صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 176

موضوع: فرصت های شغلی

پیش فرض پاسخ : فرصت های شغلی

اساتيدي كه الان بريتانيا هستن ميشه راهنمايي كنيد كه بازار كار براي رشته مهندسي جوشكاري چجوريه؟

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

دوستان من واسه دکترای operation management با فاند کامل دانشگاه منچستر پذیرش گرفتم. وضعیت بازار کار تو انگلیس واسه رشته های business چطور هست؟ کسی اطلاعاتی داره؟ مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fernando20 نمایش پست ها
    اساتيدي كه الان بريتانيا هستن ميشه راهنمايي كنيد كه بازار كار براي رشته مهندسي جوشكاري چجوريه؟
    به خوبی ایران نیست ولی شرکت های نفتی گاهی آگهی میکنن ولی معمولا حاظر نیستن اسپانسر بشن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    دوستان من واسه دکترای operation management با فاند کامل دانشگاه منچستر پذیرش گرفتم. وضعیت بازار کار تو انگلیس واسه رشته های business چطور هست؟ کسی اطلاعاتی داره؟ مرسی
    دوست من مستر همین رشته را دارد و بعد از ۲ سال که دنبال کار بود نتونست کار همیشگی پیدا کنه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت های شغلی برای دانشجویان در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط nassemaria نمایش پست ها
    سلام
    من برا phd linguistics newcastle university آفر دارم. اما بهم بورس ندادن! آیا از سال آینده بورس میدن؟ شرایط کار چطوره؟ به نظر کسایی که تجربه دارن منطقیه برم؟ annual tuition fee: 10840 pound
    ممنون
    اختمالش خیلی کم است، ولی من یه دوست داشتم که بورس گرفت فرق مهمش با ما این بود که انگلیسی بود

Junior Member Futua آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil - IU

سلام
    میتونم در مورد موقعیت های کاری "مهندسی عمران" اطلاعاتی داشته باشم؟! وقتی فوق لیسانیس داری ؟!
    "Brain in a Vat"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-University of Liverpool

پیش فرض پاسخ : هزینه تحصیل و زندگی در انگلستان

سلام به همگی
    منم مثل بقیه ۱ ماه هست که دنبال اسپانسر تو انگلیس میگردم. تازه گیها شنیدم یک شرکتهای تو انگلیس هستند مثل Umbrella Company با این فرق که واست کار قراردادی هم پیدا میکنند! کسی راجع به این شرکتها اطلاعاتی داره؟

ممنون
    BE AND LET IT BE

Member onlysat آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law graduate - Tehran

دوستان راجع به کارهای حقوقی وضعیت چطوریه ؟ آیا با کار موقت در هنگام دانشجویی میشه اونو تبدیل کرد به کار دائم بعد از اتمام تحصیل ؟
    مرد دانشمندي مانند ابن سينا در هيچ دانشگاهي درس نخوانده بود؛ پيش پدر و چند آموزگار گمنام تحصيل كرده بود، اما با ذوق و شوق و همتي كه داشت در هجده سالگي همه دانشهاي روزگارش را نيك مي دانست.((از كتاب معجزه ايراني بودن))

Junior Member

من مدتی هست که دنبال کار هستم هم چیز خوب پیش میره تا اونجا که می فهمند اسپانسر لازم دارم

افراد زیادی هم میشناسم که رزومه قوی دارند ولی اینترنشنال هستند یعنی جز اتحادیه اروپا نیستن و برای کار نیاز به اسپانسر دارند و همین مشکل رو دارند یه سوال برام پیش اومده:

۱.اصلا کسی تا حالا شغل شرکتی پیدا کرده که حاظر باشند اسپانسر بشن؟ منظورم فوق دکترا نیست. من نه تا حالا شنیدم ، نه دیدم
    ۲. چرا کمپانی ها تمایل ندارند اسپانسر بشن؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط uk2012 نمایش پست ها
    من مدتی هست که دنبال کار هستم هم چیز خوب پیش میره تا اونجا که می فهمند اسپانسر لازم دارم

افراد زیادی هم میشناسم که رزومه قوی دارند ولی اینترنشنال هستند یعنی جز اتحادیه اروپا نیستن و برای کار نیاز به اسپانسر دارند و همین مشکل رو دارند یه سوال برام پیش اومده:

۱.اصلا کسی تا حالا شغل شرکتی پیدا کرده که حاظر باشند اسپانسر بشن؟ منظورم فوق دکترا نیست. من نه تا حالا شنیدم ، نه دیدم
    ۲. چرا کمپانی ها تمایل ندارند اسپانسر بشن؟
    سلام

1- من تعداد زیادی رو دیدم. خودم هم در شرکتی کار میکنم که اسپانسر من هستن.

2- معمولا شرکت ها فکر میکنن اسپانسر شدن براشون محدودیت میاره یا مثلا خیلی دردسر داره. برای همین کلا بهش فکر نمیکنن. از طرف دیگه هم معمولا شرکت ها کوچیک تر فقط یک نفر رو به عنوان HR دارن که هیچ آشنایی هم با ویزا نداره و اصلا نمیخوان درگیر این پروسه ها بشن. گرچه گرفتن مجوز اسپانسر شدن برای شرکت ها کار سخت و پر هزینه ای نیست و حتی خود شما میتونید برای اون شرکت هم اپلای کنید در صورتی که اونها شما رو بخوان و باهاتون همکاری کنن.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)