نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 318 از 322 نخستنخست ... 218268308309310311312313314315316317318319320321322 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,171 تا 3,180 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

Member
    رشته و دانشگاه
    آزاد تهران-جنوب

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

نقل قول نوشته اصلی توسط Naes نمایش پست ها
    سلام دوستان ببخشین چند روز دیگه ما وارد فرودگاه ونکوور میشیم ، میخواستم سوال کنم اگه پسته شور داشته باشیم تو چمدون باید تو فرم nuts رو علامت بزنیم ؟ یکی هم من تو چمدون مقداری خوراکی و شیرینی و عسل و ادویه جات دارم البته هیچ کدوم جزو ممنوعه ها نیستن اونها رو که نیاز نیست اعلام کنیم ؟ گیر نمیدن ؟ ویزامون هم توریستی هست
    من هم 7 سال پیش موقع اومدن کمی پسته داشتم و توی فرم کاغذی که اون موقع میدادن علامت زدم و مامور فقط پرسید که چی هست و گفته پسته بو داده که گفت اشکالی نداره. شما هم علامت بزنین مشکلی نیست. قانون کلی این هست که هر دانه ای که قابلیت رشد داشته باشه ممنوع هست مثلا اگر که پسته خام باشه.
    هر چیزی که فکر میکنین ممنوع هست یا شک دارین اعلام بکنین. وقتی که قبلش اعلام کرده باشین حتی اگر ممنوع باشه هم مشکلی پیش نمیاد و فقط از شما میگیرن و دور میندازن.
    NOC:7241>>documents sent:01/01/2011>>recieved by CIO:06/01/2011>>\Landing in Edmonton, Alberta: 8/Feb/2012

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ELECTROTECNIC IN TABRIZ UNIVERSITY

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

سلام من ویزای دائم دارم و کارم برق هستش میخواستم با خودم یک دستگاه اوومتر و یک سری ابزارهای اساسی مثل اچار و پیچ گوشتی و انبردست و اینها که اونجا برای اوائل کارم لازمم میشه و تهیه ش اونجا هزینه برداره برام با خودم ببرم .میخواستم ببینم توی فرودگاه بهم گیر نمیدن حتی اگه اظهارشون کنم؟ بیشتر بخاطر قیمتش که اونجا به دلار هستش میخوام اینکار رو بکنم
    لطفا اگه کسی تجربه ش رو داره راهنمایی کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط SHAHOESFAND نمایش پست ها
    سلام من ویزای دائم دارم و کارم برق هستش میخواستم با خودم یک دستگاه اوومتر و یک سری ابزارهای اساسی مثل اچار و پیچ گوشتی و انبردست و اینها که اونجا برای اوائل کارم لازمم میشه و تهیه ش اونجا هزینه برداره برام با خودم ببرم .میخواستم ببینم توی فرودگاه بهم گیر نمیدن حتی اگه اظهارشون کنم؟ بیشتر بخاطر قیمتش که اونجا به دلار هستش میخوام اینکار رو بکنم
    لطفا اگه کسی تجربه ش رو داره راهنمایی کنه
    اگر داخل چمدون و قسمت بار باشه مشکلی نیست،داخل کابین و قسمت مسافران هواپیما اجازه نمیدن ابزار با خودتون ببرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

اما لازمه که توی فرم DECLARATION اظهار کنم درسته؟ یعنی هر نوع ابزاری توی چمدون همرام باشه حتی برد الکترونیکی مشکلی نداره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : مراحل انجام کار در فرودگاه های تهران و کانادا در اولین ورود به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Elishad نمایش پست ها
    دوست عزیز من هم مثل شما درباره لندینگ سوال داشتم که هیچ جای سایت CIC جوابشو پیدا نکردم.
    در نهایت به سفارت ایمیل زدم و مورد رو کامل توضیح دادم. یک روزه هم جواب خوب و مبسوطی دادند. مطمئن ترین راهه.
    در ضمن اگر در مکاتبات
    گفتن"میتونید هرجا برید ولی مورد خاصتون رو برای افسر مرزی توضیح بدهید"،حتی بنظر من پرینت مکاتبات با دفتر سفارت رو هم همراه داشته باشید تا بگید من به استناد این حرف اینکارو کردم به افسر مرزی
    ایمیل سفارت
    ankara-im-enquiry@international.gc.ca
    دقیقا این سوالی ه که منم دارم و جای نتونستم جواب درستی براش پیدا کنم! پذیرش استانی بریتیش کلمبیا(BC PNP) رو دارم اما به دلایلی کاری و کورس و اینا نظرم عوض شده و میخوام برم تورنتو لند کنم و بمونم حالا نمیدونم از لحاظ قانونی منعی نداره و افیسر گیر نمیده؟؟

