نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 9 از 322 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 3214

موضوع: مسائل اداری و گمرکی اولین ورود به کانادا- به جز مسایل مربوط به انتخاب شهر

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلاتی که در سفر از تهران(فرودگاه امام خمینی) تا تورنتو در پیش رو دار

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr57 نمایش پست ها
    تا جایی که متوجه شدم فریت را برای بار های خیلی سنگین تر می کنن. فکر می کنید برای 6 کیلو بار می صرفه؟ به نظرتون 2 تا 35 کیلو چه قدر اضافه بار می خوره و هزینه فریت و یا پست این مقدار چه قدر میشه؟
    تا اونجایی که من شنیدم اگر تا 23 کیلو اضافه بار بخورین حدود 160 هزار تومان میشه..
    واسه فریت کردن فکر کنم تا زیر 20 کیلو کیلویی 10هزار تومانه و اگر بیشتر باشه کیلویی 7000تومان. ولی بازم دقیق بپرسید

ApplyAbroad Guru marjanmohajer آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : مسائل و مشکلاتی که در سفر از تهران(فرودگاه امام خمینی) تا تورنتو در پیش رو دار

نقل قول نوشته اصلی توسط mehr57 نمایش پست ها
    تا جایی که متوجه شدم فریت را برای بار های خیلی سنگین تر می کنن. فکر می کنید برای 6 کیلو بار می صرفه؟ به نظرتون 2 تا 35 کیلو چه قدر اضافه بار می خوره و هزینه فریت و یا پست این مقدار چه قدر میشه؟
    سلام
    برای هر کیلو اضافه بارکه همراهتان باشد 8دلار ولی اکر فریت کنید زیر 300 کیلو کیاویی3دلارونیم وبالای300کیلو2.25

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    كارشناسي ارشد متالورژي - صنعتي اصفهان و اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    سلام
    برای هر کیلو اضافه بارکه همراهتان باشد 8دلار ولی اکر فریت کنید زیر 300 کیلو کیاویی3دلارونیم وبالای300کیلو2.25
    البته براي فريت زير 100 كيلو رو 100 كيلو حساب ميكنند بنابراين اگر اضافه بارتان حتي در حد يك چمدان 20 كيلويي است همان راحت تر است كه پول اضافه بار را بدهيد
    كيلويي 8 دلار هم خوبه
    تاريخ شروع پروسه در دمشق : 7 جولاي 2005 تاريخ ارسال مدارك آپديت : 1 دسامبر2009
    دریافت مدیکال در لندن 12 سپتامبر 2011- پاسپورت ریکوئست 4 نوامبر 2011 - دریافت ویزا : 28 دسامبر 2011 * کل پروسه :نزدیک 77 ماه

Junior Member

دوستان بنده شنيدم كرايه تاكسي از فرودگاه تا شهر نزديك 100 دلار هستش!!!!! بهتره كسي رو پيدا كنيم كه با پرواز ما باشه كه بتونيم هزينه رو تقسيم كنيم!
    من 13 آگوست با Turkish ميرم تورنتو! كسي اگه اين پرواز هست به من پيغام خصوصي بده

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط شادي نمایش پست ها
    البته براي فريت زير 100 كيلو رو 100 كيلو حساب ميكنند بنابراين اگر اضافه بارتان حتي در حد يك چمدان 20 كيلويي است همان راحت تر است كه پول اضافه بار را بدهيد
    كيلويي 8 دلار هم خوبه
    پس با این اوصاف بهتره چند نفری بار را فریت کنیم تا به 100 کیلو برسد و هزینه کمتری متقبل شویم

ایا برای فریت قوانین خاصی موجوده ؟ مثل ابعاد و حجم و نوع جنس و...

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط kasra1985 نمایش پست ها
    دوستان بنده شنيدم كرايه تاكسي از فرودگاه تا شهر نزديك 100 دلار هستش!!!!! بهتره كسي رو پيدا كنيم كه با پرواز ما باشه كه بتونيم هزينه رو تقسيم كنيم!
    من 13 آگوست با Turkish ميرم تورنتو! كسي اگه اين پرواز هست به من پيغام خصوصي بده
    بله همیشه تقسیم هزینه ها بهترین راه برای کاهش انهاست و حتما در جستجوی همسفر باشید
    برای پیدا کردن همسفر به این تاپیک مراجعه کنید
    (البته شما در این تاپیک هم سوالتان را مطرح کرده بودید)

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    پس با این اوصاف بهتره چند نفری بار را فریت کنیم تا به 100 کیلو برسد و هزینه کمتری متقبل شویم

ایا برای فریت قوانین خاصی موجوده ؟ مثل ابعاد و حجم و نوع جنس و...
    عرض کنم 300 کیلو نه 100 کیلو
    زیر 300 کیلو،3.5دلار به اضافه مبلغ مختصری بعنوان بارنامه
    در ضمن وقتی در کارگو بارتان راتحویل می گیرید 55دلار دیگر بعنوان هزینه ترمینال هم باید پرداخت کنید.تازه اگر هزینه رفت و آمد را هم حساب کنید خیلی کم نخواهد بود پس اگر بارتون زیاد نیست همراهتون بیارید به صرفه تر است
    ابعاد وحجم در آن حدی که ما می آوریم محدودیت نداره.
    محدودیت نوع کالا را هم که می دانید.
    خودتان باید موقع تحویل بارتان با بلیط و .... به فرودگاه امام بروید
    ویرایش توسط marjanmohajer : July 14th, 2010 در ساعت 10:27 PM

رشته و دانشگاه

شادی جان
    تا 300 کیلو یک قیمت داره بالای آن یک قیمت دیگه

Banned
    رشته و دانشگاه
    اکانت فعلا غیرفعال است.

نقل قول نوشته اصلی توسط marjanmohajer نمایش پست ها
    عرض کنم 300 کیلو نه 100 کیلو
    زیر 300 کیلو،3.5دلار به اضافه مبلغ مختصری بعنوان بارنامه
    در ضمن وقتی در کارگو بارتان راتحویل می گیرید 55دلار دیگر بعنوان هزینه ترمینال هم باید پرداخت کنید.تازه اگر هزینه رفت و آمد را هم حساب کنید خیلی کم نخواهد بود پس اگر بارتون زیاد نیست همراهتون بیارید به صرفه تر است
    ممنون از پاسختان
    به نظر شما 100 کیلو فریت هم به صرفه نیست؟ در چه مقیاس وزنی اندیکس سر به سری مقرون به صرفه میشه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط $Artin نمایش پست ها
    ممنون از پاسختان
    به نظر شما 100 کیلو فریت هم به صرفه نیست؟ در چه مقیاس وزنی اندیکس سر به سری مقرون به صرفه میشه؟
    این بستگی به نوع کالایی دارد که قصد آوردن آن را دارید.تفاوت قیمت آن را در کانادا و ایران حساب کنید ببینید با این اوصافی که عرض کردم آیا مقرون به صرفه است یا خیر؟
    یک راه دیگر هم وجود دارد.اگر مایل بودید پیام خصوصی بزنید تا بگویم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)