صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 58

موضوع: تا كي منتظر جواب دانشگاه ها باشيم؟

Exclamation منتظر جواب اپلايتون هستيد؟ ديگه نمياد!

شما توي رختخواب نرمتون دراز كشيديد و داريد به راهي كه آمديد فكر ميكنيد. چقدر زحمت كشيديد تا تافل بگيريد, چقدر زحمت كشيديد تا يه نمره قابل قبول GRE بگيريد. با وجود همه نوسانات قيمت ارز هر جوري كه بوده پول براي اپلاي جور كرديد و شايدم قرض كرديد. امروز ديگه وقتشو كه ميوه زحماتتون رو بچينيد اما دو سه روز پيش يكي از دانشگاه ها جواب داده كه به خاطر اينكه مداركتون دير رسيده نتونستيم به شما فاند بديم. هفته قبل هم دو تاشون به خاطر اينكه استادت نتونسته بوده ريكامنديشنش رو پر كنه يا دير پر كرده بود ريجكتت كردن. حالا ديگه اميدتون به همين دانشگاهي هست كه مطمئن هستيد شما رو قبول ميكنه.
    مثل هر روز همين كه از خواب بلند ميشيد ميريد سر كامپيوترتون تا چك كنيد جواب دانشگاهي كه مونده آمده يا نه. اما اينبار يه اتفاق عجيبي ميفته. سايت ايميلتون باز نميشه. با خودتون ميگيد برم از سايت دانشگاه نگاه كنم اما سايت دانشگاه هم باز نميشه. چند بار رفرش ميزنيد, كانكشن اينترنت رو چك ميكنيد, انگار يه چيزي مشكل داره. چرا نميتونيد وارد ايميلتون بشيد؟ در همين لحظه راديو ميگه امروز شاهد صحنه ديگري از افتخارات جوانان اين مرز و بوم هستيم. با دستان توانمند متخصصين داخل كشور, امروز اينترنت ملي ... ديگه چيزي نميشنويد. انگاري هنوز خواب هستيد, شايدم تازه بيدار شديد؟

ببخشيد با اين مقدمه ميخواستم بگم كه اين روزا اكثر ما فقط به اپلاي كردن فكر ميكنيم و فكر بعدش نيستيم. مطمئنم كه همه شما اين مدت از اختلالات اينترنت رنج كشيديد. حداقلش اينه كه ريكام هاي استاداتون دير شده چون سايت ها روي صفحات https بوده و باز نميشده. حتي وقتي كه با DHL هم پست ميكنيد نميتونيد حساب كنيد كه دقيقا 7 روز ديگه ميرسه يا 10 روز ديگه. اگر ممكنه همينجا يه همفكري كنيم, يه متني رو آماده كنيم براي دانشگاه ها ارسال كنيم يا روي يك سايت بذاريم كه ارزش اپليكيشن هاي ما رو به خاطر دير رسيدن مدارك يا ريكام ها كم نكنن و اگر ممكنه بررسي ها رو تسريع كنن.

اگرچه تجربه من ثابت كرده كه بچه هاي اينجا از اين بخارها ندارن اما باز به خاطر اهميت موضوع اين رو ميذارم.

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض پاسخ : منتظر جواب اپلايتون هستيد؟ ديگه نمياد!

اگر اینترنت ملی سایت دانشگاه ها رو مسدود کنه اپلیکنتها دچار مشکلات جدی میشن! البته گفتند بعضی از سایت ها از دسترس خارج میشن...امیدوارم این طرح فقط در حد حرف باقی بمونه.
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

دقیقا منم داشتم به همین موضوع فکر میکردم
    الان خبرشو دیدیم نوشته بود تا اواخر دی کل کشور ملی میشه
    یعنی من کلا از ریشه نمیتونم اپلی کنم چه برسه منتظر جواب شم !!!
    مگه اینکه یه سفر بریم ترکیه ای جایی اپلی کنیم برگردیم !
    اما یکی از راهاش اینه که یه سری تیم قابل اعتماد توی این فروم دور هم جمع بشن ( تمام اعضای تیم نجات باید خارج از کشور باشند) و این تیم نجات کار های اینترنتی بچه هایی که اینترنت ملی دارند رو انجام بدن
    + یک چیز جلب
    من 6 ماه پیش که تصمیم گرفته بودم برم اروپا شهریه دانشگام رو حساب کردم 280 تومن میشد
    یک ماه پیش میشد حدود 360 تومن
    الان میشه 440 تومن
    کلا به نظرم تا سال دیگه که میشه حدود چهار ملیون تومن من باید بی خیال رفتن بشم حالا چه اینترنت داشته باشم چه نداشته باشم !

