام ممنوعه فقط مواد منفجره و آتش زا و انواع اسلحه و... هست،بقیه موارد مثل مواد غذایی و انواع سوغاتی های زینتی متعارف در صورتیکه اعلام نشن دردسرساز هستن.زمانی که فرم گمرکی ورود به کانادا رو پر میکنید فقط عنوان های کلی مثل سبزیجات خشک رو تیک میزنید و بعد اگر موقع ورود آفیسر سوال کرد جزییات رو توضیح میدید.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان. من برای پاییز امسال از دانشگاه کارلتون در اتاووا پذیرش دارم. منتها توی مونترال فامیل دارم و میخوام اونجا لند کنم و بعد با اونها برم دنبال خونه. پرسشم این بود که ورود بار اول دانشجو تو شهری غیر از شهر دانشگاه مشکلی ایجاد نمیکنه؟ با توجه به اینکه من قرارداد اجاره یا بلیت پرواز به اتاووا برای نشون دادن به آفیسر نخواهم داشت. ممنون میشم راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط arad9985 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان. من برای پاییز امسال از دانشگاه کارلتون در اتاووا پذیرش دارم. منتها توی مونترال فامیل دارم و میخوام اونجا لند کنم و بعد با اونها برم دنبال خونه. پرسشم این بود که ورود بار اول دانشجو تو شهری غیر از شهر دانشگاه مشکلی ایجاد نمیکنه؟ با توجه به اینکه من قرارداد اجاره یا بلیت پرواز به اتاووا برای نشون دادن به آفیسر نخواهم داشت. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    خیر هیچ مشکلی نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)