صفحه 9 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 176

موضوع: فرصت های شغلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : فرصت های شغلی برای دانشجویان در انگلستان

نقل قول نوشته اصلی توسط hamini نمایش پست ها
    موردهایی رو هم که دارند این کارو انجام میدند رو میشناسید؟ ضریب خطر چطوره؟ شما چه توصیه ایی دارین"؟
    اینجا اصلا فکر خلاف کردن رو نکنید با کسی شوخی ندارند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط taherspring نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه دکترا در زمینه مهندسی مواد و گرایشی که تو صنعت نفت و گاز کاربرد داره از دانشگاه انگلیس پذیرش دارم که چون پروژه صنعتی هست ویزاtier 2 واسه 3 سال می گیرم. می خوام بدونم بعد 3 سال می تونم کاری مرتبط پیدا کنم؟ و اینکه 3 سال tier 2 داشتم مزیت هست؟
    اگه منظورتون از *
    گرایشی که تو صنعت نفت و گاز کاربرد داره * خوردگی هست کارش خوبه اگه بالای ۵ سال سابقه کار دارید که چه بهتر بالای ۵۰۰۰۰ تا شروع حقوقتون میشه
    پی اچ دی تو کمپانی مثل سابقه کار است

Junior Member

دوستان راجع به کار در forex کسی اطلاعی داره؟ دانشجویی که اجازه کار نداره، برای کالج اومده میتونه حساب باز کنه و forex کار کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dastjerdi نمایش پست ها
    دوستان راجع به کار در forex کسی اطلاعی داره؟ دانشجویی که اجازه کار نداره، برای کالج اومده میتونه حساب باز کنه و forex کار کنه؟

بله دوست عزیز، یکی از بهترین کارهایی که دانشجو ها می تونند انجام بدند، کار کردن در بازار های مالی هست. البته نیاز به دانش و اطلاعات کافی داره تا بتونید از این راه پول در بیارید اما اگر کسی وقت بزاره چند ماه در این زمینه تمرین کنه، بعدش بازدهی مناسبی می تونه داشته باشه...
    ضمنا معامله کردن در بازارهای مالی اینجا روش های مختلفی داره که می تونه حتی free tax هم باشه یعنی نیازی نیست از سودی که بدست می آرید مالیات پرداخت کنید...

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Systems Engineering - City university London

نقل قول نوشته اصلی توسط roberto048 نمایش پست ها
    بله دوست عزیز، یکی از بهترین کارهایی که دانشجو ها می تونند انجام بدند، کار کردن در بازار های مالی هست. البته نیاز به دانش و اطلاعات کافی داره تا بتونید از این راه پول در بیارید اما اگر کسی وقت بزاره چند ماه در این زمینه تمرین کنه، بعدش بازدهی مناسبی می تونه داشته باشه...
    ضمنا معامله کردن در بازارهای مالی اینجا روش های مختلفی داره که می تونه حتی free tax هم باشه یعنی نیازی نیست از سودی که بدست می آرید مالیات پرداخت کنید...
    میشه در مورد این کار بیشتر توضیح بدین؟ اطلاعات مرتبط رو کجا میتونیم دنبالش بگردیم؟ ممنون

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

پیش فرض پاسخ : زندگی در انگلستان، فرهنگ و جامعه

من یک سوال دیگر هم دارم من رشتم گردشگری هست و اینجوریکه DR. GrahamMiller رئیس مدرسه گردشگری دانشگاه ساری تو YOU TUBE میگهاین دانشگاه بهترین دانشگاه گردشگری اروپا و جزو 5 تای اول دنیاست. شورای جهانی سفر و گردشگری (WTTC) کهمعتبرترین نهاد خصوصی گردشگری تو دنیاست چند روز پیش چشم انداز 10 ساله ی گردشگریدنیا رو منتشر کرد که پیش بینیش در مورد انگلیس نسبتا رضایت بخشه با وجود بحرانمالی. http://www.wttc.org/research/economi...nited-kingdom/ حالا سوال من از دوستانی که انگلیسهستن و از نزدیک شاهد مسائل، اینه که یک فارغ التحصیل گردشگری (دکتری) می تونه توانگلیس کار خوبی پیدا کنه و در قبالش درآمد خوبی داشته باشه و بتونه اقامت بگیره؟ البته من می دونم که انگلیسخیلی کشور توریست پذیری مثل فرانسه یا امریکا نیست و تو گزارش WTTC هم هستکه 70% گردشگری انگلیس داخلیه و 30% خارجی. اما اینجوری که MANOTO 1 نشون میدهانگلیسی ها اهل سفر و گردش و خلاصه فعالیت هایی از این دست هستند. ضمنا قوانین اقامت هم ظاهراسخت تر شده. از قوانین جدید من اطلاعی ندارم. قبلا یادم می آد بعد از تحصیل بایدکار می گرفتید با سالی 36 هزار پوند درآمد. الان به چه صورت هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamini نمایش پست ها
    میشه در مورد این کار بیشتر توضیح بدین؟ اطلاعات مرتبط رو کجا میتونیم دنبالش بگردیم؟ ممنون
    اگر ایران هستید که کلاس های زیادی مخصوصا تهران برای آموزش بازارهای بورس ( چه سهام چه فارکس چه طلا ) برگزار می شه ( تا چند سال پیش که ما ایران بودیم که برگزار می شد )
    اگر هم لندن هستید که می تونید در اینترنت سرچ کنید و مطالب آموزشی رو پیدا کنید. در لندن هم می شناسم کسی رو که تدریس خصوصی می کنه در این زمینه
    اگر ایران هستید بهتره همونجا وقت بزارید و یاد بگیرید...

Junior Member

سلام دوستان . درآمد یک دانشجو در لندن چقدر میتونه باشه اگه مثلاً در رستورانی کار کنه یا اینکه Cashier باشه یا ..... باتوجه به قوانین کار دانشجویان(اجازه کار 20 ساعت در هفته و روزهای تعطیل)
    کلاً منطورم اینه که ساعتی چند به یه دانشجو میدن؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Panishah نمایش پست ها
    سلام دوستان . درآمد یک دانشجو در لندن چقدر میتونه باشه اگه مثلاً در رستورانی کار کنه یا اینکه Cashier باشه یا ..... باتوجه به قوانین کار دانشجویان(اجازه کار 20 ساعت در هفته و روزهای تعطیل)
    کلاً منطورم اینه که ساعتی چند به یه دانشجو میدن؟
    کارهای رده پایین حدود ماهیانه 300-400 پوند برای دانشجوها که 20 ساعت کار کنند.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میتونه منو در مورد بازار کار مدیریت یا finance در انگلیس راهنمایی که ؟ با توجه به این که تحصیل اونجا خیلی هزینه بالایی داره بعدش می شه با این رشته ها کار با درآمد خوب پیدا کرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)