نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 57 از 322 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

پیش فرض پاسخ : مراحل انجام کار در فرودگاه های تهران و کانادا در اولین ورود به کانادا

در مورد اطلاعات جمع کردن بهترین موقعش اتفاقا همین الانه که ایرانید چون اینجا که بیاید انقدر همش کار های مختلف هست که وقت نمیکنید . من 7 سال منتظر مهاجرت بودم . انقدر اطلاعات در مورد همه چی جمع کرده بودم که وقتی اومدم اینجا هیچی برام جدید نبود . انقدر که کسی باورش نمیشد من تازه 1 هفته بود برای اولین بار اومدم کانادا . یه دفتر داشتم مرتب و منظم هر چیزی تو یه قسمتش بود . مدرسه - خونه - بانک - کار - هزار تا چیز دیگه ولی باورتون نمیشه که توی این مدت که اینجا بودم بعضی وقتها شاید حتی فرصت سر زدن به اون دفترم رو هم نداشتم . بعضی وقتها میگم برم این فایلهای کامچیوتر رو که این همه سال سیو کردم چک کنم ببینم چیزی هست که الان به دردم بخوره و وقت نمیشه . پس خیالتون راحت باشه که الان بهترین وقت اطلاعات جمع کردنتونه
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مراحل انجام کار در فرودگاه های تهران و کانادا در اولین ورود به کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    در مورد اطلاعات جمع کردن بهترین موقعش اتفاقا همین الانه که ایرانید چون اینجا که بیاید انقدر همش کار های مختلف هست که وقت نمیکنید . من 7 سال منتظر مهاجرت بودم . انقدر اطلاعات در مورد همه چی جمع کرده بودم که وقتی اومدم اینجا هیچی برام جدید نبود . انقدر که کسی باورش نمیشد من تازه 1 هفته بود برای اولین بار اومدم کانادا . یه دفتر داشتم مرتب و منظم هر چیزی تو یه قسمتش بود . مدرسه - خونه - بانک - کار - هزار تا چیز دیگه ولی باورتون نمیشه که توی این مدت که اینجا بودم بعضی وقتها شاید حتی فرصت سر زدن به اون دفترم رو هم نداشتم . بعضی وقتها میگم برم این فایلهای کامچیوتر رو که این همه سال سیو کردم چک کنم ببینم چیزی هست که الان به دردم بخوره و وقت نمیشه . پس خیالتون راحت باشه که الان بهترین وقت اطلاعات جمع کردنتونه
    منهم یکی از این دفترها دارم ولی همه ش مربوط به کارهای قبل از رفتن میشه....
    یعنی نمیتونم اون همه اطلاعات مربوط به اونور رو اینجوری حفظ کنم!!!! همیشه درسهای حفظیم افتضاح بوده!!
    ولی انقدر هی خوندم و خوندم و خوندم که دیگه خود بخود یه سری رو حفظ شدم.... و آی حرص میخورم از دست بعضی از دوستام که اونجان و بعضی چیزهای مهم رو نمیدونن....
    میگم حالا شما اون دفترچه رو به ما بده قول میدیم خوب بخونیم و نمره مون هم خوب بشه.... قسم میخورم!
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

) من حرفی ندارم ولی اون اطلاعات به درد شما نمیخوره . کلاسهایی که من برای بچه ام پیدا کردم . مدرسه هایی که من با معیارهای خودم پیدا کرده بودم و همه ریویوهاش و محدوده هایی که باید توش خونه بگیرم . محل های کار برای رشته های من و همسرم )) بانکها و نوع حساباشون که البته هر زمانی پکیجهاشون برای نیو کامرها فرق میکنه ولی باز هم هر چی خواستین من در خدمتم

اتفاقا فایلهای توی کامپیوترم سه تا فولدر بود به اسمهای
    before medical
    after medical
    after landing
    یادش به خیر
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

ظاهرن این دفتره رو همه دارن! : ))
    من هم یه فولدر توی کامپیوترم دارم پر از فایل‌های pdf‌ و اطلاعات، یه سری بوکمارک هم دارم که حکم طلا رو دارن، از لحظه‌ی ورود می‌دونم باید چیکار کنم تا دور از جون شما وقتی بخوان بذارنمون تو قبر!!
    ولی اون دفتره از همه چیز بهتره! همه‌ش جلوی چشمه!
    بعد هم من که الان تمام محله‌های ونکوور رو از تهران بهتر بلد شدم، با این گوگل استریت پامی‌شم راه می‌افتم تمام شهر رو می‌گردم!
    بقول شما فکر کنم وقتی برسم هیچی برام تازگی نداشته باشه!

