صفحه 10 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 176

موضوع: فرصت های شغلی

پیش فرض پاسخ : فرصت های شغلی برای دانشجویان در انگلستان

سلام
    من برا phd linguistics newcastle university آفر دارم. اما بهم بورس ندادن! آیا از سال آینده بورس میدن؟ شرایط کار چطوره؟ به نظر کسایی که تجربه دارن منطقیه برم؟ annual tuition fee: 10840 pound
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nassemaria نمایش پست ها
    سلام
    من برا phd linguistics newcastle university آفر دارم. اما بهم بورس ندادن! آیا از سال آینده بورس میدن؟ شرایط کار چطوره؟ به نظر کسایی که تجربه دارن منطقیه برم؟ annual tuition fee: 10840 pound
    ممنون
    احتمالش هست بتونید کمی فاند یا اسکالرشیپ از جایی جور کنید ولی امیدوار نباشید همه هزینه های شما رو پوشش بده. اینجا مثل آمریکا نیست.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط neda88 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی میتونه منو در مورد بازار کار مدیریت یا finance در انگلیس راهنمایی که ؟ با توجه به این که تحصیل اونجا خیلی هزینه بالایی داره بعدش می شه با این رشته ها کار با درآمد خوب پیدا کرد؟
    میشه گفت رشته های فایننس یکی از پردرآمد ترین رشته های انگلیس است. البته رقابت هم زیاد است چون خیلیها وارد این رشته میشوند و رشته هایی مثل حسابداری و مدیریت مالی و مدیریت سرمایه گذاری جزو پردرآمدترین رشته ها هستند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

ممنون از SO3 عزیز .
    یه سوال دیگه ازت تون داشتم، شاید به بحت خیلی مربوط نباشه.
    اگر من در یه دانشگاه درجه دو انگلیس مستری (الکترونیک) بگیرم چه قدر شانس دارم که بتونم کار پیدا کنم و اون جا بمونم؟
    (خواهرم انگلیس زندگی میکنه و میخوام هر جوری شده برم انگلیس بمونم پیش اون )
    رو راست به جای اینکه بخوام خودمو قاچاقی با بدبختی برسونم انگلیس و برم تقاضای پناهندگی بدم میخوام شیک از طریق دانشجویی اقدام کنم و بعد هر جوری شده واسه ادامه زنگی اون جا بمونم.
    یعنی به نظر شما میرزه که برای زندگی کردن در انگلیس و به دست اوردن اقامت انگلیس به این ترتیب اقدام کنم. (با توجه به هزینه بالایی که در سال اول باید برای تحصیل متقبل بشم)

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط abolfaz l نمایش پست ها
    ممنون از SO3 عزیز .
    یه سوال دیگه ازت تون داشتم، شاید به بحت خیلی مربوط نباشه.
    اگر من در یه دانشگاه درجه دو انگلیس مستری (الکترونیک) بگیرم چه قدر شانس دارم که بتونم کار پیدا کنم و اون جا بمونم؟
    (خواهرم انگلیس زندگی میکنه و میخوام هر جوری شده برم انگلیس بمونم پیش اون )
    رو راست به جای اینکه بخوام خودمو قاچاقی با بدبختی برسونم انگلیس و برم تقاضای پناهندگی بدم میخوام شیک از طریق دانشجویی اقدام کنم و بعد هر جوری شده واسه ادامه زنگی اون جا بمونم.
    یعنی به نظر شما میرزه که برای زندگی کردن در انگلیس و به دست اوردن اقامت انگلیس به این ترتیب اقدام کنم. (با توجه به هزینه بالایی که در سال اول باید برای تحصیل متقبل بشم)
    دوست عزیز من نمی دونم شما چکار کنید بهتره ولی قطعا پناهندگی بیخودی و بدون نیاز رو توصیه نمی کنم الان هرچقدر مشکلات برای ایرانی ها در انگلیسه به خاطر همین قشر وسیع پناهنده هایی است که 99 درصدشون هم واقعا پناهنده نیستند و فقط هدف مهاجرت و سو استفاده از قوانین رو دارند.

شما اگه سابقه کار داشته باشید و زرنگ هم باشید و به خوبی دنبال کار بگردید شانس دارید ولی اینکه آیا بتونید در شهری که خواهرتون هست کار پیدا کنید یا نه رو من نمی دونم. برای رشته های فنی و مهندسی در خیلی از شهرها شرایط کاری محدوده.