Junior Member

سلام

کسانی که برای اقامت دائم می روند، تا چند سال وقت دارند وسایلشان را ببرند؟ اگر کسی موفق شده در سایتهای رسمی این موضوع را پیدا کنه، ممنون می شوم لینکش را بگذاره. باید همه وسایل را حتما در یک نوبت برد؟ در این فرمهایی که برای وسایلی است که بعدا می رسند هیچ سوالی درباره تاریخ رسیدن وسایل پرسیده نشده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dvt نمایش پست ها
    سلام

کسانی که برای اقامت دائم می روند، تا چند سال وقت دارند وسایلشان را ببرند؟ اگر کسی موفق شده در سایتهای رسمی این موضوع را پیدا کنه، ممنون می شوم لینکش را بگذاره. باید همه وسایل را حتما در یک نوبت برد؟ در این فرمهایی که برای وسایلی است که بعدا می رسند هیچ سوالی درباره تاریخ رسیدن وسایل پرسیده نشده.
    سلام
    دوست عزیز پرسیدنی در کار نیست،زمان لندیگ شما فرمهای B4,B4A,DECLARATION رو پر میکنید و " از زمان امضای فرم تا اوردن وسایلتون به کانادا چهار سال فرصت دارید" اما برای این کار نیاز به ارائه فریت دارید که با یه سرچ ساده میتونید شرکتهای زیادی رو برای فریت تو ایران پیدا کنید
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Clinical psychology

پیش فرض پاسخ : ویزای موقت | توریستی | کنفرانس برای کانادا + مدارک لازم

سلام دوستان. در فرم ها بايد به ازا هر نفر خانواده براى پول همراهمون ١٠ هزار دلاربنويسيم؟ يا براى كل هانواده ٣ نفرى؟... آخه تو فرودگاه كانادا كه ١٠هزارتا بيشتر را سختگيرى مى كنند.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط pm72 نمایش پست ها
    سلام دوستان. در فرم ها بايد به ازا هر نفر خانواده براى پول همراهمون ١٠ هزار دلاربنويسيم؟ يا براى كل هانواده ٣ نفرى؟... آخه تو فرودگاه كانادا كه ١٠هزارتا بيشتر را سختگيرى مى كنند.
    کل خانواده است. تمام افرادی که با هم سفر میکنید و در کانادا یک ادرس خواهید داشت. در هواپیما هم قبل از فرود که فرمها را توزیع می‌کنند به هر خانواده یک فرم می‌دهند.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Business Law

نقل قول نوشته اصلی توسط pm72 نمایش پست ها
    سلام. قانون مرزبانی کانادا سقفی برای میزان مجاز پول نقد توسط مسافر اعلام نکرده. فقط گفته چنانچه شخصی بهمراه خانواده جمعا بالای 10 هزار دلار کانادا پول نقد همراه خودش داره، اعلام کنه.
    توصیه می شه که صادقانه به سوالات پاسخ بدین تا از هر گونه مشکل احتمالی بعدی جلوگیری بشه. نهایتا وقتی آفیسر ببینه شما اعلام کردین بیشتر از 10هزار تا همراه تون دارین، علت رو از شما می پرسه که شما می تونی به هزینه های سفر از جمله هتل و ... اشاره کنی و بگی که چون کارت بانکی بین المللی نداری مجبوری پول نقد همراه خودتون داشته باشین.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)