نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 317 از 322 نخستنخست ... 217267307308309310311312313314315316317318319320321322 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,161 تا 3,170 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

دوستان سلام من ویزای اپن ورک پرمیت گرفتم بطول یکسال و نیم باید تو فرودگاه تورنتو بلیط برگشت هم نشون بدم

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

دوستان یه سئوال، ایا کانادا در ایران سفارت داره؟ و اگر خیر از طریق کدوم کشور میشه انجام داد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ardalthebest نمایش پست ها
    دوستان یه سئوال، ایا کانادا در ایران سفارت داره؟ و اگر خیر از طریق کدوم کشور میشه انجام داد؟
    خیر سفارت نداره. چه کاری منظورتون هست؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان یک سوال داشتم موقع ورود به کانادا (ونکوور ) اگه مقدار ارز بیشتر از ده هزار دلار کانادا باشه و اظهار کنیم ، شامل tax هم میشه ؟ یعنی اونجا باید برا اضافی تکس بدیم !

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Naes نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال داشتم موقع ورود به کانادا (ونکوور ) اگه مقدار ارز بیشتر از ده هزار دلار کانادا باشه و اظهار کنیم ، شامل tax هم میشه ؟ یعنی اونجا باید برا اضافی تکس بدیم !
    مالیات که نه ولی ممکنه در مورد منشا پول و دلیل آوردن رقم بالا سوال کنند بخصوص اگه ویزای توریستی داشته باشین
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام دوستان ببخشین چند روز دیگه ما وارد فرودگاه ونکوور میشیم ، میخواستم سوال کنم اگه پسته شور داشته باشیم تو چمدون باید تو فرم nuts رو علامت بزنیم ؟ یکی هم من تو چمدون مقداری خوراکی و شیرینی و عسل و ادویه جات دارم البته هیچ کدوم جزو ممنوعه ها نیستن اونها رو که نیاز نیست اعلام کنیم ؟ گیر نمیدن ؟ ویزامون هم توریستی هست

سلام دوستان ببخشین چند روز دیگه ما وارد فرودگاه ونکوور میشیم ، میخواستم سوال کنم اگه پسته شور داشته باشیم تو چمدون باید تو فرم nuts رو علامت بزنیم ؟ یکی هم من تو چمدون مقداری خوراکی و شیرینی و عسل و ادویه جات دارم البته هیچ کدوم جزو ممنوعه ها نیستن اونها رو که نیاز نیست اعلام کنیم ؟ گیر نمیدن ؟ ویزامون هم توریستی هست
    باید قسمت مواد غذایی مربوطه رو علامت بزنید و موقعی که مامور از شما سوال کرد دقیقا همینهایی که همراهتون هست رو نام ببرید، وقتی خودتون اعلام میکنید مشکلی نیست.

ApplyAbroad Guru

خوراکیهایی که گوشت و مواد پروتینی دارد را هم شامل این لیست ممنوعه است چک کنید.
    نات کلا اظهار باید کنید در فرم هست. در مواردی که کم بوده و مصرف شخصی و بوداده است عموما مشکل خاصی ندارد ولی حتما اظهار کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام به همگی

میخواستم بدونم کسی هست که بدونه مقع اولین لندینگ تو فرودگاه ونکوور باید چی کار کنیم ؟
    چه فرمهایی رو باید به کجا تحویل بدیم و کجا باید بریم تا برگه اقامت موقت رو بدیم تا امضا کنن و اینکه اگه مقدار پول که همراهمون هست بیشتر از 10،000 دلار هست باید فرمی رو پر کنیم واسه اعلام کردنش یا اینکه به صورت شفاهی باید بگیم و اصلا کجا باید اعلام کنیم
    ممنون میشم کسانی که این تجربه رو دارن اعلام کنند

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ali8005 نمایش پست ها
    سلام به همگی

میخواستم بدونم کسی هست که بدونه مقع اولین لندینگ تو فرودگاه ونکوور باید چی کار کنیم ؟
    چه فرمهایی رو باید به کجا تحویل بدیم و کجا باید بریم تا برگه اقامت موقت رو بدیم تا امضا کنن و اینکه اگه مقدار پول که همراهمون هست بیشتر از 10،000 دلار هست باید فرمی رو پر کنیم واسه اعلام کردنش یا اینکه به صورت شفاهی باید بگیم و اصلا کجا باید اعلام کنیم
    ممنون میشم کسانی که این تجربه رو دارن اعلام کنند
    دنبال بقیه راه می افتید تا به بخش چک گدرنامه برسید. اونجا کسانی که با ویزای مهاجرتی برای اولین بار لند میکنند را به بخش دیگری هدایت میکنند. قبلا در هواپیما پرسشنامه کاغذی می دادند که آنرا پر میکردید و در آن جایی برای اعلام پول بیش از 10 هزار دلار بود. الان در فرودگاه ونکوور پرسشنامه کامپیوتری شده و با دستگاه باید پر کنید. تو همون بخشی که کارهای لندینگ شما را انجام میده برگه لندینگ رو به همراه فرم گمرک تحویل میدید. از روی اون فرم میفهمن که پول بالای 10 هزارتا دارید میفرستنتون یه قسمت دیگه اونحا اینو ثبت میکنن. مرحله به مرحله خودشون بهتون میگن.
    ببخشید که نام رسمی بخشها و روند دقیق یادم نیست. اطلاعات من مال حدود 5 سال پیشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)