صفحه 4 از 18 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 176

موضوع: فرصت های شغلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت های شغلی برای دانشجویان در انگلستان

سلام . لطفا محبت کنید درباره میزان دستمزد کار دانشجویی و اینکه چقدر از خرج ها رو پوشش می دهد به من اطلاعاتی بدهید .مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MscEng Software - UK

بستگی به کاری که گیر میارین داره.
    منتها من ندیدم بالاتر از 10پوند در ساعت بدن به دانشجو (خارجی) - در ضمن ساعتی 10تا خیلی زیاده معمولاً بر اساس رده سنی‌تون از 6.5 تا 8 بیشتر نمیدن.
    اگر بتونید 20 ساعت در هفته رو پر کنید یعنی 80 ساعت در ماه با فرض اینکه ساعتی 8 پوند بگیرن میشه 640 تا که خرج دانشجویی رو درمیاره منتها.... اگر با این فرض میخواین بیان اینجا مطمئن باشید به این راحتیها کار پیدا نمیکنید حدافل 3-4 ماه رو اول باید حسابی بگردین و کلی زبانتون رو خوب کنید و از فرهنگشون سر در بیارین و ... و گاهاً کارهایی پیدا میکنید که اصلاً مرتبط نیست مثل کارگری و بسته به روحیه تون امکان داره کلاً با کارفرما حال نکنید و بخواین بزنید به تیپ و تارش چون بهرحال خارجی هستی و الخ....
    Hope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassangholi نمایش پست ها
    بستگی به کاری که گیر میارین داره.
    منتها من ندیدم بالاتر از 10پوند در ساعت بدن به دانشجو (خارجی) - در ضمن ساعتی 10تا خیلی زیاده معمولاً بر اساس رده سنی‌تون از 6.5 تا 8 بیشتر نمیدن.
    اگر بتونید 20 ساعت در هفته رو پر کنید یعنی 80 ساعت در ماه با فرض اینکه ساعتی 8 پوند بگیرن میشه 640 تا که خرج دانشجویی رو درمیاره منتها.... اگر با این فرض میخواین بیان اینجا مطمئن باشید به این راحتیها کار پیدا نمیکنید حدافل 3-4 ماه رو اول باید حسابی بگردین و کلی زبانتون رو خوب کنید و از فرهنگشون سر در بیارین و ... و گاهاً کارهایی پیدا میکنید که اصلاً مرتبط نیست مثل کارگری و بسته به روحیه تون امکان داره کلاً با کارفرما حال نکنید و بخواین بزنید به تیپ و تارش چون بهرحال خارجی هستی و الخ....
    سلام
    شما تازه خیلی دست بالا حساب کردید بالاتر از 6.5 پوند تو ساعت نمی دهند معمولا ساعتی 4.5 الی 5 پوند مگر تخصص خاصی داشته باشید یا این که اشنا داشته باشید. دوستان بدونند که کار دانشجویی تو انگلیس کار تو رستوران و کارت پخش کنی و ........از جمله این کارها هست. این هم در نظر بگیرید کار کردن و درس خوندن با هم مشکله و ممکنه از درس خوندن بمونید و معمولا بیشتر افرادی که برای درس خوندن به انگلیس می ایند از قشر مرفه جامعه هستند و ممکنه اینجور کارها براشون سخت باشه البته سوء تفاهم نشود باز هم می گویم اکثرا نه همه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MscEng Software - UK

والا طبق قانون نمیتونن زیر 6.5 بدن - ولی خب شاید باشه مواردی که بقول شما 4.5 و 5 هم بدن.

من خودم 8 پوند میگیرم تازه اندازه یه آدم فول تایم گاهاً کار میکنم و کلی هم کار اضافه بر سازمان که اصلاً تو چارچوب قراردادم نیومده براشون انجام میدم -ماه پیش رفتم با رئیس شرکت صحبت کردم و گفتم من اینهمه کار میکنم چرا کف حقوق زدی برام و گفت باشه و اضافه میکنم و ... نشون به اون نشون که کارم رو کم کرده و به اندازه همون نیمه وقت بهم کار میده که مبادا بیشتر از ساعتی 8تا بهم پول بده!!!

خلاصه فکر نکنین اینجا حلوا پخش میکنن و یا با تنبل بازی مثل ایرون که اکثرا قریب به اتفاق در میارن میشه به جایی رسید.
    -----------------ویرایش-----------------
    در مورد کار و درس و قشر مرفهه حق با titanivaس - واقعاً سخته ولی کار نشد نداره من خودم رو حساب پوند 1800-1900 بلند شدم اومدم و خیلی بنیه مالی قوی مثل بقیه بچه ها نداشتم - برا همین وقتی دیدم پوند رفت رو 3000تومن دیگه وقت رو تلف نکردم و هرطور بود کار پیدا کردم. دقیقاً هم یادم میاد سر پیدا کردن کار گاهاً شبها 3-4 ساعت بیشتر نمیتونستم بخوابم (در حال رزومه نویسی و رزومه فرستادن بودم)

پ.ن : یکی که زود دعاش میگیره برام دعا کنه من tier2 حل بشه من یه ماه اینجا مجانی مشاوره کاریابی و رزومه نویسی و حل تمرین میدم
    ویرایش توسط hassangholi : October 22nd, 2012 در ساعت 12:47 AM
    Hope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassangholi نمایش پست ها
    والا طبق قانون نمیتونن زیر 6.5 بدن - ولی خب شاید باشه مواردی که بقول شما 4.5 و 5 هم بدن.

