صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 176

موضوع: فرصت های شغلی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science-University of Liverpool

پیش فرض پاسخ : فرصت های شغلی

I think it is very Important to how explain your visa requierment to your potential employer or agencies.I found out they are more acceptable if you know how to negotiate with them.

For example if they ask about your situation tell them :" I require visa sponsorship. Thant said, I am happy to take less salary than the other candidates to finance my UK sponsorship."

Or before apply for a company have a look at their Linkedin page and
    find out whether they have any non-european staff. If so, it means you have more chance with that employer.

Also there are many companies in Uk that are happy to help businesses to sort out their sponsorship. A company have asked me a while ago what is sponsership and how they can get one and I have sent them below information::

Feel free to change/send this to any company that you want

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Tier2 sponsorship process is quite straight forward for an employer and has no hassle to apply, currently there are about 30,000 companies in UK who have sponsorship license.

The process takes 4 weeks to complete. The UKBA application submission fee is £515 (small company) or £1545 (international company) for Sponsorship Licence + £184 for Certificate of Sponsorship which I am happy to pay all the fees myself. For more information about this process please refer to http://www.ukba.homeoffice.gov.uk/bu...oringmigrants/ address.

That said, there are many companies that offer free advice on Tier2 UK Visa requirements and can take care of all these process on behalf of an employer like IAS ( http://iasservices2-px.rtrk.co.uk/tier-2-general-visa/) or capital visas (http://www.capitalvisas.com/UK/Spons...onsorship.aspx) or permits2work (http://www.permits2work.co.uk/servic...orship-licence) which they are offer a free telephone consultation or visa assessment.

I hope this helps. Please let me know if you need any further information.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    I hope this helps

Sorry for english reply but it's a pain to type Farsi

نقل قول نوشته اصلی توسط uk2012 نمایش پست ها
    من مدتی هست که دنبال کار هستم هم چیز خوب پیش میره تا اونجا که می فهمند اسپانسر لازم دارم

افراد زیادی هم میشناسم که رزومه قوی دارند ولی اینترنشنال هستند یعنی جز اتحادیه اروپا نیستن و برای کار نیاز به اسپانسر دارند و همین مشکل رو دارند یه سوال برام پیش اومده:

۱.اصلا کسی تا حالا شغل شرکتی پیدا کرده که حاظر باشند اسپانسر بشن؟ منظورم فوق دکترا نیست. من نه تا حالا شنیدم ، نه دیدم
    ۲. چرا کمپانی ها تمایل ندارند اسپانسر بشن؟
    BE AND LET IT BE

سلامبچه ها یه سوالکسی میدونه توی انگلیس به یه تکنیسین اتاق عمل حدودا در ماه چند دلار میدن؟واجبه ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت های شغلی برای دانشجویان در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط hassangholi نمایش پست ها
    سلام
    من درسم تموم شده و در حین درس کار پیدا کردم و الان بیش از ۸ ماه از ۱۲-۱۳ ماهی که اینجا بودم رو کار کردم در کنار درسم. اولا من هیچکدوم از کارهام رو از این سایتها به دست نیاوردم و همش با نتورکی بوده که خودم زدم و البته کمی شانس(بخوانید خدا کمکم کرد)...
    اما مسئله اصلی :

من شاید روزی ۲تا interview تلفنی داشته باشم خیلی جاها فعالیت میکنم و دلیل همه این فعالیتهام اینه که شرکت آخری که کار پیدا کردم و الان باهاشون کار میکنم برخلاف تصورش نتوسنت جزو tier2 ساپورتر ها بشه و حالا من موندم و حوضم بنا به توصیه یکی از بچه های تو cv-lib ثبت نام کردم و البته هنوز پولی ندادم به این سایت اتفاقاْ همون فردا ثبت نام ۵تا interview تلفنی گرفتم(هرکدوم حداقل ۲۰ دقیقه) منتها هیچکدوم شرکتی که tier2 باشه تو دست و بالشون ندارن .

یه سوال برام پیش اومده اینه که آیا واقعاْ cv-lib میتونه کمکی بکنه و یا نه؟

به نظرم عوض لینک دادن به سایتهای کاریابی معمول تو انگلیس اگه بشه سایتهای کاریابی که با شرکتهای بزرگ درارتباط هستن رو بشه لینک گذاشت بهتر از اینه که وقت آدم از بین بره تو سایتهای کاریابی که فقط با شرکتهای کوچک و متوسط کار میکنن من نمیدونم چندتا از دوستان تا حالا تونستن مصاحبه تلفنی و یا از طریق skype بکیرین چون این کارشون واقعاْ کلافه کننده س هر مصاحبه ایی حداقل نزدیک به ۳۰دقیقه از وقت ادم رو مییگره و آخر به طرف هی میگی بابا من tier2 میخوام طرف انگاری اونجا نشسته پول میگیره که تلفن بزنه اطلاعات شما رو با cvتون مطابقت بده.
    دوست عزیز من حس می کنم وضعیت مالی من هم مثل شماست. (با در نظر گرفتن پوند 5000 تومن) من فقط 100 تای اول دارم و به نظرتون می تونم بیام اونجا و رو رشته و کار حساب کنم؟! نرم افزار هستم...
    ایا میشه بعد درسس کار خوب پیدا کرد که بشه چرخوند و کم کم دائم بگیرم؟! قبلا شنیده بودم دانشگاه یه حالت دکان بازار داره برایشون و رو فرصت های شغلی نقش مهمی بازی نمی کنه؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت های شغلی برای دانشجویان در انگلستان

