نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 320 از 322 نخستنخست ... 220270310311312313314315316317318319320321322 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,191 تا 3,200 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که در فرودگاه کانادا بعد از ورود به کانادا باید انجام بدیم

من نامه بانک و گردش حساب را گرفتم ولی دو ماه ازش گذشته. آیا میتونم ارش استفاده کنم؟ چون الان از حساب برداشت کردم و موجودی اش کمه.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که در فرودگاه کانادا بعد از ورود به کانادا باید انجام بدیم

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehch نمایش پست ها
    من نامه بانک و گردش حساب را گرفتم ولی دو ماه ازش گذشته. آیا میتونم ارش استفاده کنم؟ چون الان از حساب برداشت کردم و موجودی اش کمه.

نگفتید برای چه کاری می خواهید از نامه بانک و گردش حساب استفاده کنید؟
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

نقل قول نوشته اصلی توسط p_nejati نمایش پست ها
    سلام دوستان من سوالم در مورد اپراتور ایرانسل در کانادا هست نمیدونم صفحه درستی رو برای مطرح کردن سوالم انتخاب کردم یا نه ممنون میشم راهنماییم کنین، من در ایران شماره همراه اولم رو به ایرانسل ترابرد کردم و الان در کانادا بعد از آپدیت تلگرام برای دریافت اس ام اس تلگرام نیاز به رومینگ ایرانسل دارم نمیدونم چیکار باید بکنم و ایرانسل اینجا با چه اپراتوری قرارداد داره لطفن راهنماییم کنین ������

ایرانسل در کانادا ترابرد می‌کنه
    https://www.rightel.ir/int-roaming-tariff

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_ghadir نمایش پست ها
    سلام به همه
    یه سوال خییییییییلی مهم

من ویزای تحصیلی گرفتم برای دانشگاه رویال رودز اما بعدا نظرم عوض شد و دیپازیت دانشگاه FDU رو پرداخت کردم چون به من گفته بودن که میشه عوض کرد.
    الان نامه ای که بعد از خوردن ویزا توی پروفایلم اومده نوشته که باید مدارک پذیرش رو داشته باشید. من نامه دیفر دانشگاه اولیه یعنی رویال رودز رو که باهاش کارای سفارت رو کردم دارم ولی دیپازیت میخواد که تا 15 فوریه زمان داره و چون من نمیخوام اون دانشگاه رو برم، نمی خوام پرداخت کنم دیپازیت رو.
    حالا سوالم اینجاست که می تونم بدون اینکه این دیپازیت رو پرداخت کنم حدودا مارچ وارد کانادا بشم؟ یعنی از ورود من برای اینکه مهلت دیپازیت دانشگاه گذشته جلوگیری نمیشه؟؟؟
    لطفاااا هرکسی اطلاع داره جواب بده بهم ممنون
    سلام ینیFDU بهتر از رویال رودز؟

Junior Member

دوستان سلام
    من با ویزای دانشجویی کانادا هستم و همسرم قراره 2 هفته دیگه با ویزای ورک پرمیت بیاد پیشم. سوال داشتم اصلا با ویزای موقت با توجه به اینکه ما مهاجر حساب نمیشیم هنوز میشه بار فریت کرد به کانادا و معاف از مالیات و عوارض بود ؟ من هرجا در سایت های دولتی کانادا خوندم نوشته شده کسایی شامل وارد کردن کالاهای شخصی شون بدون پرداخت مالیات و عوارض میشن که قصد داشته باشن پس از تاریخ ورود بیشتر از 1 سال در کانادا بمونن. من هم دوره تحصیلم بیشتر از 1 سال مونده ولی نمی دونم این مورد شامل حال من و همسرم میشه یا نه
    و سوال بعدی اینکه باید فرم های BS186 و BS186A رو پر کنیم برای این کار ؟ یکی از دوستان جای دیگه می گفت ویزای موقت نیازی به لیست کردن وسایل نداره و بعد از این که فریت کردی میری ارزش حدودی بار رو میگی و وسایل رو تحویل می گیری. با توجه که وسایل ما زیاده و کلی لباس و کفش و ... به اندازه 7 تا 8 کارتن بزرگ هست نمی دونم از کچا باید مطمئن بشم که می تونم بدون هزینه این ها رو وارد کنم.