من خودم 8 پوند میگیرم تازه اندازه یه آدم فول تایم گاهاً کار میکنم و کلی هم کار اضافه بر سازمان که اصلاً تو چارچوب قراردادم نیومده براشون انجام میدم -ماه پیش رفتم با رئیس شرکت صحبت کردم و گفتم من اینهمه کار میکنم چرا کف حقوق زدی برام و گفت باشه و اضافه میکنم و ... نشون به اون نشون که کارم رو کم کرده و به اندازه همون نیمه وقت بهم کار میده که مبادا بیشتر از ساعتی 8تا بهم پول بده!!!

خلاصه فکر نکنین اینجا حلوا پخش میکنن و یا با تنبل بازی مثل ایرون که اکثرا قریب به اتفاق در میارن میشه به جایی رسید.
    -----------------ویرایش-----------------
    در مورد کار و درس و قشر مرفهه حق با titanivaس - واقعاً سخته ولی کار نشد نداره من خودم رو حساب پوند 1800-1900 بلند شدم اومدم و خیلی بنیه مالی قوی مثل بقیه بچه ها نداشتم - برا همین وقتی دیدم پوند رفت رو 3000تومن دیگه وقت رو تلف نکردم و هرطور بود کار پیدا کردم. دقیقاً هم یادم میاد سر پیدا کردن کار گاهاً شبها 3-4 ساعت بیشتر نمیتونستم بخوابم (در حال رزومه نویسی و رزومه فرستادن بودم)

پ.ن : یکی که زود دعاش میگیره برام دعا کنه من tier2 حل بشه من یه ماه اینجا مجانی مشاوره کاریابی و رزومه نویسی و حل تمرین میدم
    سلام آقای hassangholi . مرسی از اینکه بهم جواب دادین . لطفا درباره این tier2 بهم مختصر توضیح میدین که چی هست ؟ خیلی ممنون .

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

دوستان واقعا روي پيداكردن كارهاي دانشجويي(كار در كافه و رستوران و...) چقدر ميشه حساب باز كرد؟
    در اسكاتلند.
    کربلایم آرزوست...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - آزاد واحد کرج

سلام
    من میخواستم بپرسم چه جوری میشه لیستی از رشته های مورد نیاز یا دیمند توی انگلیس بر اساس بازار کار پیدا کرد ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید !
    صدور فايل نامبر کبک : 25/10/2011 - زبان فرانسه : B2 و B1 - انگليسي : IELTS 6.5 - رشته : صنايع صفر امتيازي سابق ( 12 امتیازی کنونی) - مجرد - سابقه کار : 6 سال با بيمه - تاریخ دریافت ایمیل آپدیت : 18/02/2015 - تاریخ دریافت ایمیل انتظار مصاحبه : ؟ - تاريخ مصاحبه : ؟

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

سلام دوباره،

دوستان عزیزی که نبال کار میگردن، Linked In رو فراموش نکنید. متاسفانه من تازه امسب موقعیت های شغلی موجود در این سایت رو دیدم که به ظاهرا میتونستن موقعیت های خوبی باشن، به ویژه که به طور مستقیم برای شرکت ها اپلای میکنید و نه برای کاریابی ها.
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

Junior Member

سلام دوستان.من رشته it هستم و دارم برای master انگلیس اقدام میکنم.با مشاوره هایی که کردم گفتن رشته it & management را اونجا بخونم که بعد راحت کار پیدا کنم با این رشته مدیریت.به نظر شما بازار کار این رشته خوب هست؟چون هدفم از گرفتن ارشد در انگلیس اینه که بعد همونجا بمونم.چند درصد امکان داره بتونم کار پیدا کنم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط msdiri نمایش پست ها
    سلام دوستان.من رشته it هستم و دارم برای master انگلیس اقدام میکنم.با مشاوره هایی که کردم گفتن رشته it & management را اونجا بخونم که بعد راحت کار پیدا کنم با این رشته مدیریت.به نظر شما بازار کار این رشته خوب هست؟چون هدفم از گرفتن ارشد در انگلیس اینه که بعد همونجا بمونم.چند درصد امکان داره بتونم کار پیدا کنم؟
    درصدی نیست. بستگی به وضعیت شما٬‌ سوابقتون و میزان تلاشتون برای کار پیدا کردن داره. احتمالش هست ولی ساده نیست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)