نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 7 از 322 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلاتی که در سفر از تهران(فرودگاه امام خمینی) تا تورنتو در پیش رو داریم

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_d
    این سوال منم هست. کسی می تونه لیست چیزهایی که خودش تهیه کرده را اینجا بذاره تا ایده ای بگیریم. چون خیلی از چیزهایی که ما می بریم مشترک هست. با تشکر
    با سلام

اين برگه رو براي ليست پيشنهاد ميكنم. من خودم نوشتم. البته ليست شما طبق اين برگه كمي فرق ميكنه كه خودتون توش تغييرات رو ميدين.

تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: docx Copy.docx (18.6 کیلوبایت, 661 views)
    ترديدها بما خيانت ميكنند و ما را از كوشش كردن باز ميدارند و از پيروزيهايي كه به احتمال زياد نصيبمان ميگردند محروم ميسازند (ويليام شكسپير)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلاتی که در سفر از تهران(فرودگاه امام خمینی) تا تورنتو در پیش رو داریم

نكته اي كه يادم رفت:

در رديف راست آخرين سطر منظور از "total" جمع كل "item" + "cash money" هستش.
    ترديدها بما خيانت ميكنند و ما را از كوشش كردن باز ميدارند و از پيروزيهايي كه به احتمال زياد نصيبمان ميگردند محروم ميسازند (ويليام شكسپير)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Damavand
    نكته اي كه يادم رفت:

در رديف راست آخرين سطر منظور از "total" جمع كل "item" + "cash money" هستش.
    با تشکر فراوان از فایل بسیار مفیدتان. فقط یه سوال داشتم. شما کلا خوراکی همراهتون نیست یا از عمد آیتمی به نام خوراکی درست نکردید؟ مثلا من مقداری خشکبار و سبزی خشک همراهم هست. ایرادی داره آنها را بنویسم یا اینکه کلا اشاره ای نکنم بهتر هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_d
    با تشکر فراوان از فایل بسیار مفیدتان. فقط یه سوال داشتم. شما کلا خوراکی همراهتون نیست یا از عمد آیتمی به نام خوراکی درست نکردید؟ مثلا من مقداری خشکبار و سبزی خشک همراهم هست. ایرادی داره آنها را بنویسم یا اینکه کلا اشاره ای نکنم بهتر هست؟
    Hi,

I did not have any food / vegetable , etc,. and so , I did not write them.

I am in CANADA now, and suggest you and other friends not to bring them because it is probable that the custom officer wants to detect your luggages and that would be trouble

But, if you really want to bring them, please write them in the list and the list which the Canadians will give you in the plane near landing in CANADA...

Best Wihesa

نقل قول نوشته اصلی توسط hooman_teh
    با سلام
    دوستان یک سوال داشتم:
    غیر از پاسپورت مدرک دیگه ای تو فرودگاه نمیخوان مثلا" کارت پایان خدمت یا کارت ملی و .
    خیر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که در فرودگاه کانادا بعد از ورود به کانادا باید انجام بدی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidziba
    بچه ها یکی از دوستان میگفت فرودگاه تورنتو باید به گمرکش لیست کامل چیزهائی که همراهمون داریم با قیمتشون رو ارائه بدیم
    کسی تجربه ای داره در این زمینه؟
    نگران نباش چیز مهمی نیست. من پر کردم. لیست اشیایی رو می خواد که بیشتر از 1000 دلار است.
    ویرایش توسط M1KE : March 30th, 2013 در ساعت 10:03 AM دلیل: برگردان از پینگیلیش

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلاتی که در سفر از تهران(فرودگاه امام خمینی) تا تورنتو در پیش رو دار

توی سایت فرودگاه امام نوشته:

خروج ارز از کشور برابر مصوبات ابلاغی از سوی گمرک جمهوری اسلامی ایران بیش از پنج هزار دلار برای هر مسافر ممنوع می باشد

اینم لینکش:
    http://ikia.airport.ir/HomePage.aspx...ort&Lang=fa-IR

کسی میدونه که این جدیه یا نه؟

hamid401
    Guest

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که در فرودگاه کانادا بعد از ورود به کانادا باید انجام بدیم

با سلام
    طبق سایت اداره مهاجرت کانادا، CAQ من 30 جولای صادر شده ولی هنوز دستم نرسیده. چون نسخه سفارت رسیده بود، ویزای من صادر شده و 24 سپتامبر پرواز دارم.
    بعضی از دوتان می گفتن با پرینت همون صفحه سایت اداره مهاجرت می تونم study permit بگیرم. میشه لطفا کمکم کنید که مشکلی برام پیش نیاد؟ همون پرینت کافیه؟ چیکار باید بکنم؟

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که در فرودگاه کانادا بعد از ورود به کانادا باید انجام بدیم

سلام دوستان
    میخواستم بدونم ما چقدر از زیور الات میتونیم همراه خودمون ببریم؟

Senior Member mehrdad_rad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم ما چقدر از زیور الات میتونیم همراه خودمون ببریم؟
    قانوني اگر اشتباه نكنم 150 گرم طلا نفري اما زياد حساسيت نيست مگر يك مقداري باشد كه به چشم بيايد مثلا دو يا سه كيلو طلا

موفق باشي
    فایل نامبر اول: Feb. 16, 2009 فایل نامبر دوم: May. 18, 2009 نامه مديكال: Oct. 27, 2009 نامه درخواست پاسپورت: Mar. 17, 2010دريافت پاسپورت : Apr. 26, 2010 و وبلاگ شخصي من : http://salamcanada.blogfa.com

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)