صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 58 , از مجموع 58

موضوع: تا كي منتظر جواب دانشگاه ها باشيم؟

پیش فرض پاسخ : تا كي منتظر جواب دانشگاه ها باشيم؟

بزاريد من بگم اولين بار از كجا در مورد تاريخ April 15 شنيدم شايد كمك كنه
    The first thing you need to know is that all graduate schools (at least in the US) subscribe to a national acceptance deadline of April 15. (In case that wasn't clear, all grad schools agree to give you until April 15 to accept or deny their offer.) Basically, this means that you can wait for all your grad schools to respond before making a decision. If you don't hear from one of your schools by, say, March 15, give that school a call — telephone rather than e-mail.

http://www.uni.edu/~gotera/gradapp/results.htm

و البته كلا تو اين صفحه اي كه لينكش رو دادم اطلاعات جالب ديگه اي هم نوشته كه بد نيست بدونيد

All American graduate schools have a national acceptance deadline of April 15. This means that, if they don’t hear from you by then, that you will not be attending that school

http://unlmcnair.wordpress.com/2012/...-the-decision/

به نظر من اگر از روي همون جواب هاي اوليه يه چند تا سرچ كوچيك تو گوگل مي كرديد سريعتر به جواب سوالتون ميرسيديد

نقل قول نوشته اصلی توسط parisa_km نمایش پست ها
    بزاريد من بگم اولين بار از كجا در مورد تاريخ April 15 شنيدم شايد كمك كنه
    The first thing you need to know is that all graduate schools (at least in the US) subscribe to a national acceptance deadline of April 15. (In case that wasn't clear, all grad schools agree to give you until April 15 to accept or deny their offer.) Basically, this means that you can wait for all your grad schools to respond before making a decision. If you don't hear from one of your schools by, say, March 15, give that school a call — telephone rather than e-mail.

http://www.uni.edu/~gotera/gradapp/results.htm

و البته كلا تو اين صفحه اي كه لينكش رو دادم اطلاعات جالب ديگه اي هم نوشته كه بد نيست بدونيد

All American graduate schools have a national acceptance deadline of April 15. This means that, if they don’t hear from you by then, that you will not be attending that school

http://unlmcnair.wordpress.com/2012/...-the-decision/

به نظر من اگر از روي همون جواب هاي اوليه يه چند تا سرچ كوچيك تو گوگل مي كرديد سريعتر به جواب سوالتون ميرسيديد
    سلام
    منم اولين كاري كه كردم همين بود كه توي گوگل عبارت شما رو سرچ كردم. يه بار ديگه اين دو تا لينك رو دقيق اگر بخونيد, بازم چيزي در مورد ددلاين جواب دادن دانشگاه نيست, بلكه ددلاين جواب دادن دانشجو به دانشگاه هست. به هر حال چون منابعشون هم معتبر نيستن قابل استناد نيستن و اون فايل Pdf رو هم اگر بخونيد نوشته كه براي پذيرش هاي داراي فاند هست كه من ديدم به دانشجوهايي كه از اين نوع پذيرش گرفتن اعلام ميكنن كه تا 15 آپريل وقت داريد جواب بديد (من كه خودم نگرفتم). با اين حال اينكه يه نفر تا كي وقت داره به دانشگاه جواب بده رو به نظرم بايد از خود دانشگاه پرسيد, شايد هر دانشگاهي سياست خودشو داشته باشه.

اينو هم ببينيد
    http://thegradcafe.com/survey/index....&t=a&pp=50&o=d
    يه كم پايينتر ميبينيد كه مثلا USC به يك دانشجوي اينترنشنال پذيرش بدون فاند توي 30 June داده!!!! يه تعدادي هم 17 مي جواب گرفتن.

به هر حال من نتيجه ميگيرم كه اگر كسي تا 15 آپريل پذيرش با فاند نگرفته باشه, احتمال اينكه بعدش با فاند پذيرش بگيره خيلي كمه.

سلام دوستان من هنوز از چند جا جواب اپلایم نیومده و میخواستم ایمیل بزنم به استادا بپرسم پس جی شد این جواب ما!!

نمیدونم چجوری بپرسم که مودبانه باشه، کسی یه جمله خوب میتونه بگه؟؟!

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط dsa نمایش پست ها
    سلام دوستان من هنوز از چند جا جواب اپلایم نیومده و میخواستم ایمیل بزنم به استادا بپرسم پس جی شد این جواب ما!!

نمیدونم چجوری بپرسم که مودبانه باشه، کسی یه جمله خوب میتونه بگه؟؟!
    وبگو من هنوز حواب برام نیومده و باید واسه ویزا اقدام کنم. ایا تا کی باید منتظر بمونم؟
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

تا اونجا که من می دونم دانشگاه های کانادا اکثرا تا آخر آوریل جواب ها را می دن. پس 13 روز دیگه یعنی دو هفته ی دیگه صبر کنید!
    بگسل از خویش و به هر خار که خواهی پیوند /// که در این ره ز تو ناسازتری نیست تو را
    ================================================== ===

Junior Member

سلام بچه ها من واسه امریکا اپلای کردم و واقعا الان نتیجه اپلایم نیامده من موندم به خدا چون دوتا از دوستانم ریجکت شدن و حالا میخوام بدونم که ایا امکان داره که من اکسپت شده باشم و واسه همین دیر جواب میدن ؟اخه تا 15 اپریل شنیدم که جوابها اعلام میکنن کمکم کنید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط emachines نمایش پست ها
    سلام بچه ها من واسه امریکا اپلای کردم و واقعا الان نتیجه اپلایم نیامده من موندم به خدا چون دوتا از دوستانم ریجکت شدن و حالا میخوام بدونم که ایا امکان داره که من اکسپت شده باشم و واسه همین دیر جواب میدن ؟اخه تا 15 اپریل شنیدم که جوابها اعلام میکنن کمکم کنید
    سلام. تا دو تا سه هفته دیگه هم احتمال داره که جواب بدن....فعلا بازم صبر کنید.

سلام
    من 7جا اپلای کردم و هیچ جوابی نگرفتم
    نه ریجکت نه ادمیشن
    بنظرتون چی میشه تهش؟

صفحه 6 از 6 نخستنخست 123456