سلام به تمامی دوستان
    من جدیدا برای یک شرکت در انگلستان اقدام کردم و با HR در تماس بودم. مسئول HR بعد از این که فهمید من اروپایی نیستم گفت ممکنه برای ویزا مشکل بوجود بیاد چون اون ها license ندارند. من با توجه به ایمیل مریم خانم بهشون جواب دادم که شما هم می تونید license بگیرید و اون ها هم انگار تصمیم گرفتند تحقیقاتی بکنند و ببینند آیا می تونند license بگیرند. حالا من می خوام بیشتر باهاشون در تماس باشم و همونطور که مریم خانم گفتند یک سری شرکت های مشاور رو بهشون پیشنهاد بدم که از اون ها هم سئوال بپرسند. حالا می خواستم ببینم ایا کسی هست اینجا که با شرکت های مشاوره ای در تماس بوده و می دونه کدوم ها بیشتر معتبرند
    این ها را مریم خانم پیشنهاد داده بودند
    IAS ( http://iasservices2-px.rtrk.co.uk/tier-2-general-visa/) or capital visas (http://www.capitalvisas.com/UK/Spons...onsorship.aspx) or permits2work (http://www.permits2work.co.uk/servic...orship-licence) which they are offer a free telephone consultation or visa assessment.
    ممنون

سلام دوستان میشه لطفا دوستانی که در انگلیس تشریف دارن راهنمایی کنن که درصد پید ا کردن کار در رشته های مالی مثل حسابداری، ریاضی مالی و ...بعد از خوندن مستر در انگلیس حدودا چقدر هست؟! مثلا واقعا چند درصد امکانش هست که تو اون 4ماه بعد از اتمام مستر بشه یه کارمتوسط جور کرد که باهاش ویزا گرفت؟!!
    ممنون

سلام دوستان میشه لطفا دوستانی که در انگلیس تشریف دارن راهنمایی کنن که درصد پید ا کردن کار در رشته های مالی مثل حسابداری، ریاضی مالی و ...بعد از خوندن مستر در انگلیس حدودا چقدر هست؟! مثلا واقعا چند درصد امکانش هست که تو اون 4ماه بعد از اتمام مستر بشه یه کارمتوسط جور کرد که باهاش ویزا گرفت؟!!و همینطور چقدر احتمال گرفتن فاند کامل واسه دکترا هست بعد از اینکه مستر رو تموم کنیم همونجا؟!
    ممنون
    ویرایش توسط ZahraRezaei : August 19th, 2014 در ساعت 04:03 PM

Moderator
    benyalda آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    حسابداری و مالی

نقل قول نوشته اصلی توسط ZahraRezaei نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه لطفا دوستانی که در انگلیس تشریف دارن راهنمایی کنن که درصد پید ا کردن کار در رشته های مالی مثل حسابداری، ریاضی مالی و ...بعد از خوندن مستر در انگلیس حدودا چقدر هست؟! مثلا واقعا چند درصد امکانش هست که تو اون 4ماه بعد از اتمام مستر بشه یه کارمتوسط جور کرد که باهاش ویزا گرفت؟!!و همینطور چقدر احتمال گرفتن فاند کامل واسه دکترا هست بعد از اینکه مستر رو تموم کنیم همونجا؟!
    ممنون

این سوال منم هست

Junior Member

سلام دوستان
    می شه در انگلیس کارهای مرتبط با هتل و همچنین کارهایی مثل آشپزی، قنادی، کافه و ... رو پیدا کرد که کارفرما حاضر بشه اسپانسر بشه؟؟

Junior Member

با سلام به همه
    من 15 سال سابقه کار موثر و مرتبط با رشته خودم که فوق مهندسی مواد هست دارم. کارم بیشتر مربوط به مدیریت و مهندسی تولید بوده. میخواستم برای فوق manufacturing engineering اپلای کنم (که در لیست مشاغل مورد نیاز هم هست) آیا با این سابقه کار و مدرک فوق از انگلیس شانس پیدا کردن کار تو انگلیس رو دارم؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ffazlali نمایش پست ها
    با سلام به همه
    من 15 سال سابقه کار موثر و مرتبط با رشته خودم که فوق مهندسی مواد هست دارم. کارم بیشتر مربوط به مدیریت و مهندسی تولید بوده. میخواستم برای فوق manufacturing engineering اپلای کنم (که در لیست مشاغل مورد نیاز هم هست) آیا با این سابقه کار و مدرک فوق از انگلیس شانس پیدا کردن کار تو انگلیس رو دارم؟
    ممنون
    بله اگه زبانتون عالیه شانستون نسبتا خوب خواهد بود.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)