نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 54 از 322 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلاتی که در سفر از تهران(فرودگاه امام خمینی) تا تورنتو در پیش رو دار

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid.chem نمایش پست ها
    دوستان واسه کانادا چقدر بار میتونیم با خودمون ببریم؟ آیا مقدار بار مجاز (بدون جریمه) ایرلاین ها با هم متفاوت هست؟
    بله متفاوت هست
    لطفن به فروم پرواز به كانادا مراجعه نماييد

پیش فرض پاسخ : مراحل انجام کار در فرودگاه های تهران و کانادا در اولین ورود به کانادا

سلام

خسته نباشين
    من دارم ميرم تركيه ، تنها!
    و بار اولم هم هست كه ميرم خارج
    ميشه مراحل كارايي رو كه بايد انجام بدم رو بگين ؟
    جون نميدونم بايد چيكار كنم 2 روز ديگه هم پروار دارم!!

پیش فرض پاسخ : مراحل انجام کار در فرودگاه های تهران و کانادا در اولین ورود به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط h00k نمایش پست ها
    سلام

خسته نباشين
    من دارم ميرم تركيه ، تنها!
    و بار اولم هم هست كه ميرم خارج
    ميشه مراحل كارايي رو كه بايد انجام بدم رو بگين ؟
    جون نميدونم بايد چيكار كنم 2 روز ديگه هم پروار دارم!!
    مرحله اول : چك اين و اخذ بوردينگ پاس ( كارت پرواز )
    كانتر پروازتون رو پيدا مي كنيد توي صف مي ايستيد وقتي نوبتتون شد بار رو تحويل ميديد و مدارك سفر رو نشان مي ديد سپس كارت پروازتون رو دريافت مي كنيد
    كانتر پرواز معمولن 3 ساعت قبل از ساعت پرواز باز مي شود. بعضي از ارلاينز ها 4 ساعت
    كانتر هاي پرواز ممكن است براي پرواز هاي اكونومي بيزينس و فرست متفاوت باشند. بايد كانتر مربوط به بليطتان رو پيدا كنيد
    مرحله دوم: عبور از مرز ( پاسپورت كنترل)
    اين مرحله پاسپورت شما چك مي شود كه ممنوع خروج نباشيد، مهر خروج توي پاسپورتتون زده مي شود و ازتون برگه خروجي دريافت مي شود
    مرحله سوم: بوردينگ
    بعد از پاسپورت كنترل وارد سالن ترانزيت مي شويد، بايد Gate‌تون رو پيدا كنيد. از روي كارت پرواز و يا تابلو اعلانات مي تونيد شمارش رو پيدا كنيد
    جلوي گيت منتظر مي شويد تا زمان بوردينگ فرا برسد كه معمولن بين 45 تا 30 قبل از ساعت پرواز هست

ممنونم كه سريع جواب داديد
    فقط يه چيز ديگه اينكه چند تا باكس سيگار ميتونم ببرم ؟

از کجا میشه فهمید که فردی ممنوع الخروج نیست . اخه اینجا که هیچی حساب و کتاب نداره؟؟میشه قبل از اینکه بری توی فرودگاه اینو چک کنی؟
    NOC: 3113
    File no: 21 OCT 2011
    Medical:13 MARCH 2012
    PR.WAITING

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management, Gothenburg University

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلاتی که در سفر از تهران(فرودگاه امام خمینی) تا تورنتو در پیش رو دار

سلام دوستان
    من امشب راهی هستم، پول تا ۱۰۰۰۰ دلار میشه برد درسته؟ من پولا م ۱۱۵۰۰ تقریبا حالا خواستم بپرسم اونایی که تجربه داشتند، آیا میپرسن؟ یا فرمی هست که باید پر کنم؟ اگه پرسیدن راستشو بگم؟ یا اینکه کلا همون ۱۰۰۰۰ تا رو ببرم؟

Member Klamm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature MA

سلام دوستان

یک سوال فوری از کسانی که تجربه مستقیم رفتن به کانادا به عنوان دانشجو همراه همسر (با ویزای ویزیتوری) (همراه) داشتن.
    میخواستم بدونم شما موقعی که تشریف بردید کانادا برای همسرتون بلیت رفت و برگشت داشتید؟ یا توی فرودگاه حرفی از این پیش اومد؟ یا کسی رو به خاطر نداشتنش دیپورت کردند؟
    من الان از لوفت هانزا میخوام بلیت بگیرم, میگه اگه همسرت بلیت برگشت نداشته باشه برش میگردونن از فرودگاه! آیا همچین چیزی صحت داره؟
    ایشون در ضمن ویزای همراه با اعتبار یک ساله دارند.

خیلی ممنونم

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Klamm نمایش پست ها
    سلام دوستان

یک سوال فوری از کسانی که تجربه مستقیم رفتن به کانادا به عنوان دانشجو همراه همسر (با ویزای ویزیتوری) (همراه) داشتن.
    میخواستم بدونم شما موقعی که تشریف بردید کانادا برای همسرتون بلیت رفت و برگشت داشتید؟ یا توی فرودگاه حرفی از این پیش اومد؟ یا کسی رو به خاطر نداشتنش دیپورت کردند؟
    من الان از لوفت هانزا میخوام بلیت بگیرم, میگه اگه همسرت بلیت برگشت نداشته باشه برش میگردونن از فرودگاه! آیا همچین چیزی صحت داره؟

خیلی ممنونم
    تو اين تاپيك جوابتون را پيدا مي كنيد:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...7%DB%8C%DB%8C)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Klamm نمایش پست ها
    سلام دوستان

خیلی ممنونم
    سلام. من به عنوان همسر رفتم با ویزای ویزیتوری با اعتبار سه ساله. بلیطم رو هم از همین لوفت هانزا گرفته بودیم. یکطرفه رفت بود. هیچ کس هیچ جایی هیچ گیری بهمون نداد!

نقل قول نوشته اصلی توسط samankh نمایش پست ها
    سلام. من به عنوان همسر رفتم با ویزای ویزیتوری با اعتبار سه ساله. بلیطم رو هم از همین لوفت هانزا گرفته بودیم. یکطرفه رفت بود. هیچ کس هیچ جایی هیچ گیری بهمون نداد!
    اعتبار ويزاى سه ساله نوع ويزا رو كم رنگ ميكند
    قضيه ويزاى ويزيتورى يكساله با شما متفاوت هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)