نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 8 از 322 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که در فرودگاه کانادا بعد از ورود به کانادا باید انجام بدیم

سلام
    من موقع درخواست اقامت بریتیش کلمبیا رو انتخاب کردم ولی الان برنامه ام عوض شده و میخوام برم تورنتو. کسی میدونه اصلا این قضیه مهم هست یا نه؟ توی فرودگاه به این موضوع گیر میدن؟

پیش فرض پاسخ : برخی از کارهایی که در فرودگاه کانادا بعد از ورود به کانادا باید انجام بدیم

نقل قول نوشته اصلی توسط htavakoli نمایش پست ها
    سلام
    من موقع درخواست اقامت بریتیش کلمبیا رو انتخاب کردم ولی الان برنامه ام عوض شده و میخوام برم تورنتو. کسی میدونه اصلا این قضیه مهم هست یا نه؟ توی فرودگاه به این موضوع گیر میدن؟
    خیر مشکلی نیست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلاتی که در سفر از تهران(فرودگاه امام خمینی) تا تورنتو در پیش رو دار

سلام دوستان. کسی میدونه در پرواز های connecting (ترانزیت) از کشور های اروپایی به کانادا باید مهر ورود و خروج کشور ترانزیت (اروپایی) هم در پاسپورت بخوره یا نه؟ من ترانزیت تایمم خیلی کمه می خواهم بدونم در این زمان کم باید برم و مهر ورود و خروج کشور ترانزیت هم در پاسپورتم بزنم یا فقط gate عوض می کنم؟!

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلاتی که در سفر از تهران(فرودگاه امام خمینی) تا تورنتو در پیش رو دار

سلام بر دوستان
    عوارض خروج از کشور حدود دو ماهی است که به 50 هزار تومان افزایش پیدا کرده
    داخل فرودگاه امام چند بانک بصورت شبانه روزی هستند و نگران پرداخت این مبلغ نباشید
    بهتره که 3 ساعت قبل از پرواز داخل فرودگاه باشید که اگر تو مسیر یا فرودگاه به مشکلی برخوردید بتونید به پرواز برسید

نقل قول نوشته اصلی توسط neda_11 نمایش پست ها
    سلام دوستان. کسی میدونه در پرواز های connecting (ترانزیت) از کشور های اروپایی به کانادا باید مهر ورود و خروج کشور ترانزیت (اروپایی) هم در پاسپورت بخوره یا نه؟ من ترانزیت تایمم خیلی کمه می خواهم بدونم در این زمان کم باید برم و مهر ورود و خروج کشور ترانزیت هم در پاسپورتم بزنم یا فقط gate عوض می کنم؟!
    شما در ترانزیت مهری در پاسپورتتان نمی خورد

Junior Member

سلام. من میخواهم بعضی از لباس ها مثل پالتو ها که وزن زیادی می گیرند را پست کنم چون همین الان چمدا ن هام شدن 2 تا 35 کیلو گرم. به نظرتون حدود 6 کیلو لباس را با چه مدل پستی بفرستم بهتره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr57 نمایش پست ها
    سلام. من میخواهم بعضی از لباس ها مثل پالتو ها که وزن زیادی می گیرند را پست کنم چون همین الان چمدا ن هام شدن 2 تا 35 کیلو گرم. به نظرتون حدود 6 کیلو لباس را با چه مدل پستی بفرستم بهتره؟
    تا اونجایی که می دونم شما میتونین 2 یا 3 روز پیش از پروازتون وسایلتون رو فریت کنین. فکرکنم از پست مناسب تره.

Junior Member

ممنون میشه بفرمایید چه طور باید فریت کنم. از کجا اطلاعات بیشتر بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr57 نمایش پست ها
    ممنون میشه بفرمایید چه طور باید فریت کنم. از کجا اطلاعات بیشتر بگیرم؟
    داخل فرودگاه مهرآباد میدونم که میشه فریت کرد. باید 3-4 روز قبل پرواز برید اونجا به قسمت بار یا cargo. اینو آژانسی که ازش بلیط گرفتم گفت. و فکر کنم هر شرکتی یه قسمت بار واسه خودش داره. چون خودم چند روز پیش توی فرودگاه تابلوی cargo ی Lufthansa رو دیدم. در سطح شهر هم مسلما هست، از آژانس بپرسین کامل راهنمایی میکنن.

Junior Member

تا جایی که متوجه شدم فریت را برای بار های خیلی سنگین تر می کنن. فکر می کنید برای 6 کیلو بار می صرفه؟ به نظرتون 2 تا 35 کیلو چه قدر اضافه بار می خوره و هزینه فریت و یا پست این مقدار چه قدر میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)