Junior Member

سلام دوستان
    من در مقطع لیسانس فیزیک دارم تحصیل میکنم .والان میخام برم کلاسهای برنامه نویسی (java یا ASP.NET ....) حالا سوالم اینه که چه شغل هایی مرتبط با رشته من در انگلیس موجوده ؟وبه نظر شما بری چه زبان برنامه نویسی فرصت شغلی بهتری وجود داره؟وکلا چه مهارت هایی رو توصیه میکنید که یاد بگیرم برای گذران زندگی؟
    سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Anna2012 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در مقطع لیسانس فیزیک دارم تحصیل میکنم .والان میخام برم کلاسهای برنامه نویسی (java یا ASP.NET ....) حالا سوالم اینه که چه شغل هایی مرتبط با رشته من در انگلیس موجوده ؟وبه نظر شما بری چه زبان برنامه نویسی فرصت شغلی بهتری وجود داره؟وکلا چه مهارت هایی رو توصیه میکنید که یاد بگیرم برای گذران زندگی؟
    سپاس
    مرتبط با رشته شما کارها بیشتر آکادمیک هستند البته در بعضی از صنایع هم فارغ التحصیل های فیزیک رو استخدام می کنند که احتمالا خودتون بهتر اطلاع دارید. جاوا، ++C و #C بیشترین تقاضا برای کار رو دارند ولی یادتون باشه شما دارید با مهندس های نرم افزار تخصصی برای اون شغل ها رقابت می کنید (افرادی که 3-4 سال در دانشگاه بطور حرفه ای مهندسی نرم افزار خوندند)، با چند کلاس برنامه نویسی نمی تونید شانس خاصی برای کار پیدا کردن در این زمینه داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط S03 نمایش پست ها
    مرتبط با رشته شما کارها بیشتر آکادمیک هستند البته در بعضی از صنایع هم فارغ التحصیل های فیزیک رو استخدام می کنند که احتمالا خودتون بهتر اطلاع دارید. جاوا، ++C و #C بیشترین تقاضا برای کار رو دارند ولی یادتون باشه شما دارید با مهندس های نرم افزار تخصصی برای اون شغل ها رقابت می کنید (افرادی که 3-4 سال در دانشگاه بطور حرفه ای مهندسی نرم افزار خوندند)، با چند کلاس برنامه نویسی نمی تونید شانس خاصی برای کار پیدا کردن در این زمینه داشته باشید.
    ممنون از پاسختون ...بالاخره یه نفر ج داد....
    خب با این شرایط، پیشنهاد میکنید از الان روی چه کاری حساب باز کنم؟ آیا درامد اینگونه کارها (اکادمیک و...)مناسب است؟و +آخرین سوال پست قبلیم ..........؟
    +(گرچه شاید ربطی به این تاپیک نداشته باشه ولی میشه بفرمایید در آلمان و امریکا وضع شغلی برای کسی با شرایط من چیست؟)
    سپاس

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Anna2012 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون ...بالاخره یه نفر ج داد....
    خب با این شرایط، پیشنهاد میکنید از الان روی چه کاری حساب باز کنم؟ آیا درامد اینگونه کارها (اکادمیک و...)مناسب است؟و +آخرین سوال پست قبلیم ..........؟
    +(گرچه شاید ربطی به این تاپیک نداشته باشه ولی میشه بفرمایید در آلمان و امریکا وضع شغلی برای کسی با شرایط من چیست؟)
    سپاس
    در هر کشور اگه مدرک تحصیلی از همون کشور (یا مدرک تحصیلی از دانشگاه معتبر در سطح دنیا) نداشته باشید شانس کار خوب و رده بالا براتون بسیار بسیار کم میشه. برای کار آکادمیک (که درآمد نسبتا خوبی هم داره) نیاز به تحصیلات تکمیلی دارید. سوال آخرتون خیلی خیلی کلیه و میشه از آشپزی تا حقوق مالیاتی همه چیز رو لیست کرد. این مهارت ها رو معمولا همه وقتی نیاز بشه یاد می گیرند، شما همه سعی تون این باشه که تا حد ممکن به زبان کشوری که میرید مسلط باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت های شغلی

با سلام
    من لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار دارم و حدود سه سال در زمینه شبکه و امنیت شبکه سابقه کار دارم و تخصص در زمینه شبکه و امنیت شبکه دارم و برای تابستان و یا پاییز هم امتحانات بین الملللی سیسکو را می دهم اما مدرک زبان ندارم می خواستم بدونم که فرصت شغلی شبکه و امنیت شبکه وجود دارد یا خیر و میزان حقوق به چه صورت می باشد
    و اینکه ایا مدرک شبکه نداشته باشین هم کار وجود دارد یا خیر
    و دیگر اینکه برای این سطح کار چه مدرک زبانی باید داشته باشیم
    با تشکر

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)