نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 6 از 322 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلاتی که در سفر از تهران(فرودگاه امام خمینی) تا تورنتو در پیش رو داریم

سلام
    من سه هفته پیش پرداخت کردم همان 25000 تومان بودش.
    What Goes Around...Comes Around

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که در فرودگاه کانادا بعد از ورود به کانادا باید انجام بدی

نقل قول نوشته اصلی توسط lord_vader
    آقا كسي خبر نداره كه اين چند وقته به آجيل ماجيل و سبزي مبزي خشك مشك ايراد پيراد ميگيرن يا نه؟
    ما يكي از اقواممون داشت ميرفت ونكوور ‏ْ‎ زنگ زد گفت كه همه ي سبزي خشك و ايناي مارو ريختن تو جوب تو فرودگاه.

ممكنه به خاطر اين آنفولانزا جديده باشه؟ اگه كسي ميدونه بيزحمت بگه
    كه ما الكي كلي پول به جيب حاجي تواضع نريزيم.
    این مسئله مهمی هست. کسی چیزی نمیدونه؟ از بچه ها که تازه رفتند!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که در فرودگاه کانادا بعد از ورود به کانادا باید انجام بدیم

بچه ها یکی از دوستان میگفت فرودگاه تورنتو باید به گمرکش لیست کامل چیزهائی که همراهمون داریم با قیمتشون رو ارائه بدیم
    کسی تجربه ای داره در این زمینه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که در فرودگاه کانادا بعد از ورود به کانادا باید انجام بدیم

سلام، یه سوال مهم داشتم، ظاهراً وقتی‌ وارد کانادا میشیم برامون تو فرودگاه study permit صادر می‌شه، می‌خواستم بدونم آیا فرق می‌کنه این study permit از کجا صادر می‌شه؟ من دانشگاهم تورنتو هستش، می‌خوام بدونم می‌تونم اول برم مونترال یکی‌ از دوستامو ببینم بعدش برم تورنتو یا حتما باید اول بریم همون شهری که توش دانشجو هستیم؟ ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلاتی که در سفر از تهران(فرودگاه امام خمینی) تا تورنتو در پیش رو داریم

بچه ها یکی از دوستان میگفت فرودگاه تورنتو باید به گمرکش لیست کامل چیزهائی که همراهمون داریم با قیمتشون رو ارائه بدیم

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط 31na
    سلام، یه سوال مهم داشتم، ظاهراً وقتی‌ وارد کانادا میشیم برامون تو فرودگاه study permit صادر می‌شه، می‌خواستم بدونم آیا فرق می‌کنه این study permit از کجا صادر می‌شه؟ من دانشگاهم تورنتو هستش، می‌خوام بدونم می‌تونم اول برم مونترال یکی‌ از دوستامو ببینم بعدش برم تورنتو یا حتما باید اول بریم همون شهری که توش دانشجو هستیم؟ ممنون میشم جواب بدین
    نه! هیچ فرقی نداره
    چون اینجوری برای کسانی که پرواز مستقیم نداره مثلا من باید چیکار کنن؟!
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidziba
    این سوال منم هست. کسی می تونه لیست چیزهایی که خودش تهیه کرده را اینجا بذاره تا ایده ای بگیریم. چون خیلی از چیزهایی که ما می بریم مشترک هست. با تشکر

با سلام

دوستان یک سوال داشتم:

غیر از پاسپورت مدرک دیگه ای تو فرودگاه نمیخوان مثلا" کارت پایان خدمت یا کارت ملی و .
    Better to light a candle than to curse the darkness<br />همه چيز نيكوست و من ز نيكوييها سرشارم!

سلام دوستان
    توی مهر خروجی که توی پاسپورت من خورده نوشته که فلانی میتونه بدون پرداخت عوارض خروج از کشور خارج بشه!
    یعنی لازم نیست دیگه عوارضی رو بپردازم؟ همونیه که بچه ها میگن توی فرودگاه ممکنه وقت آدم رو بگیره؟
    مرسی
    اینجا محل تبلیغات نیست!

Junior Member vs آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلاتی که در سفر از تهران(فرودگاه امام خمینی) تا تورنتو در پیش ر

نقل قول نوشته اصلی توسط amirtyz
    سلام دوستان
    توی مهر خروجی که توی پاسپورت من خورده نوشته که فلانی میتونه بدون پرداخت عوارض خروج از کشور خارج بشه!
    یعنی لازم نیست دیگه عوارضی رو بپردازم؟ همونیه که بچه ها میگن توی فرودگاه ممکنه وقت آدم رو بگیره؟
    مرسی
    نخیر لازم نیست...کسایی که از معافیت تحصیلی تایید شده توسط وزارت علوم سفر می کنند از پرداخت عوارض معاف هستند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)