ApplyAbroad Hero anihoo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    ) من حرفی ندارم ولی اون اطلاعات به درد شما نمیخوره . کلاسهایی که من برای بچه ام پیدا کردم . مدرسه هایی که من با معیارهای خودم پیدا کرده بودم و همه ریویوهاش و محدوده هایی که باید توش خونه بگیرم . محل های کار برای رشته های من و همسرم )) بانکها و نوع حساباشون که البته هر زمانی پکیجهاشون برای نیو کامرها فرق میکنه ولی باز هم هر چی خواستین من در خدمتم

اتفاقا فایلهای توی کامپیوترم سه تا فولدر بود به اسمهای
    before medical
    after medical
    after landing
    یادش به خیر
    اتفاقا مطلب در مورد بچه های مدرسه ای و کلاسهایی که وجود داره مخصوصا تابستونی و مدارس خیلی خیلی کمه.... من همه ش مجبورم به سایت های خودشون رجوع کنم با این انگلیسی افتضاحم....
    در این مورد - بچه ها مدرسه کلاس - هرچی میدونید اگه در اختیار ما بگذارید که خیلی ممنون میشم.
    بهرحال حتی اگه مکانش تغییر هم بکنه همون که شما به چه چیزهایی توجه کردید میتونه کمک بکنه.
    بانک و کار و ... تا نیام خودم اونجا خیلی به دردم نمیخوره.... فقط باید خودم رو آماده کنم که همه ی فرمها رو ریز به ریز مطالعه کنم قبل از قرارداد تا سرم کلاه نره.
    کلی ممنونت میشم.
    به هرکجا که روی آسمان به رنگ شیشه های عینکی ست که به چشم زده ای.

Landing :2014

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلاتی که در سفر از تهران(فرودگاه امام خمینی) تا تورنتو در پیش رو دار

در فرودگاه امام محدودیت خارج کردن دلار به چه صورتی اجرا میشود و چند دلار است؟
    NOC: 3113
    File no: 21 OCT 2011
    Medical:13 MARCH 2012
    PR.WAITING

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلاتی که در سفر از تهران(فرودگاه امام خمینی) تا تورنتو در پیش رو دار

نقل قول نوشته اصلی توسط nadersh نمایش پست ها
    در فرودگاه امام محدودیت خارج کردن دلار به چه صورتی اجرا میشود و چند دلار است؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط idehn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امشب راهی هستم، پول تا ۱۰۰۰۰ دلار میشه برد درسته؟ من پولا م ۱۱۵۰۰ تقریبا حالا خواستم بپرسم اونایی که تجربه داشتند، آیا میپرسن؟ یا فرمی هست که باید پر کنم؟ اگه پرسیدن راستشو بگم؟ یا اینکه کلا همون ۱۰۰۰۰ تا رو ببرم؟
    كسي پول شما رو نمي شمارد و فرمي هم وجود ندارد
    مشكل خاصي نيست

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط idehn نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امشب راهی هستم، پول تا ۱۰۰۰۰ دلار میشه برد درسته؟ من پولا م ۱۱۵۰۰ تقریبا حالا خواستم بپرسم اونایی که تجربه داشتند، آیا میپرسن؟ یا فرمی هست که باید پر کنم؟ اگه پرسیدن راستشو بگم؟ یا اینکه کلا همون ۱۰۰۰۰ تا رو ببرم؟
    تو ايران كه تا به حال كسي مشكلي در خارج كردن دلار نداشته فقط وقتي به كانادا رسيديد چون داريد لند مي كنيد افسر حتما ميزان پولي را كه همراه داريد را سوال خواهد كرد و ثبت مي كند.

Junior Member

سلام دوستان
    چندتا سوال داشتم در زمینه پر کردن فرم declaration card .(یه new immigrant باید چه قسمتهایی از فرم را تکمیل کنه؟؟)همانطور که میدونید این فرم از 4تا پارت تشکیل شده .

پارت A: آدرس کجا رو باید بنویسیم؟ ایران یا محل اقامت در کانادا ؟؟
    آوردن زعفران که مشکلی نداره ؟؟و اینکه منظور اون Unaccompanied goods همون فریت بار هستش؟ یا بارهایی که در دفعات بعد میشه برد کانادا بدن اینکه مالیات بخوره بهش (Goods to Follow)

در مورد new immigrant ها پارت B باید تکمیل شه یا C????
    و در مورد نوشتن لیست وسایل همراه (لازمه خیلی جزعی بگیم و در مورد قیمت ها شون چطور؟)و GOODS TO FOLLOW اگر کسی از دوستان راهنمایی کنه منو ممنون میشم

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    چندتا سوال داشتم در زمینه پر کردن فرم declaration card .(یه new immigrant باید چه قسمتهایی از فرم را تکمیل کنه؟؟)همانطور که میدونید این فرم از 4تا پارت تشکیل شده .

پارت A: آدرس کجا رو باید بنویسیم؟ ایران یا محل اقامت در کانادا ؟؟
    آوردن زعفران که مشکلی نداره ؟؟و اینکه منظور اون Unaccompanied goods همون فریت بار هستش؟ یا بارهایی که در دفعات بعد میشه برد کانادا بدن اینکه مالیات بخوره بهش (Goods to Follow)

در مورد new immigrant ها پارت B باید تکمیل شه یا C????
    و در مورد نوشتن لیست وسایل همراه (لازمه خیلی جزعی بگیم و در مورد قیمت ها شون چطور؟)و GOODS TO FOLLOW اگر کسی از دوستان راهنمایی کنه منو ممنون میشم

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)