نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 5 از 322 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که در فرودگاه کانادا بعد از ورود به کانادا باید انجام بدیم

ورود از خروج راخت تر و سریع تر هست اصلا نگران نباشید. مال من 20 - 30 دقیقه بیشتر طول نکشید. و همه اروم مهربون و منظم بودن. مکالمات تو فرودکاه بسیذ گویا و روان بود و ...........
    تا من به چای مونترال از اوتاوا وارد شدم.
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلاتی که در سفر از تهران(فرودگاه امام خمینی) تا تورنتو در پیش رو داریم

توضیجات rashnak کامل و بی نطیره:

کلا حداکثر معطلی از فرودگاه امام هست، طوووووووووووووووووووووووو ل می دن
    بار: 1- 2 کیلو بیشتذ باشه گیر نمی دن می زین تو بخش کانتر تحوبل می دین و شماره صندلی می گیزین. بعد می تونید برگردین طرف بابا مامان ماچ و گریه و ..... دوباره بیان تو (البته از عوازض دادن گدشته باشبد بعد)
    عوارض خروج : بهتره قبلا داده باشید، ممکنه صف مغطلتون کنه
    یک صف گمرک داریم:
    عوارض خروح + پاسو این رو اینجا نگاه می کنن
    بعد قبل ورود به plane بلیط نگاه می شه و به فازسی یه مکالماتی دارین ( کجا می ری و ...)

تو لندن:
    فقط حواستون باشه تابلو های بنفش air connection زو دنبال کنید.
    پروار کانادا تو ترمینال 3 هست - تابلو ها رو چک کنید/ یه اتوبوس نشستن داره
    تو ترمینال 3 ، مانیتور ها رو پک کنید ، شماره ی gate رو و زمانی که طول می کشه حتما نگاه کنید
    چنج پول به ضزفه نیست. من 4 مین تلفن به ایران 15 دلار کانادا پیاده شدم

تو کانادا:
    مشکلی نبود. روشنک حوب توضیح داده
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که در فرودگاه کانادا بعد از ورود به کانادا باید انجام بدیم

سلام،

من دیروز وارد مونترئال شدم. تو فرمی که تو هواپیما بمون دادن، تو لیست مواد ممنوع ،غیر از لبنیات و گوشت این ها، nut هم نوشته بود، منم که یکم پسته و بادام همراهم بود خیلی‌ ترسیدام اما بد که به ممور فرودگاه گفتم روی برگم ok زد و هیچ جا هم هیچ کدوم از ساک‌ها رو باز نکردند. خلاصه می‌خوام بگم خیلی‌ نگران نباشید

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که در فرودگاه کانادا بعد از ورود به کانادا باید انجام بدی

آقا كسي خبر نداره كه اين چند وقته به آجيل ماجيل و سبزي مبزي خشك مشك ايراد پيراد ميگيرن يا نه؟
    ما يكي از اقواممون داشت ميرفت ونكوور ‏ْ‎ زنگ زد گفت كه همه ي سبزي خشك و ايناي مارو ريختن تو جوب تو فرودگاه.

ممكنه به خاطر اين آنفولانزا جديده باشه؟ اگه كسي ميدونه بيزحمت بگه
    كه ما الكي كلي پول به جيب حاجي تواضع نريزيم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

اینجور چیزها رو میشه با پست هم ارسال کرد. حتی اگه الان با خودتون نیارین می تونیین بعداْ که مطمین شدین بگین براتون پست کنند.
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Junior Member

دوستان عزیز
    وقتی برای اولین بار هست که وارد کانادا میشیم و هنوز study permit نداریم برای گرفتن study permit در فرودگاه آیا نیازی به گواهی بانک هست یا فقط نامه های پذیرش و نامه سفارت کفایت میکنه نکته دوم یکی از بچه ها در فروم نوشته بود که پاسپورت های قبلی رو هم با خودتون داشته باشید چرا و به چه درد میخوره
    مرسیییییییییییییییییییییی ییییییی

Junior Member

سلام
    آژانسی که من بلیط رزرو کردم گفت که باید رفت و برگشت بگیرم تا مشکلی تو فرودگاه پیش نیاد. اما سفارت گفت برای ویزای دانشجویی نیازی به برگشت نیست. میشه کسانی که رفتن کانادا راهنمایی کنن که تو فرودگاه بلیط برگشت لازمه یا نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SOLMAZM
    سلام
    آژانسی که من بلیط رزرو کردم گفت که باید رفت و برگشت بگیرم تا مشکلی تو فرودگاه پیش نیاد. اما سفارت گفت برای ویزای دانشجویی نیازی به برگشت نیست. میشه کسانی که رفتن کانادا راهنمایی کنن که تو فرودگاه بلیط برگشت لازمه یا نه.
    [quote=SOLMAZM ]

با سلام

من از دفتر مركزي ايران اير بليط يك طرفه گرفتم. از اپراتورشون هم پرسيدم گفتن كه بليط يك طرفه براي ويزاي دانشجويي مشكلي نيست.
    ترديدها بما خيانت ميكنند و ما را از كوشش كردن باز ميدارند و از پيروزيهايي كه به احتمال زياد نصيبمان ميگردند محروم ميسازند (ويليام شكسپير)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلاتی که در سفر از تهران(فرودگاه امام خمینی) تا تورنتو در پیش رو داریم

بچه ها کسی می دونه که عوارض خروج الان چقدره؟ آیا همان ٢٥ هزار تومانه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_d
    بچه‌ها کسی می دونه که عوارض خروج الان چقدره؟ آیا همان ٢٥ هزار تومانه؟
    باید همین 25 هزار تومن باشه هنوز اما میتونین برای مطمئن شدن زنگ بزنید فرودگاه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)