نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 4 از 322 نخستنخست 123456789101112131454104 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که در فرودگاه کانادا بعد از ورود به کانادا باید انجام بدیم

من یک سوال دیگه هم داشتم. سفارت نامه اصلی Admission من رو بهم برنگردونده. من تو فرودگاه برای گرفتن Study permit بهش نیاز ندارم؟؟؟ من فقط یک کپی ازش دارم.

آیا میتونم از سفارت بخواهم که بهم برگردوننش؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که در فرودگاه کانادا بعد از ورود به کانادا باید انجام بدیم

A copy of your admission letter is sufficient for the officer to issue your study permit

hagamir
    Guest

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلاتی که در سفر از تهران(فرودگاه امام خمینی) تا تورنتو در پیش رو داریم

ای بابا فقط 3 ساعت قبل پرواز فرودگاه باشد 25 هزار تومن هر مئقع شب یا روز بدون هیچ صفی و برای هر نوع سفری واریز می کنید و می رید همینننننن

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- University of Toronto

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلاتی که در سفر از تهران(فرودگاه امام خمینی) تا تورنتو در پیش رو داریم

سلام

براي عوارض خروج:
    مبلغ:25000 تومن (250000 ريال)
    شماره حساب: 144 بانك ملي (قابل پرداخت در كليه شعب)
    به نام: عوارض خروج از كشور

توی هر بانک ملی ای می تونین پرداخت کنین. من ÷یشنهاد می کنم روز های قبل از رفتن فرودگاه این کار رو بکنین

مراحل سفر:
    فرودگاه امام:
    چمدون هاتون رو تحویل قسمت بار میدین.
    میرین تو صف گیت وای می ایستید و در این مرحله پاسپورت رو چن می کننو یادم نیست تو کدوم از این دو مرحله فیش عوارض خروج از کشور رو میگیرن
    سوار هواپیما میشین

فرودگاه لندن(اگه مسیر میانی تون لندنه)
    خروج از هواپیما
    چک شدن کیف و وسایل همراهتان(چمدان ها مستقیما به پرواز بعدی منتقل میشه)
    رفتن به گیت پرواز بعدیتان
    تحویل مدارک و گرفتن بلیط
    سوار شدن به هواپیمای بعدی

فرودگاه تورنتو
    خروج از هواپیما
    ایستادن در صف و تحویل بلیط و مدارک به آفیسر اول
    رفتن به بخش imigration و دریافت study permit
    ورود به محل دریافت چمدان ها و برداشتن آنها از روی رول
    خروج از محوطه اصلی

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

با توجه به اینکه تشریفات ورود به خاک کانادا در فرودگاه مقصد در کانادا صورت می گیره در صورتیکه پرواز به کانادا دارای یک Stop در خاک کانادا باشه تشریفات ورود در فرودگاه اول صورت می پذیرد یا در فرودگاه مقصد؟ برای مثال اگر پرواز به کالگری در تورنتو Stop داشته باشه صدور Study Permit در فرودگاه تورنتو باید صورت بگیره یا در فرودگاه کالگری؟
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad1976
    با توجه به اینکه تشریفات ورود به خاک کانادا در فرودگاه مقصد در کانادا صورت می گیره در صورتیکه پرواز به کانادا دارای یک Stop در خاک کانادا باشه تشریفات ورود در فرودگاه اول صورت می پذیرد یا در فرودگاه مقصد؟ برای مثال اگر پرواز به کالگری در تورنتو Stop داشته باشه صدور Study Permit در فرودگاه تورنتو باید صورت بگیره یا در فرودگاه کالگری؟
    من هم در این رابطه یه سوال مهم داشتم: اگه کسی بخواد یه ایالتی جدای ایالت خودش پیاده بشه و چند روزی رو اونجا بمونه، از لحاظ قانونی مشکل داره؟ منظورم اینه که مثلا پذیرش برای BC باشه و دو-سه روز در Toronto که در Ontario هست اقامت کرد (برای دیدن اقوام و دوستان و بعضی امور دیگر) و بعد به مقصد اصلی رفت. خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین چون برای خرید بلیط جواب این موضوع برام خیلی مهمه ???.

پیشاپیش ممنون

Junior Member

http://www.cbsa-asfc.gc.ca/publicati...ng.pdfميشه خواهش كنم نمونه اين فرم رو برام پر كنيد

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط snab009

من هم در این رابطه یه سوال مهم داشتم: اگه کسی بخواد یه ایالتی جدای ایالت خودش پیاده بشه و چند روزی رو اونجا بمونه، از لحاظ قانونی مشکل داره؟ منظورم اینه که مثلا پذیرش برای BC باشه و دو-سه روز در Toronto که در Ontario هست اقامت کرد (برای دیدن اقوام و دوستان و بعضی امور دیگر) و بعد به مقصد اصلی رفت. خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین چون برای خرید بلیط جواب این موضوع برام خیلی مهمه ???.

پیشاپیش ممنون
    فقط آدرس محلی را که اقوام سکونت دارند. به صورت دست نوشته همراهتان باشد چون در فرودگاه می پرسند کجا می ری؟ همین
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط sservati
    من یک سوال داشتم از دوستانی که رفتن به تورنتو, کلاً از زمان نشستن هواپیما تا اینکه از فرودگاه خارج بشن چه مدت زمانی طول کشیده؟
    سلام
    من مهاجر هستم و هر بار به کانادا برمیگردم به قسمتی می رویم که ویزای مهاجرت و تاریخ خروج از کانادا را سوال می کنند. اکثر آنان برخورد بسیار صمیمی دارند
    اولین با که به کانادا آمدیم حدود سه ساعت طول کشید تا صف های مختلف را پشت سر بگذاریم و فرمهای مربوطه را تکمیل کنیم و چمدانها را پیدا کنیم. ولی دفعات بعدی معمولا حدود یک ساعت می شود. البته تابستان امسال، بیشتر شد چون دوتا از ساکهایمان را پیدا نکردیم و برای پر کردن فرمها معطل شد. خوشبختانه ساکهایمان را شب بعد درب منزلمان تحویل دادند.

در اطراف تورنتو ایرانی زیاد است و احساس غریبی کمتر می کنید. اگر سوالی داشتید می توانید با موبایل من ترجیحا بعد از ساعت پنج عصر به وقت تورنتو تماس بگیرید یا پیام بگذارید
    امیدوارم سفر و اقامت خوشی داشته باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط علی کورنگی
    سلام
    در اطراف تورنتو ایرانی زیاد است و احساس غریبی کمتر می کنید. اگر سوالی داشتید می توانید با موبایل من ترجیحا بعد از ساعت پنج عصر به وقت تورنتو تماس بگیرید یا پیام بگذارید
    امیدوارم سفر و اقامت خوشی داشته باشید
    سلام ببخشید شمار این است
    001-647-880-2927

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)