سلام به دوستان
    نوامبر امسال برای بار دوم وارد فرودگاه پیرسون شدم (پی آر دارم و لند اولم 3 سال پیش بود ولی اون موقع 2 هفته ایی برگشتم) بار اول اظهار کرده بودیم چه چیزایی ممکنه بیاریم از جمله از طلا ها و عکس داده بودیم.
    در فرم داحل هواپیما برای طلا جواهر تیک زده بودم افسری که کلی نگاه کرد ارزس طلا ها ی همراه مارو به اشتباه زد 20000 دلار در حالیکه 2000 تا هم نبود و پشت فرم هم نوشت not good follow و تمام. من و همسرم می تونستیم خارج بشیم ولی گفتیم مبادا با این 20000 دلار برامون بعدا برای مالیات دردسر بشه پس گفتم برم اعتراض کنم خلاصه صف وایسادیم تا اینکه با افسر جدید صحبت کنیم که به شدت بد اخلاق بود اصلا منتظر نشد ما چی می خوایم بگیم و برای چی اومدیم. گفت که وسایلتون رو باید بگردیم بعد کل طلاها رو وزن کرد از 5 تیکه طلا فقط یه دستبد خانمم بود که جدید بود (البته گفتیم که اون هدیه هستش ) گوش نکرد و بابت اون طبق عکس های پیوست حدود 100 دلار مالیات گرفت.اخلاقش هم اصلا بد بود می گفت فقط گوش بدین می تونم کارتون رو 10 دقیقه راه بندازم یا 10 ساعت!!! خلاصه پولو دادیم و اومدیم بیرون یکی از آشناها اومده بود دنیالمون و معطل شده بود.
    حالا که فرمارو نگاه می کنم در یکی از 3 برگ پیوست گفته شما به گمرک موضوع رو اعلام نکردین یا به طور صحیح اعلام نکردین که می تونستیم اصلا طلا رو ضبط کنیم ولی نکردیم!! ولی از این به بعد شما رو بیشتر می گردیم !!!
    چند سوال داشتم
    1- مگه می تونن از طلایی که استفاده شخصیه مالیات بگیرن؟
    2- بعدا بابت مالیات این موضوع مشکلی پیش نمیاره؟
    3- می تونیم از اخلاق بد آفیسر جایی شکایت کنیم؟ با توجه به اینکه یه بشقاب صنایع دستی ما در زمان بازرسی شکست که بعدا متوجه شدم.
    این رو هم بگم ما می تونسنیم دستبند طلا رو بذاریم کیف و اصلا اظهار نکنیم گفتیم که مثلا صادقانه رفتار کرده باشیم!!نقره داغ شدیم
    ممنون از راهنمایی دوستان
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg jew1.jpg (253.1 کیلوبایت, 12 views)
    • نوع فایل: jpg jew2.jpg (1.08 مگابایت, 10 views)
    • نوع فایل: jpg jew3.jpg (1.85 مگابایت, 13 views)

Junior Member

سلام دوستان. کسی تجربه بردن زعفرون به کانادا رو داره؟ میدونم که بردن محصولات کشاورزی بیشتر از حد مصرف شخصی مجاز نیست ولی با توجه به اینکه تفاوت قیمت بسیار زیاده شاید راه خوبی برای کسب درآمو باشه

ApplyAbroad Superstar

در فرودگاه ایران یک تابلو هست که محدودیتی را اشاره کرده...فکر میکنم 20 مثقال باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mea88 نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی تجربه بردن زعفرون به کانادا رو داره؟ میدونم که بردن محصولات کشاورزی بیشتر از حد مصرف شخصی مجاز نیست ولی با توجه به اینکه تفاوت قیمت بسیار زیاده شاید راه خوبی برای کسب درآمو باشه
    ویرایش توسط susighton : April 30th, 2020 در ساعت 05:34 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام
    مادر من آخر ماه می برای پی آر در تورنتو لند خواهد کرد.
    اگر کسی اینجا در مدت قوانین کرونا لند کرده ممنون میشم اگر تجربیاتشو به اشتراک بذاره. برنامه ArriveCAN , ...
    مدارک:نوامبر2010-فایل نامبر:3مارچ2011-ورشو:12اپریل-ایمیل پلیس:23می-پلیس در ورشو:14جولای-مدیکال:7سپتامبر-مدیکال لندن:14 سپتامبر-ایمیل فراموش شدن فشارخون:16نوامبر-دوباره مدیکال:20نوامبر-دوباره مدیکال به لندن:24نوامبر-مدیکال در ایکیس 5دسامبر2011 -پاس رکوئست 17آوریل-فرستادن پاس 18 آوریل-دریافت پاس 14می-لندینگ 12 آکوست 2012

پدر و مادر من پرونده‌ی اسپانسرشیپی‌شون خیلی وقت پیش قبول شده و بايد تا یکی دو ماه دیگه بیان لند کنن. «ن که اسپانسرشون هستم توی پنکوور زندگی می‌کنم و اونا هم می‌خوان بیان اینجا... ولی الان پروازی که اولین ورودش توی کانادا به ونکوور باشه یا نیست، یا خیلی خیلی گرونه...
    می‌خواتم بدونم می‌شه اولين ورودشون توی مثلن مونتريال باشه و کارای گمرکیشون رو أولجا انسام بدن، بعد بیان ونکوور؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)