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

نقل قول نوشته اصلی توسط mohghaderi نمایش پست ها
    شما توي رختخواب نرمتون دراز كشيديد و داريد به راهي كه آمديد فكر ميكنيد. چقدر زحمت كشيديد تا تافل بگيريد, چقدر زحمت كشيديد تا يه نمره قابل قبول GRE بگيريد. با وجود همه نوسانات قيمت ارز هر جوري كه بوده پول براي اپلاي جور كرديد و شايدم قرض كرديد. امروز ديگه وقتشو كه ميوه زحماتتون رو بچينيد اما دو سه روز پيش يكي از دانشگاه ها جواب داده كه به خاطر اينكه مداركتون دير رسيده نتونستيم به شما فاند بديم. هفته قبل هم دو تاشون به خاطر اينكه استادت نتونسته بوده ريكامنديشنش رو پر كنه يا دير پر كرده بود ريجكتت كردن. حالا ديگه اميدتون به همين دانشگاهي هست كه مطمئن هستيد شما رو قبول ميكنه.
    مثل هر روز همين كه از خواب بلند ميشيد ميريد سر كامپيوترتون تا چك كنيد جواب دانشگاهي كه مونده آمده يا نه. اما اينبار يه اتفاق عجيبي ميفته. سايت ايميلتون باز نميشه. با خودتون ميگيد برم از سايت دانشگاه نگاه كنم اما سايت دانشگاه هم باز نميشه. چند بار رفرش ميزنيد, كانكشن اينترنت رو چك ميكنيد, انگار يه چيزي مشكل داره. چرا نميتونيد وارد ايميلتون بشيد؟ در همين لحظه راديو ميگه امروز شاهد صحنه ديگري از افتخارات جوانان اين مرز و بوم هستيم. با دستان توانمند متخصصين داخل كشور, امروز اينترنت ملي ... ديگه چيزي نميشنويد. انگاري هنوز خواب هستيد, شايدم تازه بيدار شديد؟

ببخشيد با اين مقدمه ميخواستم بگم كه اين روزا اكثر ما فقط به اپلاي كردن فكر ميكنيم و فكر بعدش نيستيم. مطمئنم كه همه شما اين مدت از اختلالات اينترنت رنج كشيديد. حداقلش اينه كه ريكام هاي استاداتون دير شده چون سايت ها روي صفحات https بوده و باز نميشده. حتي وقتي كه با DHL هم پست ميكنيد نميتونيد حساب كنيد كه دقيقا 7 روز ديگه ميرسه يا 10 روز ديگه. اگر ممكنه همينجا يه همفكري كنيم, يه متني رو آماده كنيم براي دانشگاه ها ارسال كنيم يا روي يك سايت بذاريم كه ارزش اپليكيشن هاي ما رو به خاطر دير رسيدن مدارك يا ريكام ها كم نكنن و اگر ممكنه بررسي ها رو تسريع كنن.

اگرچه تجربه من ثابت كرده كه بچه هاي اينجا از اين بخارها ندارن اما باز به خاطر اهميت موضوع اين رو ميذارم.
    سلام دوست من
    هر چند من سال دیگه اقدام میکنم ولی الان که اینو خوندم واقعا دلم گرفت. اما کاملا با حرفات موافقم واقعا جوونهای ما از جمله من و شما و همه بچه های اینجا همیشه از حداقل های ممکن محروم بودیم واین واقعا دردناک مگه ما چی میخوایم مگه خدا لعنتشون کنه، بگذریم.....
    من واقعا حرفی برای گفتن ندارم!!!!!! اما انشا الله دوستان دست به دست هم بدین این ایده آماده کردن متن رو حتما انجام بدین امید وارم که مسمر ثمر باشه که لااقل دوستانی مثل شما که اینقد زحمت کشیدند در حقشون اجحاف نشه.
    به امید شادکامی شما
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electeronic engineering

البته عنوان این تاپیک زیاد مناسب نیست ولی میشه یه لینکی ، منبعی ، چیزی از این خبر بزارید.همین جوری که نمیشه گفت!!!

Member abolfazl.paniz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Wait 99% ...Loading

دوستان من فکر نمیکنم که سایت های دانشگاه بسته بشه اینطوری که هممون نابود میشیم!!!!! نه تورو خدا جدی نگیرید حالا حالا ها نمیشه.....اعصابمون امشب ریخت به هم
    Your time is limited,Don't let the noise of others' opinions drown out your own inner voice. Everything else is secondary.
    Steve Jobs

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

پس واسه همینه که هرچیزی تو گوگل سرچ کنی ف - ی - ل - ت - ر - ه ؟ و جی. میل به زحمت باز میشه؟
    واقعا دست مریضاد!

Junior Member

همین جوریش بدون ف ی ل ت ر شکن و غیره سایتهای دانشگاه ها بسته بودن چه برسه به..

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

یه چنین شایعاتی یادم میاد 2 3 ماه پیش تو فروم مطرح شد که با مساعدت مدیران گرامی بسته شد!حالا نمیدونم چقدر صحت داره این خبر.فقط امیدوارم که این مشکل به وجود نیاد.چون زحمات خیل عظیمی از بچه ها هدر و برای کسی هم مهم نیست این زحمات که کشیده شده یا نه.(کلا غیرمنطقی هم به نظر میرسه این خبر...!)
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

با سلام به همه دوستان
    این دوستی که گفته تا آخر دی بهره برداری می شه کاش لینک خبر رو می داشت! اما تو یه مقاله ای که اتفاقا تموم این طرح های مشابه رو که در نظر داشتن انجام ادن اما پشت سر هم پروزه ها عوض شد( اینترنت ملی ، اینترنت پاک و.....) رو با تفصیل کامل بحث می کرد. در نهایت به این نتیجه رسیده بود که حالا حالا ها کار هست! پس نگران نباشیم فک کنم بهنر باشه. جون همون مقاله اشاره کرده بود که همین انترنت ملی قرار بوده قبل تر ازینا افتتاح بشه. بچه زیاد نگران این موضوع نباشد به نظر من.

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین